Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Poslední novinka přibyla: 21. 10. (12:30)

Kalendář TV shows.

Ukázka songu The Forgotten od Green Day?

Žádný ze zde zveřejněných materiálů není určen k dalšímu šíření.

KALENDÁŘ TV SHOW

21. 10.

Už jsem psala o tom, že Rob navštíví 5. listopadu show Jimmyho Kimmela. To samé udělá Stephenie Meyer 9. listopadu a v ten samý den se můžete těšit ještě na Roba a Taylora u Ellen.

Roba uvidíme i 8. listopadu, kdy zamíří do show Jimmyho Fallona.

OCHUTNÁVKA ZE SOUNDTRACKU?

21. 10.

Ruku do ohně bych za to nedávala, ale... všechno nasvědčuje tomu, že tu máme první ochutnávku ze soundracku a to přímo ukázku ze songu The Forgotten od Green Day.

ZBÝVÁ 25 DNÍ

20. 10.

ROB NAVŠTÍVÍ SHOW JIMMYHO KIMMELA

19. 10.

Není to tak dlouho, co byl Rob u Jimmyho kvůli propagaci Cosmopolis, nyní ho to čeká kvůli druhé části Breaking Dawn, a to přesněji 5. listopadu! :)

PattinsonLife

PRVNÍ TV SPOT K BD2 - FOREVER

19. 10.

NOVÉ VIDEO S BEHIND THE SCENES ZÁBĚRY

19. 10.

Objevilo se nové video se záběry z Breaking Dawn - jak s těmi, které už známe z traileru, tak s některými novými behind the scenes materiály. Rozhovory s herci, režisérem,...

Pro ty, kteří se nechtějí příliš naspoilerovat, doporučuju video vůbec nepouštět :)

5 DALŠÍCH FOTEK V HQ

19. 10.

Robsessed

ZÁZNAM ROZHOVORU S KRISTEN

18. 10.

Pokud jste nestihli přímý přenos a chtěli byste si rozhovor pustit, máte příležitost. Když to ale neuděláte, o moc nepřijdete. Rozhovor byl neuvěřitelným zklamáním. Ze slibovaných třiceti minut trval jen patnáct a omílaly se dokola pořád ty samé otázky, i když jich z 5 000 zaslaných bylo tolik originálních.

Mlaskání moderátorky, nepřipravenost pořadu a zmatek nedokázala vyvážit ani Kristen, která se snažila vášnivě odpovídat na otázky. Ale težko se odpovídá třikrát na tu samou, jen jinými slovy.

Kristen to neuvěřitelně slušelo a já doufám, že se dočkáme MTV First pro BD2, abychom si užili nadupaný rozhovor s Joshem Horowitzem, který bude mít úroveň!

NĚKOLIK NOVÝCH FOTEK

18. 10.

Pár nových obrázků a pár těch, které jsme už sice viděli, ale jen ve špatné kvalitě. A ještě dva obrázky z Archivu - jedna behind the scenes fotka z bitvy, kde Renesmee sedí na Jacobovi a vystřižená scéna z první části, hodování u Volturiových.

ZBÝVÁ 27 DNÍ

18. 10.

ILUSTROVANÝ PRŮVODCE K BD2 NEBUDE

18. 10.

Oficiální ilustrovaný průvodce filmem od Marka Cotta Vaze prováděl již od začátku celou ságu, ale poslední díl se vlastní knihy nedočká. Tuto informaci potvrdil sám vydavatel. Jediná kniha, která se tak bude zabývat druhou části Breaking Dawn, bude Kompletní filmový archiv, který v Americe vyšel 16. října.

V samotném Archivu je použito mnoho materiálů, které by byly použity v samostatné knize pro Breaking Dawn, part II.

Examiner

A DALŠÍCH PÁR BTS OBRÁZKŮ

18. 10.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

BrandHeroin

STILLSKA S RENESMEE V HQ

18. 10.

PTEJTE SE ROBA!

17. 10.

Pamatujete na promo Snow White and the Huntsman, kdy Kristen a Chris navštívili Austrálii a jednu z místních rádiových stanic, kde jim do studia přinesli koalu a hada? U Kylea a Jackie z 2Day FM se v úterý 23. října (u nás ještě pondělí 22.) objeví i Rob, který v Austrálii bude v pondělí propagovat druhou část Breaking Dawn.

A vy máte možnost se ptát. Stačí, když na Twitteru za svou otázku přidáte #RobonKJ pro @2DayFMSydney

Jejich ranní show u nás běží od 21:00 do 00:00 a poslouchat se dá online ZDE.

PÁR NOVÝCH BTS FOTEK Z NATÁČENÍ SÁGY

17. 10.

Ještě pár dalších obrázků z The Twilight Saga: The Complete Film Archive. Tentokrát zachycených během natáčení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BrandHeroin

ROB SI ZAHRAJE V 'HOLD ON TO ME'

17. 10.

Podle serveru Deadline se Rob upsal k dalšímu filmu, ve kterém si zahraje s Carey Mulligan. Film podle skutečné události vypráví o femme fatale, která se svým přítelem unese nejbohatšího muže ve městě, pohřbí ho pod zemí a vyžaduje výkupné. Rob má ztvárnit roli Jimmyho, který do zločinu není zapletený.

Scénář napsal Brad Ingelsby a režie se ujme James Marsh, který získal Oscara za dokumentární film Man On Wire.

PTEJTE SE KRISTEN!

17. 10.

Je něco, na co se chcete Kristen zeptat? Balenciaga vám zařídila příležitost! 18. října (již zítra!) živě proběhne 30 minutový rozhovor, kdy bude Kristen odpovídat na vámi poslané otázky.

Přenos začne ve 21:00 našeho času a moderovat jej bude Virginie Mouzat, módní redaktorka francouzského Vanity Fair.

A jedno lákadlo - pokud bude vybrána právě vaše otázka, získáte svoji vlastní lahvičku nové vůně Florabotanica, jejíž je Kristen tváří!

Své otázky můžete posílat od dnešního dne do konce živého přenosu, přímo SEM.

Live stream z LA bude možné sledovat na Oficiálním webu a Facebooku.

NOVÉ/STARÉ BTS FOTKY

16. 10.

Dvě nové fotky z focení promo fotek pro první část Breaking Dawn.

BrandHeroin

ELLE'S WOMEN IN HOLLYWOOD GALA

16. 10.

Včera proběhl 19. ročník Elle's women in Hollywood, kterého se zúčastnila Anna Kendrick a Robert Pattinson, který pronášel řeč pro Umu Thurman, jeho kolegyni z filmu Bel Ami.

Nejlepší hláška: „Ema hrála roli Madeleine, mojí ženy, která měla být inteligentnější, talentovanější, víc okouzlující, vtipnější a v posteli lepší než já... takže bylo očividně těžké někoho takového obsadit."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PattinsonLife

...

15. 10.

TAK URČITĚ

15. 10.

Vzpomínám si, jak moje agentka dostávala maily od někoho, kdo psal: „Jsem v depresi, žiju v depresivním městě a nic mi nevychází, bla, bla, bla....

... a opravdu si myslím, že by se věci změnily, kdybych poznala Roberta Pattinsona." Myslím, že jí odepsala něco ve stylu: „Znám ho velmi dobře a setkání s ním by rozhodně nic nezměnilo. Začněte cestovat!"

http://static02.mediaite.com/gossipcop/uploads/2012/08/Robert-Pattinson.jpg

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3   »

Astrid

39)  Astrid (16.10.2012 15:47)

Holky, tak na nich koukam, možnože práve táto skusenosť ich posunie dalej, aj ked je Kristen mladá, niečo mi proste hovorí, že ked sa nevezmú, skončí to dosť rýchlo. On si ju chce zobrať. Ja to proste cítim (ok.. :p ). Tiež si myslím, to čo ambra, že potom, čím si prešli, sa dlho nik z ních nebude tváriť šťastne.

Bye

38)  Bye (16.10.2012 15:10)

No, já zatím viděla jenom tu jednu fotku... Ale jestli byl jeho postoj a výraz stejný i na jiných a taky na videu...
Řeč těla je ještě pořád tím úplně nejdůležitějším a nejsrozumitelnějším komunikačním prostředkem a tady mě to prostě hned praštilo do očí... I když jsem se snažila to nevnímat, jako správná poblázněná fanynka :-)

Lenka326

37)  Lenka326 (16.10.2012 15:04)

Hanetko, Ajjinko, já se snažím, čestně, opravdu je chci vidět spolu. Ambra to napsala dobře, že pořád můžou být jen ve fázi dohody a je to těžké. Jen bych tak ráda viděla v Robově oku ty jiskřičky, co tam míval... A i když se mi vkradla ta ošklivá myšlenka, tak pořád věřím a doufám

Hanetka

36)  Hanetka (16.10.2012 15:03)

Ajji, vracíš mi optimismus. Díky.

Ajjinka

35)  Ajjinka (16.10.2012 14:59)

Holky, ale kdy on na paparazzi fotkách vypadal uvolněně? Neviděla bych všechno tak černobíle
Stejně tak ta teorie, že jde jen o PR tah... Ruku na srdce, vážně si myslíte, že ti dva, kteří se od Summitu nenechali od samýho začátku ovlivnit, by něco takovýho udělali? ;) Trochu pozitivismu! Nebuďte jako haterské fanynky Roba, podle kterých je PR tah jediná možná verze toho, jak tyhle fotky mohly vzniknout

Hanetka

34)  Hanetka (16.10.2012 14:56)

Ale zase, holky, ať už si o jejich hereckých schopnostech myslí kdo chce, co chce, myslím, že "zahraný" šťastný návrat by byl mnohem "věrohodnější". Kdyby to jen hráli na objednávku, nejspíš by se tvářili šťastněji, nebo ne? Kdo ví...
Já vždycky doufám raději v tu lepší možnost, a palce jim držím všecky čtyři. Ještě v červnu vypadali tak šťastní...

Lenka326

33)  Lenka326 (16.10.2012 14:33)

Bye, neměla jsem odvahu to sem napsat, protože je mi z té možnosti úzko, ale napadla mě naprosto stejná myšlenka.
A budu doufat, že Roba třeba bolely zuby nebo tak nějak a kvůli tomu je tak naštvaný, celé tělo má napružené....

Hanetka

32)  Hanetka (16.10.2012 14:04)

Hm, Bye...tak ta první teorie se mi líbila víc.

Bye

31)  Bye (16.10.2012 13:43)

Když už jsme u těch konspirací, taky mě napadlo, že je třeba studio ,požádalo', aby před premiérou, v zájmu vyšších tržeb, znovu utvořili pár...

Lenka326

30)  Lenka326 (16.10.2012 10:51)

Asi ti toho uteklo dost , zkus na FB http://www.facebook.com/RobertPattinsonFans nebo nějakou Robovu stránku např. http://www.facebook.com/RobertPattinsonFans, jsou tam fotky s Kristen ze dne, z noci, taky video

Linfe

29)  Linfe (16.10.2012 10:49)

Lenko jaký včerejší fotky s Kristen mi sakra unikly? On už je někdo teďka někdy vyfotil spolu?

EDIT: našla a vážně mi to uteklo... :-)

ambra

28)  ambra (16.10.2012 10:20)

Leni, nezdá... Usmíření v téhle fázi je spíš dohoda, uvnitř to prostě ještě nemůže být OK... Nicméně i tak tomu očividně křehkému štěstí strašně držím pěsti .

Lenka326

27)  Lenka326 (16.10.2012 10:18)

Hani, taky mi to vrtá hlavou, jestli se vážně vůbec rozešli.
Ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že Rob nevypadá zrovna moc šťastně, na žádné z těch včerejších fotek s Kristen. Možná třeba jen neměl náladu, ale na tom videu se směje a objímá s kdekým a pak jak přijde ke Kristen, tak mu ten úsměv zmizí. A stejně nas*aně vypadá i na fotkách ve dne... Zdá se to jenom mě?

Bye

26)  Bye (16.10.2012 09:56)

Astrid, tys mě zase jednou rozčísla! ROFL
Rob vypadá jako nějakej politik, jak tam tak rozkládá těma rukama :-)

25)   (16.10.2012 09:51)

holky - Vaše komenty mi vždy zaručeně nastartují extra den

Astrid

24)  Astrid (16.10.2012 09:47)

:D :D Edwardův rozcuch na vzestupu - lahla som popolom

Hanetka

23)  Hanetka (16.10.2012 09:42)

Holky, možná to má kvůli premiéře - Edwardův rozcuch na vzestupu. A nevím, jestli nejsem paranoidní, ale já už fakt možná ani nevěřím, že se vůbec rozešli. Premiéra na obzoru, oni dva zase spolu, fanynky pos.ané blahem a do kina se jich požene třikrát tolik...
Včetně mě, samozřejmě.

Astrid

22)  Astrid (16.10.2012 09:41)

Robovi to sluší podla toho, ako si hrabne do vlasov. Takže behom jednej minúty môže vypadať jak květák a zápätí ako sexyšmak. :)

21)  Diblik (16.10.2012 09:35)

Souhlasím, Robovy vlasy jsou hrozný a je i víc zarostlej...dle mého mu daleko víc sluší kratší vlasy a jen lehký strniště, to je ten pravej mňam Rob

Lenka326

20)  Lenka326 (16.10.2012 09:09)

Jsem ráda, že jsou (asi, podle fotek a videí ze včerejška) zase spolu, ale vracet se i k té příšernosti, co nosil na hlavě, to by teda nemusel!!!!!!!!!!!! Za tím kecpultíkem vypadá skvěle, ale ten květák na hlavě to fakt kazí.
Jj, Anna vypadá skvěle

«   1 2 3   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still