Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Poslední novinka přibyla: 2. 12. (11:42)

Kristen na Governors Awards 2012.

Vzkaz od Stephenie Meyer.

Žádný ze zde zveřejněných materiálů není určen k dalšímu šíření.

GOVERNORS AWARDS 2012

2. 12.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KStewartFans

VZKAZ OD STEPHENIE MEYER

1. 12.

Ahoj, všichni. Doufám, že už jste všichni zpátky s opravdu úžasného víkendu Díkůvzdání, který jste strávili s rodinou, s příliš vynikajícím jídlem, a zvládli kóma z přejedení.

Dva týdny zpátky, při dělání tiskovky pro Breaking Dawn 2, padlo mnoho otázek, na které jsem nemohla odpovědět, protože jsem nechtěla všechny naspoilerovat koncem filmu. V pár rozhovorech jsem slíbila, že na některé otázky odpovím na svých stránkách, až úplně všichni budou mít možnost film vidět. Takže teď, jestli je tu někdo, kdo ještě neměl šanci vidět film a opravdu se chce vyvarovat spoilerům, by měl přestat číst.

*** spoilery ***

Otázka, kterou jsem často dostávala, byla o tom, jaký mám pocit z té velké změny, která byla vložena do finálním závěru příběhu. Moje odpověď byla, že mi nepřijde, že by se od knihy příliš odbočilo. Pro mě tento moment byl už v knize. Bohužel jsme jej neviděli v celém jeho vzrušujícím a krvavém detailu, protože jsme svět viděli jen Bellinýma očima. Pár reportérů, se kterými jsem mluvila, chtělo vědět, kde v knize je tento moment skrytý. Odpověď je strana 590, třetí odstavec shora:

„Aro se mi díval do očí dlouhou, napjatou chvíli. Neměla jsem ponětí, co hledá nebo co našel, ale poté, co si mě tak dlouho měřil, se něco v jeho obličeji změnilo, jen lehký posun v nastavení úst a očí, a já jsem věděla, že Aro už se rozhodl.“

V tomhle krátkém rozboru po tom, co Bella odhalila rozsah své schopnosti, se Arovi v hlavě přehraje pravděpodobný výsledek bitvy s Cullenovými. Skoro tak, jak to vidíme ve filmu, Aro předpokládá vyrovnanější boj, než očekával, ztrátu příliš mnoha jeho klíčových členů gardy – a ještě nejpřijatelnější fakt – svoji vlastní smrt. I kdyby Volturiovi nakonec vyhráli, Aro by se toho již nedožil a dost pravděpodobně by autorita Volturiových byla, možná navždy, zlomena. A to je ta část vize – i když ničím nepodložená -, která ho donutila k ústupu.

Melissa Rosenberg a já jsme se o tom zmínily při jedné osudové večeři (během natáčení Eclipse), při které jsme se snažily najít způsob, jak udělat konec Breaking Dawn více filmový. Tenhle nápad závisel na – jak udělat tuhle Arovu vizi, aby si jí divák prošel? Odpověď byla vlastně jen jedna – už jsme měli postavu, která vidí budoucnost. Takže jediná opravdová změna je, že Alice vstupuje na scénu dřív, než v knize, a přijde do kontaktu s Arem.

(Je v téhle vizi pár malých provinění vůči mé mytologii? Ano, jak už někteří z vás poukázali. Shodli jsme se na pár odchylkách, které byly schváleny a omluveny ve jménu zábavy. Měla jsem pár komplikovanějších řešení, ale byla příliš matoucí a v závěru nebyla ani moc filmová. A jak vidíte, výsledek byl velmi zábavný.)

Několik reportérů se mě zeptalo, jestli bych v bitvě udělala něco jinak, kdybych ji v knize přímo napsala, odpověď je – ano. Především bych zabila více Cullenových. Myslím, že Volturiovi by ten den vyhráli; jejich talentovaní členové gardy by byli pryč a na řadu by přišla hrubá síla, která by určila vítěze – a Volturiovi mají více vojáků i zkušeností. Samozřejmě, že kdybych vyřídila Edwarda nebo tak něco, bylo by asi jasné, že jde vizi. Na konci, když bylo ukázáno, že šlo jen o vizi, slyšela jsem reakce dvojího publika, viděla jsem tu úlevu a nadšení. Sláva Billovi C, že vytvořil takovou perfektní emocionální reakci! Hraje si s našimi city jako virtuos.

Bylo to opravdu něco strávit trochu času s fanoušky na akcích s BD2 a sledovat s nimi film při premiéře. Byla to ta nejlepší zkušenost, kterou jsem kdy s Twilight filmem měla, perfektní závěr celé mé soukromé Twilight zkušenosti. Doufám, že jste si film, tenhle závěrečný třesk, také užili. Vy, čtenáři a diváci, jste ti, kteří celou tuhle desetiletou zkušenost udělali něčím neuvěřitelným a úžasným, a já Vám za to neskutečně děkuji. Doufám, že některé z Vás uvidím v březnu (nestydatá reklama The Host), protože myšlenka, že končí i můj vztah se čtenáři, mě dělá smutnou.

Šťastné svátky Vám všem, ať je celé tohle období plné dobrých přátel a dobrých knih!

S láskou,

Steph

StephenieMeyer

 

ARBITRAGE LUNCHELON

1. 12.

Včera se v LA konala slavnostní akce spojená s filmem Richarda Gerea Arbitrage. Rob se na akci stavil, vyfotil se s režisérem filmu Nicholasem Jareckem, s Kirsten Smith a i se samotným Richardem Gerem. Myslím, že kdyby Richard neměl brýle, byla by tu celkem reálná hrozba rozbití monitoru pod nátlakem sex-appealu :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PattinsonLife

STILLSKA ALICE S BELLOU

30. 11.

TwiFans

DALŠÍ NOVÉ STILLSKY Z BD2

30. 11.


NOVÉ FOTKY STEPHENIE MEYER

29. 11.

The Hollywood Reporter vyhlašoval žebříček 25 nejvlivnějších autorů, kde se Stephenie se svými více než 63 miliony prodanými výtisky umístila na 10. místě. Na fotkách s Jakem Abelem (Ian) a Diane Kruger (Hledačka). Zároveň si také můžete přečíst celkem zajímavý rozhovor, který Stephenie THR poskytla. Mluví v něm o natáčení ságy, o jejím psaní, scénářích, konkurzech, The Host,...

KRISTEN NA VARIETY AWARDS STUDIO EVENT

29. 11.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KStewartFans

A BAD LIP READING - NEW MOON

28. 11.

Pamatujete si video od Bad Lip Reading k Twilight? Mělo velký úspěch. Takový, že tu nyní máme verzi pro New Moon!

 

BILL CONDON PRO MTV

27. 11.

MTV zveřejnilo nové video s Billem Condonem, ve kterém mluví o tom, jak se připravovaly závěrečné titulky, které měly být takovým malým sbohem pro fanoušky.

Také se zmiňuje o možných bonusech na DVD, je tu prý pár dalších scén, které zachycují cestu Volturiových do Forks, pak scéna, kdy Bella trénuje k boji a kde ji Edward učí ten badass kopanec, který jsme viděli v závěrečné bitvě. Také o proslovu, který na bitevním poli měl Garrett. O slavné scéně s miskou s Jacobem a Rosalií se ale nezmiňoval.

Get More: 2012 VMA, Artists.MTV, Music

8 STILLSEK Z BD

27. 11.

PattinsonLife

DALŠÍCH DVACET OBRÁZKŮ V GALERII

TodoTwilightSaga

DOPIS OD BILLA CONDONA

26. 11.


Zdravím naši celosvětovou Twilight rodinu.

Z letadla z Madridu do Berlína vám znovu píšu, tentokrát ve chvíli, kdy konečně uvidíte výsledek toho, na čem jsme tak intenzivně pracovali. Je těžké uvěřit, že po dnešní premiéře v Berlíně bude moje TWILIGHT cesta u konce. Jsou to skoro tři roky, co jsem vám poprvé napsal. Jsem velmi hrdý na to, co jsme od té doby společně stvořili, a doufám, že ČÁST II plně splní vaše očekávání velkého finále Stepheniiny ságy. Držím palce, abyste se alespoň trochu ubránili spoilerům. Abyste se mohli těšit na zvraty a překvapení, která jsme pro vás připravili.

Znovu vám děkuji za to, že jste mi dali možnost cítit se součástí vaší fanouškovské online rodiny… za to, že jste spali ve frontách v San Diegu, za smích v hale H… za to, že jste přicestovali z takových dálek, abyste se k nám přidali v LA, k poslednímu stanovému městečku, k letošnímu Fan Campu. Děkuji za důvěru, se kterou jste mi do rukou vložili část něčeho, na čem vám tolik záleží – snažili jsme se každému detailu věnovat pozornost s vaší vášní. Nemyslím si, že se někdy budu stydět za to, že nás první natáčecí noc v Riu špehovali Twilight fanoušci z celého světa. Díky fotkám Belly a Edwarda z jejich líbánek, které byly postnuty online, jsme byli upozorněni na to, že chybí zásnubní prsten… (Omlouvám se – znovu!)

Stejně jako vy všichni, to, co si odnesu z doby, kterou jsem strávil ve Forks, jsou skvělá přátelství – s našimi talentovanými herci, novými tvůrčími partnery jako je třeba Melissa Rosenberg (scénáristka), Guillermo Navarro (kamera) a Phil Tippett (speciální efekty). Doufám, že se všemi zůstanu v kontaktu a že s nimi budu brzy opět pracovat na vysněných projektech. V LA, při pondělní premiéře, Phil řekl, že bychom měli udělat „krvavý, velký film s monstry.“ Ale šlo by tam zasadit muzikálové číslo?

Uvidíme se v kině.

Navždy,

Bill

Díky za to, že děláte Twilight domovem. Bill Condon.

TheTwilightSaga

A JEŠTĚ JEDNA

25. 11.

EdwardCullen

A JEŠTĚ JEDNA STILLSKA

24. 11.

The Twilight Saga

NOVÁ STILLSKA

24. 11.

RobstenDreams

NOVÉ BTS VIDEO S VLKY

23. 11.

CARTER BURWELL O PSANÍ UKOLÉBAVEK

22. 11.

Na oficiálním webu Cartera Burwella, autora score k Twilight a oběma částem Breaking Dawn, se objevil článek o vytváření hudby k druhé části. Celý si jej můžete přečíst zde, milý úryvek týkající se ukolébavek, máte tu :)

„Hudbu pro Breaking Dawn, part 2 jsem začal psát víc jak dva roky před jeho premiérou. Režisér, Bill Condon, navrhl, že jako Edward v prvním filmu hrál Bellinu ukolébavku, měl by teď stvořit ukolébavku pro svou dceru Renesmee.

To znamenalo, že jsem ji musel napsat ještě předtím, než se začala natáčet druhá část, která se ale natáčela zároveň s tou první. Ukolébavku chtěl Rob Pattinson zahrát před kamerou, musel jsem napsat něco, co by Rob mohl zahrát a měl čas na to se to naučit. Pár týdnů před tímhle Billovým návrhem jsem zjistil, že sám budu mít malou holčičku. Skladbu jsem tak nevyhnutelně psal s myšlenkami na svou vlastní dceru, stejně tak jako na tu Edwarda a Belly. Je to skoro stejné jako příběh Belliny ukolébavky, která byla původně napsána pro mou ženu. Z nějakého důvodu tu je jakási paralela mezi mým a Edwardovým životem.“

4 SCREENY Z BD2

22. 11.

BrandHeroin

BEHIND THE SCENE VIDEO

22. 11.

Názorná ukázka toho, jak se natáčela bojová scéna.

DALŠÍ NOVÁ STILLSKA Z BREAKING DAWN

22. 11

The Twilight Saga

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3

14)  Elanoreth (24.11.2012 19:14)

Tak vypnem zvuk a budem to rodině předříkávat v originále....a hned bude před televizí volno.....

Ajjinka

13)  Ajjinka (24.11.2012 19:00)

Jo, a když se zkombinujou reklamy a dabing, je to v podstatě jen vražedná mise, jak se rychle zbavit co nejvíc twifans

Kamci

12)  Kamci (24.11.2012 18:29)

horší než reklamy je ten dabing

11)  Elanoreth (24.11.2012 17:41)

Jestli to ti pitomci proloží reklamama, naše televize do vánoc nepřežije

10)  Katynka (24.11.2012 15:46)


JINAK ŠIŘTE DÁL - NA PRIMĚ JE SKORO CELÝ PROSINEC VĚNOVÁN TWILIGHT SÁZE - od 1.12. jde každou sobotu jeden díl až po Eclipse. Zvyšme sledovanost!!!!!! Ať nevyhrává Stardance, ale ať fanoušci ukáží jak svou ságu mají rádi. Jsem moc ráda, že PRima do toho jde, udělali mi radost.

9)   (23.11.2012 07:00)

to je krásná paralela s vlastním životem

eMuska

8)  eMuska (22.11.2012 20:22)

ach jo, uspávankovač môj milovaný...

7)  Terezička (22.11.2012 16:50)

Som sa zľakla že novinky už nebudú :) Som rada, že sú ! :)) Na tom videu, pri tom natáčaní tej scény sa museli pekne nabehať a Rob uteká teda jak zranený jeleň :D :D :D :D

Bosorka

6)  Bosorka (22.11.2012 15:31)

Ajjinko, víš, jak strašně jsem se vyděsila, že News prostě teď už nebudou.
Díky, že jsi zpět

Ach můj bože, ti vlci...prosím, animátory rozčtvrtit, nasolit a zahrabat a preventivně vápnem (nehašeným) zasypat!

tamias01

5)  tamias01 (22.11.2012 14:18)

jupí novinky jsou tu

Empress

4)  Empress (22.11.2012 13:48)

Ajji, ďakujem

Linfe

3)  Linfe (22.11.2012 13:32)

Dvacetinásobná názorná ukázka toho, že Robert fakt běhat neumí :-D Ajo, nefunkční dráty jsou sviňa, co?

Marcelle

2)  Marcelle (22.11.2012 13:23)

Ajjinko, vítej zpátky :D a dík za drink

1)   (22.11.2012 13:16)

někteří umí fakt dobře běhat
Ajji díky,hned je mi krásně
nikdy to neskončí

«   1 2 3

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Cullens