Sekce

Galerie

/gallery/TA.jpg

Všechno by bylo tak krásné a klidné - kdyby nebylo těch idiotů z La Push, kteří vše svou zvědavostí převrátí a donutí Bellu nechtě k volbě a Edward se dozví co je Bella zač.

17.

Rozkvetlá louka se stala naším místem. Scházeli jsme se tam každý den. Já tam tedy doslova prchala. Kluci si samozřejmě nemohli nevšimnout, toho jak pořád prchám a neustále dotírali, jak daleko jsme. Jestli si už mají shánět popcorn a místo s nejlepším výhledem.

Jen s vypětím veškeré své sebekontroly se mi je dařilo ignorovat. Jenže ani Edward na tom nebyl evidentně líp. Z jeho vyprávění jsem už celkem dobře znala všechny členy jeho rodiny a především jeho brácha Emmett musel být teda číslo. Byla jsem tedy neskutečně vděčná, že kluci za hranice rezervace nechodí a Edwardova rodina nemá tušení kde se scházíme.

Měli jsme tak klid sami pro sebe. Zbožňovala jsem zvuk Edwardova hlasu, když mi vyprávěl, co zažil a viděl. Ještě víc jsem však milovala když se mě dotýkal a líbal. Jeho opatrnost, mi umožňovala pomalu zkoušet, kam až můžu zajít. Přejel mi rty po čelisti a pak dolů na krk. Jazykem až k zešílení pomalu přejel po mé divoce tepající žíle na krku.

Nevydržela jsem to a přitáhla si jeho tvář zpátky. Políbila jsem ho se vší tou potřebou po něm, co ve mě vyvolával.

Najednou se mi jeho tvář vysmekla z dlaní. Překvapeně jsem zamrkala. Edward ztrnule sledoval linii lesa. Podívala jsem se tím samým směrem a do nosu mě uhodila známá vůně.

„Kreténi jedni pitomí,” zavrčela jsem až sebou trhl. Museli mě sledovat až sem. Všichni čtyři se opravdu jako na povel vynořili z porostu a stanuli na okraji louky.

„Ty vole, vidíš to co já?!” hlesl Jared jen co nás uviděl.

„Ona se s ním muchluje a nic,” zasípal mu v odpověď Quil. Nechápavě na nás zírali. Edward se zatím přikrčil a rukou mě postrčil za sebe.

„Tak to je vážně nechutný,” ozval se Quil. Z Edwardova hrdla se ozvalo vrčení. Na můj vztek ale rozhodně neměl. Doslova jsem se jím třásla.

„Co tady sakra děláte?!” zasyčela jsem na ně. Nevšímavě jsem se prosmýkla okolo Edwarda a rázovala si to přímo k nim.

„My? Podívej se na sebe. Cumláš se tu s upírem!” vyjel na mě Paul. Nejprve mě do toho pobízí a teď si stěžují!

„To je moje věc co s kým dělám!”

„Jo, pokud to teda neděláš s tou smrdutou pijavicí...”

„Budu si dělat co chci s kým chci,” zavrčela jsem na Paula i ostatní. Ten na mě však zůstal nevěřícně zírat.

„Houstone máme problém,” hlesl na kluky za sebou.

„Co?” zamračil se nechápavě Jacob.

„Ona byla prostě jen nějaká opožděná.” Kluci však pořád nechápali. „Je otisklá!”

„Do prčič!” hlesl Jacob. „Paule, musíme ji odtud dostat!”

„Ani omylem,” odsekla jsem vztekle, ale Paul to ignoroval. Chňapl po mě rukou. Než jsem si vůbec stihla uvědomit co dělám, vyrazila jsem po něm pěstí. Zasáhla jsem ho přímo do brady a Paul se zarazil až o strom za ním.

Jen co se vzpamatoval, rozběhl se proti mě, aby mi to vrátil, ale já se mu bleskově vyhnula. Byl silnější, ale já zase rychlejší a menší.

„Do háje,” hlesl Jacob, když viděl jak po sobě jdeme. Oba jsem byli vytočení a šlachy nám pod kůží jen hrály.

„A je to v pytli,” zkonstatoval Quil.

Paul se v příštím okamžiku přeměnil. Jeho váha mě srazila k zemi. Koutkem oka jsem zahlídla Edwarda, jak se ke mně rozběhl i to, jak si ho Paul všiml. Rozběhla jsem se. Během posledního skoku jsem se proměnila a Paulovi na krk přistála už ve své vlčí podobě. Dopadl tvrdě na zem a já tak měla čas zkontrolovat Edwarda.

Zprudka zabrzdil a nevěřícně zíral našim směrem, tedy mým. To už jsem však letěla díky Paulovi stranou. Dopadla jsem naštěstí na všechny čtyři a čekala na jeho další útok. Náraz však přišel z úplně jiného směru. Jared mě srazil předníma tlapama k zemi a Paul už mě tedy jen uzemnil. Doslova si na mě sedli, takže jsem se nemohla skoro hnout.

Jared se spokojeně zatlemil, až mu jazyk spadl po stlaně tlamy. Dlouho mu to však nevydrželo a bolestně zavyl. Zahryzla jsem se mu totiž přímo do zadnice. Vyskočil na tlapy a já tak měla náhle volnou přední polovinu těla. Během okamžiku jsem se vyhrabala i zpod Paula. Postavila jsem se znovu proti nim.

„Dost!” ozvalo se kousek ode mě. Všichni jsme se ohlédli na Edwarda, který se postavil vedle mě. Radostí mě uvnitř až bodlo. Stál tu aby mě chránil.

Bello, uvědom si, co jsi zač.

Uslyšela jsem Paula.

Co jsem? Spíše kdo jsem, ne?

Podívala jsem se na něj. Slyšel mou mysl. Musel vědět co cítím, stejně tak, že s tím už on ani nikdo jiný nic nenadělá. I kdyby mě teď odtáhli a snažili se mě přesvědčovat kdoví jak dlouho.

Paul s Jaredem se ohlídli na Jacoba, který s Quilem stále byli v lidské podobě a nemohli tak slyšet naše myšlenky. Z jejich pohledu jim to však došlo. Paul se na mě naposledy podíval a pak vykročil pryč, ostatní šli taky.

Pozorovala jsem všechny čtyři jak mizí v porostu. Byli vlastně moje rodina, kus mě. Sdíleli jsme skoro každou myšlenku a znali se líp než by kdo mohl tušit. Jenže přesto jsem tu stála. Nemohla jsem jinak a oni to věděli.

Edward je sledoval a když se obrátil zpátky ke mně, hekl. Stála jsem tam už ve své lidské podobě. Já sice byla zvyklá, že pak na sobě nemám ani niť, ale on zřejmě něco takového nečekal. Uhnul pohledem a okamžitě mi podával vlastní košili.

Oblékla jsem si ji a podívala se znovu na něj. Hleděl do země a mě to stále více štvalo.

„Edwarde?” hlesla jsem.

Konečně ke mě vzhlédl.

„Já... Nechápu to,” hlesl. „Nevím co si mám myslet.”

Hleděl na mě, jako by mě neznal.

„Mám odejít?” Už jen ta představa mě však drtila. Doufala jsem, že to popře, ale on mlčel. Otočila jsem se a chtěla utéct. Věděla jsem jak velký rozdíl mezi námi teď vidí. Nechtěla jsem vidět ten jeho odcizený pohled.

Okolo pasu se mi však ovinuly jeho paže. Zastavil mě sotva jsem udělala pár kroků. Skoro jsem se mu zhroutila do objetí, jak se mi ulevilo.

„Nenechám tě znovu utéct,” zašeptal.

V krku se mi usadil knedlík, že jsem měla skoro problém mluvit.

„To je dobře.”

Stáli jsme tam uprostřed podupané a zválené louky. Dávala jsem mu čas strávit to, čemu tu přihlížel a vychutnávala si jeho blízkost.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kytka

20)  kytka (25.01.2011 22:40)

Petronelka

19)  Petronelka (10.12.2010 21:48)

Tak Edward to vzal zdá se celkem v klidu, za což jsem neskutečně ráda, protože jsem měla tak trochu strach, že by ji snad mohl odmítnoutB)
Teď jsou ale spolu a to je hlavní a důležité.
A já jdu na poslední kapitolku

SarkaS

18)  SarkaS (13.10.2010 08:53)

Teda to bylo něco!!! Konečně trocha a kce a ještě navrch se konečně dozvěděl pravdu. Tohle byl nejlepší díl!

DeSs

17)  DeSs (28.09.2010 20:14)

To bylo boží!
Já je úplně viděla! Ty obrovský chlupatý koule se smýkají po mýtině rychlosti blesku, skáčou po sobě, honí se a koušou... :D
Eda ke asi překvapenej, co?!
Super!

krista81

16)  krista81 (28.09.2010 00:41)

šmíráci jedni z La Push teď jim sklaplo
tak je otisklá
ovšem rvačka to byla perfektní
a Edward to vzal taky celkem dobře

Moc se těším na další kapitolku

Ewik

15)  Ewik (28.09.2010 00:40)


Abera

14)  Abera (27.09.2010 23:30)

Texie

13)  Texie (27.09.2010 20:51)

arisa: já myslela, že ta kráva je na mě, no ale pořád mám raději oslovení "ty krávo" než "ty vole" :D

arisa

12)  arisa (27.09.2010 20:43)

ty krávo(sorry ale to nešlo nenapsat) tak tohle by mě nenapadlo thinking* doufám že to smečka skousnethinking* jinak skvělá rvačka to se ti musí nechat:) taky bych chtěla umět takovou napsat

Carlie

11)  Carlie (27.09.2010 18:57)

Velice efektní Živé jako film, superní

10)  hellokitty (27.09.2010 16:56)

Michangela

9)  Michangela (27.09.2010 15:04)

Krásná idylka vidět vlkodlačí přátelskou rvačku a upíra stojícího vedle jednoho...

Ejdriana

8)  Ejdriana (27.09.2010 13:50)

Opravdu povedená kapitola a taky se těším, jak se na to budou dívat všichni ostatní a jestli budou ještě nějaké další bitky:-D

7)  Raduššška (27.09.2010 12:47)

Och

Hanetka

6)  Hanetka (27.09.2010 09:14)

No tak to tedy.. bylo překvapení, že, Edwarde? Ale skousl to docela rychle. Moc se mi líbí, že v téhle povídce je to Bella, která ví víc, je to Bella, která má (nebo teď už měla) tajemství, a že je to Edward, který se musí smiřovat s nadpřirozenem jiným než vlastním. A copak bude dál?

5)  Lucie (27.09.2010 09:06)

Anna43474

4)  Anna43474 (26.09.2010 16:30)

Snad před ní neuteče... TKSATVO

Eleanor

3)  Eleanor (26.09.2010 16:10)

To bylo tak sladké. Jen jsem zvědavá, jak to dál budou řešit

2)  mary (26.09.2010 16:00)

jo, to se mi líbilo

eMuska

1)  eMuska (26.09.2010 12:10)

Aaach! Ten boj! A ako ju zastavil...

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek