Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Poslední novinka přibyla: 12. 6. (00:43)

Justin Chon o sáze, svatbě,...

Lisa Howard o sáze, Siobhan,...

JUSTIN CHON O SÁZE, SVATBĚ,...

12. 6.

Web Twilightish vyzpovídal Justina Chona aka Erica Yorkieho. Ptali se jak na konec ságy, tak na tolik očekávanou svatbu. Ukázku rozhovoru máte přeloženou tady, na zbytek se můžete podívat přímo na webu Twilightish.

Twilightish: Jaký je to pocit vidět konec Twilight ságy?

Justin: Cítím, že to bude skvělé! Bill Condon je skvělý a na posledních dvou filmech dělal poctivě, držel se knihy. Viděl jsem trailer a je úžasný! Věci nemůžou jít stále donekonečna, byly to dobré časy, a kdyby neměly konec, nebyly by tak zvláštní.

Twilightish: Hrabe ti z lidí, kteří po tobě chtějí brečící scénu z New Moon?

Justin: Kdepak! To je věc, která nás zpočátku nenapadla, ale když vyšel první film, uvědomili jsme si, že lidé budou chtít milionkrát kousky z filmů. Když je to ve filmu, každý Twilight fanoušek se nás zeptá, jestli to uděláme znovu. Je to fajn, protože nám tak věnují pozornost a berou nás.

Twilightish: Když se díváš zpátky k Twilight, šel bys do toho znovu, nebo ne?

Justin: Jo, jasně, samozřejmě! Šel bych do toho znovu, bylo to úžasný! Získal jsem spoustu přátel! Být součást ságy bylo vážně cool. Mám obchod s oblečením (The Attic) a jeden z dodavatelů říkal, že si myslí, že Twilight je Star Wars této generace… pro holky! Za dvacet let si ho budou lidé stále pamatovat, zná ho tak velká část lidí, že se bude pamatovat navždy. Rozhodně bych do toho šel znovu.

Twilightish: Co ti bude nejvíce chybět?

Justin: Bude mi chybět ta každoroční důvěrnost cesty k Pacifiku NW (Washington), mrznutí zadku, vidění všech. Je to jako letní tábor, nejdřív je to JUPÍÍÍÍ! (YAYYYY), ale pak, když je vám zima a jste mokří spíš PROOOČ?! (WHHHYYY). Bude mi to chybět, vždycky to bylo fajn.

Twilightish: Jaká je tvá nejoblíbenější scéna v Breaking Dawn?

Justin: Nepřekvapím, je to svatba! Svatební scéna byla úžasná, bude to KRÁSA! Bella byla nádherná a andělská. Kdybych měl takovou svatbu, byla by to halucinace… Samozřejmě si nemůžu dovolit všechny ty kytky, světla a doplňky pro svoji svatbu. Možná v jiném životě. Je to obrovský moment pro celou sérii, je to to, k čemu celou dobu směřovala. Všechno vede a směřuje právě k tomuhle. Všichni jsou nadšení a já jsem na tom stejně!

LISA HOWARD O SÁZE, SIOBHAN,...

9. 6.

Web Twilightish vyzpovídal Lisu Howard aka Siobhan. Ptali se jak na natáčení, tak na její postavu upírky z irského klanu. Ukázku rozhovoru máte přeloženou tady, na zbytek se můžete podívat přímo na webu Twilightish.

Twilightish: Jaké bylo pro nováčka v Twilight sáze přijít do této těsné skupinky přátel?

Lisa: Všichni byli velmi přívětiví. Bavili jsme se jak na place, tak mimo něj.

Twilightish: Nejslavnější fanouškovská otázka: Četla jsi knihy/viděla film ještě předtím, než jsi šla na konkurz pro roli Siobhan? Jestli ano, byla jsi fanouškem?

Lisa: Byla jsem obrovským Twilight fanouškem, už než jsem šla zkusit konkurz na roli Siobhan. Samozřejmě jsem četla všechny čtyři knížky a na konkurz jsem se strašně těšila. Když jsem tu roli dostala, málem mě kleplo!

Twilightish: Siobhan je postava se silnou vůlí (tuší se, že dokáže ovlivnit výsledek situace pouhou sílou vůle!). Jak ti šlo vytváření její postavy pro filmové plátno?

Lisa: Abych se vžila do postavy, znovu jsem četla Breaking Dawn a dívala se na všechny předchozí filmy. Snažila jsem se seznámit se světem, který Stephenie Meyer stvořila, jak to jen šlo. Na place mi opravdu pomohl můj kostým, účes a make-up. Kdo by se s červenýma očima necítil jako upír?!

Twilightish: Byla mezi tebou a tvým filmovým druhem Liamem (Patrick Brennan) okamžitá chemie?

Lisa: Ano, je to skvělý chlap. Maggie (Marlene Barnes), Liam a já jsme spolu trávili na place spoustu času, tak se sblížíte s každým.

Twilightish: Máš nějaký oblíbený moment z natáčení? Ať už před kamerou nebo mimo ni?

Lisa: Má oblíbená chvíle byla hned první noc, kdy jsem natáčela. Bylo to celonoční natáčení, byli jsme uprostřed lesa a kolem byl umělý sníh. Bylo to velmi surrealistické.

Twilightish: Jaká je tvá nejoblíbenější scéna v Breaking Dawn?

Lisa: Moje oblíbená scéna se točila v domě Cullenových poté, co shromáždili všechny své upírské přátele z celého světa, a každý z nich se rozhodoval, jestli je podpoří, nebo ne. To byla silná scéna.

Twilightish: Kdyby sis mohla vzít (nebo vzala) něco z Siobhanina kostýmu, co by sis vzala (nebo co sis vzala) a proč?

Lisa: Kdybych si od Siobhan mohla něco vzít, byly by to její vlasy! Byla to nejúžasnější paruka, jakou jsem měla čest nosit. Mám krátké, tmavě hnědé vlasy, Siobhan má dlouhé, rovné a nádherně rudé vlasy. Lidé, kteří mě nepotkali předtím, si mysleli, že jsou to MOJE VLASY. Bylo to úžasné. Všichni mi říkali, že bych měla jít na tuhle barvu. No uvidíme…

NOVÝ STILL 'BREAKING DAWN'

9. 6.

Další vodopádová fotka z líbánek.

LunaNuevaMeyer

KRISTEN STEWART NA GLAMOUR UK AWARDS 2011

7. 6.

V Londýně právě probíhá Glamour awards, kde se oceňují nejlépe oblékané ženy roku. Přítomna je i Kristen Stewart. Zatím jen pár fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TeamKBitch

DAVID SLADE DĚKUJE NA TWITTERU FANOUŠKŮM

6. 6.

Díky, Twi-hards a všem fanouškům! Noc je vaše. Byl jsem mimo město, ale jsem tak pyšný, že jsme si vedli tak dobře!

@David_a_Slade

TAYLOR LAUTNER MÁ OFICIÁLNÍ FACEBOOK

6. 6.

Taylor při včerejších Movie Awards MTV potvrdil, že má od května vlastní facebookovou stránku.

Takže kdo by chtěl, lajknout si ho můžete přímo TADY.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Teaser trailer k první části Breaking Dawn. Článek s gify a screeny z videa najdete ZDE.

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2

gucci

7)  gucci (07.06.2011 22:45)

kdo to s Kris je???? ...Rob je mnoooooohem pěknější záležitost!!!

Nessie

6)  Nessie (06.06.2011 21:55)

Skúšal tam už niekto pridať komentár?

Nessie

5)  Nessie (06.06.2011 21:37)

Ale nedá sa mu napísať na nástenku. OMFG!

Nessie

4)  Nessie (06.06.2011 21:37)

Já som si ho už lajkla. Nikdy sa ma nezbaví. :D

Janeba

3)  Janeba (06.06.2011 20:14)

sfinga

2)  sfinga (06.06.2011 20:13)

Jani, já o jeho stránkách vím a jsem už nějakou dobou členkou ;)

Janeba

1)  Janeba (06.06.2011 20:11)

Sfin, vidíš to!!! To je celé pro Tebe!!!
Děkuji!!!

«   1 2

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek