Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Další vzkaz od režiséra Billa Condona.

Zdravím vás, fanoušci!

Je to vážně už pět měsíců (a jeden den) od mého posledního vzkazu? Na svou obhajobu mohu říct, že jsem byl pět měsíců ponořený do světa Twilight – což jistě všichni oceníte. Právě jsme ve stádiu velkých příprav, balancujeme na rozhraní formování příběhu až po průzkumy lokalit k natáčení. Všechno je připravené ke startu, ale já vám chci představit pár úžasných členů natáčecího týmu, kteří usilovně pracují s převedením příběhu k životu spolu se mnou. Doufám, že budete stejně nadšení jako já:

Guillermo Navarro, držitel Oscara za Faunův labyrint, je náš kameraman. Guillermo Navarro a já pečlivě plánujeme každý střih spolu s týmem velmi talentovaných umělců storyboardu (připravují kreslený scénář).

Michael Wilkinson, náš kostýmový výtvarník, přináší jeho brilantní představy stylů pro vaše oblíbené postavy. Michael vytvořil fantastické kostýmy pro 300: Bitva u Thermopyl, Watchman a blížící se Tron: Legacy (Michael Sheen). Nemůžu se dočkat, až budu svědkem jeho úprav upírů, kteří do Forks přicházejí z celého světa.

Jean Black, naše make-upová designérka, pracovala především s Coen Brothers a Davidem Fincherem, kteří jsou v poslední době výborní. Je držitelkou ceny za práci na filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Jsem poctěn, že s ní mohu pracovat.

Richard Sherman, s kterýmž jsem pracoval již při natáčení Bohů a monster a Kinsey, je náš on-board výtvarník. Richard je jeden z mých nejstarších spolupracovníků a úžasný návrhář. Možná vás potěší, že i on je celoživotním fanouškem upírů.

Náš oscarový výherce za vizuální efekty John Bruno, který má na svědomí některé z nejpamátnějších speciálních efektů vůbec, se se svou průkopnickou prací na obrazovce od Poltergeista po Avatara připojí i k nám. On a jeho tým intenzivně pracují na řešeních řady speciálních vyzývajících efektů, které pro nás připravila Stephenie v Breaking Dawn, včetně mimořádného dítěte…

Báječné, všichni ti kreativní lidé a všechno to nadšení znamenají pro nás silné časy. Přes měsíce práce, které jsme do toho zatím vložili, jsme stále ještě na samém začátku cesty, a já doufám, že se vám ozvu mnohem dříve a s více novinkami. Do té doby děkuji za vaše vřelé přijetí a neustálou podporu!

S upřímným pozdravem,

Bill

Official Twilight page

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

nesie8

8)  nesie8 (02.10.2010 18:52)

to bude stát zato snat joooo

7)   (02.10.2010 18:37)

Vypadá to, že to bude za něco stát A mám příjemné ponětí, že to snad nezkazí Doufám...

Karolka

6)  Karolka (02.10.2010 18:31)

Navnadit tedy umí. :-) Teď mám skoro pocit, že to bude bomba. Hlavně, aby nezapomněl na to peří...

eMuska

5)  eMuska (02.10.2010 14:12)

Aj vám sa zdá, že sa John Bruno strašne podobá na Buda Spencera???

4)  bellla87 (02.10.2010 14:02)

NO podľa toho čo som si práve prečítala to znie že to bude super ! :)

SarkaS

3)  SarkaS (02.10.2010 12:58)

No doufám, že takhle silná základna dokáže udělat z něčeho NĚCO. Snad to dopadne dobře

Marketa

2)  Marketa (02.10.2010 12:51)

Lipi4

1)  Lipi4 (02.10.2010 12:49)

Už se nemůžu dočkat a musím říct, že když jsem si ho poprvý četla ve tři ráno, tak se mi krásně usínalo .. . .. . .. . ... . .. Většina těchto lidiček dokázala úžasný věcičky a díky nim si myslím, že by to mohlo dopadnou ještě líp něž Eclipse s Davidem a jeho týmem

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek