Sekce

Galerie

/gallery/koření.jpg

No, tak jsem to zase trochu pokazil, ale tentokrát za to skoro nemůžu. To Reyes je všetečka! Jen nevím, jestli si to budu do budoucna všechno pamatovat, sakra.

 

14. kapitola - Nové lži

Už jsem se zmínil o tom, že nesnáším děti? Obzvlášť, když mi maří plány. Kvůli té buchtě se mnou Reyes nemluvila. No fakt!

Anžto a jelikož jsem se doma zasekl déle, než bylo zdrávo. Když jsem totiž opustil dům, Manu mi byl v patách a znovu se vyptával. Na molo, kde Reyes čekala, jsem dorazil s hodinovým zpožděním.

„Promiň, kotě. Domácí záležitosti,“ omlouval jsem se a naklonil k ní, abych ji políbil. Ucukla a nafoukla tváře. A jé! „Zlobíš se?“

„Nechal jsi mě tu samotnou přes hodinu!“

„Já vím, ale nech si to vysvětlit, ne?“ vrčel jsem už.

„Co ta loď? Jdeme?“ změnila téma a zamrkala dlouhými řasami.

„Jestli chceš, tak jdeme. Tebe ani nezajímá, co se doma děje?“

„Mohl bys o tom přestat mluvit? Snažím se nemyslet na to, že jsem tu hodinu čekala. Taky jsem mohla odejít.“

„Psal jsem ti, ať počkáš.“

„Taky proto tu čekám!“ Zkusil jsem si ji stáhnout do náruče a políbit, ale šklebila se na mě jako cikán na práci.

„Tak jdeme,“ hlesl jsem a vzdal pokus o usmiřování.

Na Eternidad mi přišlo, že jsem s někým jiným. Jakmile nám zmizelo molo z dohledu, znejistěla, ošívala se a pomrkávala po břehu.

„Odpuštěno?“ vyzvídal jsem, když se nechala obejmout a políbit.

„Možná,“hlesla.

„Víš co? Vezmu tě na večeři,“ slíbil jsem a měl radost za ten nápad. Reyes se na mě zaraženě podívala. „Nechceš?“ Zavrtěla nesouhlasně hlavou. „Tak půjdeme do kina,“ pokusil jsem se znovu. Zase ochladla a hlasitě vzdychla.

„Chceš to písemně, nebo ti to dojde?“ sykla.

„Reyes, o tomhle jsme už mluvili, já…“

„Nemluvili! Ty’s o tom mluvil, já nesouhlasila. Sex ke vztahu patří!“

„Jo, ale já s tím mám hnusný zkušenosti. Netlač na to. Nech tomu volný průběh.“

„Připadám si, jako kdybych tady v tom vztahu byla chlap já!“ vrčela. No, tak tohle ranilo moje ego. Přimhouřil jsem oči a chmátl po ní. V jejím pohledu cosi vítězoslavně zablikalo a mě to opět usadilo na zadek. Nesmíš! Fuj je to!

„Já jsem chlap a já rozhodnu o tom, kdy to bude, jasné?“ vrčel jsem a myslel přitom na mrtvá štěňata, protože jinak bych svůj klín asi neovládl.

„To je tak typický!“ vyštěkla a vytrhla se mi ze sevření. „Tvoje choutky se ukojit musí, ale moje ne.“

„Reyesko, nech toho. Kotě, kam ženeš?“

„Chci ti jen dokázat, jak tě mi… mil… mám ráda,“ švitořila a trhla sebou.

„Co je?“ vyhrkl jsem, když jsem si toho všiml.

„Píchlo mě v boku.“

„Dobrý?“ zajímal jsem se a položil jí dlaň na stranu břicha. Odtáhla se.

„Nesahej na to, je to nepříjemný,“ mručela a sama si to místo schovala do dlaní.

„Nenecháš na sebe hmátnout a chceš sex?“ vrčel jsem.

„Ty nechceš sex a jen bys ohmatával. Tak uděláme obchod,“ navrhla. „Já tě nechám hmatat a ty mi dáš sex,“ zašeptala a chytila mě za ruku. Položila si ji na břicho a zavřela oči. Mířila dolů. No, tak tohle nevydržím. Nemám šanci – ou, hekl jsem v duchu, když moje ruka byla pod jejím pupíkem. Voda! Hodně vody! Mrtvá štěňátka! Mrtvá! Mrtvá! Pupík! Teda – mrtvá štěňátka! Odtrhl jsem ruku a Reyes protočila oči.

„Jsi gay?“ sykla.

„No dovol!“

„Tak jsi impotentní?“

„Hej!“

„Nemáš koule?“

„A dost, Reyes!“

„Nebo co?“

„Nech toho.“

„Jsi chudák, Petere. Já ti tu skoro lezu do postele a ty nechceš. Chováš se jako – hele, ty jsi panic?“

„Reyes, nech toho,“ zopakoval jsem přes zaťaté zuby.

„Ukaž, že jsi chlap.“

„Ne. Chceš se koupat?“ navrhl jsem změnu rozhovoru.

„Ne. Chci sex.“

„Já nechci. Jdeš se mnou do té vody, nebo ne?“

Reyes mě překvapila. Byl jsem připravený na řev a další scénu, která by jako obvykle zmizela ve ztracenu, ale ona začala brečet. Uá! Slzy! Co s ní teď? „Nebreč, prosím.“ Tak tohle už v životě neřeknu, to se vsaďte, protože místo ticha přišla hlasitější vlna. Já snad otočil tím kohoutkem v jejích očích. „Kotě, no tak. Proč brečíš?“

„Nemiluješ mě.“

„Ale prosím tě.“ Miluju? Proč jsem jí neřekl, že jí miluju?

„Kdybys mě miloval, chtěl bys mě. Takhle mám skoro pocit, že tě chci znásilnit.“

Hlasitě jsem vzdychl. Fajn. Jen když po mně nebude chtít slyšet, že jí miluju a nebude brečet. Roztáhl jsem náruč a čekal. Možná se na mě usměje štěstí a ona se urazí a nepůjde – jak mě tohle napadlo? Sotva si toho všimla, přestala brečet a přimhouřila oči. Když jsem ji chtěl políbit a trochu jí to vysvětlit - znovu, zamračila se. Asi to není holka na mazlení, napadlo mě.

„Víš, jaký mám pocit? Že jsem chovný býk,“ zasmál jsem se a Reyes sebou opět trhla.

„Proč chovný, proboha?“

„Já nevím, jen mě to tak napadlo, promiň.“

„Ještě chceš do té vody? Udělalo by ti to dobře, nejspíš máš úžeh,“ navrhla a sama se svlékla jen do plavek a přeskočila okraj lodě.

„Co blbneš, vždyť ta loď jede!“ křikl jsem za ní a na poslední chvíli se zarazil. Nemůžu nechat odjet Eternidad. Reyes byla ve vodě, tak jsem mohl využít toho, že na mě nevidí a upíří rychlostí chcípnout motor lodě. Vrhl jsem se za ní do vody. „Mohlo to tě stáhnout, ty blázne,“ vrčel jsem, když jsem doplaval k ní.

„Alespoň by tu bylo něco vzrušujícího,“ odbyla mě a začala plavat ode mě.

„Jsi vážně tak moc posedlá tím sexem?“ křikl jsem za ní a vztekle plácl do vody. Neodpověděla, ale plavala pořád pryč. „Reyes, plav zpátky.“ Nic. „Kotě, no tak!“ Proč já se s takovou holkou zahazuju? Jak jsem mohl říct, že je mi s ní dobře?

Ta holka měla neuvěřitelnou výdrž. Dokázala v té vodě být půl hodiny, aniž by se dotkla dna, nebo přestala plavat. Typická Španělka. „Nechceš už ven?“ úpěl jsem, když mi zase vyklouzla ze sevření.

„Teď už asi jo. Mám hlad,“ vyhrkla a začala se mi smát. „Máš sebou jídlo?“

„To mě nějak nenapadlo, promiň,“ hekl jsem a vytáhl se do lodě. Reyes se hladově zamračila a vyšpulila spodní ret. „Zajdeme k nám, tam je jídla dost,“ navrhl jsem.

„Ukážeš mi svůj pokoj?“ navrhla.

„Proč ne, klidně,“ slíbil jsem a nastartoval. U břehu jsem jí pomohl na molo a jejím autem jsme se dostali až k nám. Z domu se nesl křik té malé buchty. Nejspíš jsme nebyli jediní hladovci.

„Tam je mimino?“ znejistěla Reyes. Ups… Tak tohle jsme nedomysleli – já nedomyslel.

„Ehm… Jo, je sestřenky,“

„Tvoje sestřenka má dítě?“

„Co by ne? Nevypadá na to, ale je jí už přes dvacet.“

„Nestuduje náhodou? Proč jsem tu minule dítě neslyšela?“

„Spalo a nestuduje. Vozí jen Manu do práce a pak navštěvuje kamarádky i s miminem,“ lhal jsem. Tak jestli tohle mi spolkne…

„Aha.“ … tak budu nejlepší! Uf!

„Pojď, dáme si to jídlo,“ navrhl jsem a otevřel domovní dveře. „Skye, vedu návštěvu!“ křikl jsem preventivně, kdyby nás nezaregistrovala.

„Já vím, slyšela jsem auto,“ odpověděla z křesla v rohu obýváku a pokoušela se tu malou buchtu utišit.

„Dobrý den,“ hlesla Reyes.

„Ahoj, Reyes. Dlouho jsi tu nebyla,“ smála se Skye.

„Peter se za mě asi stydí,“ ryla do mě Reyes.

„Určitě ne, jen nebyl ten správný čas. Nemáte hlad?“ navrhla Skye a významně se po mně otočila. Došlo mi, že v ruce nemá lahev s mlíkem a proto ji schovává za opěrku křesla.

„Jo, už jdeme… Tudy, pojď,“ vyhrkl jsem na Reyes a táhl ji z dosahu. „Na co máš chuť?“ vyzvídal jsem před otevřenou lednicí.

„Nevím, něco mi udělej,“ hlesla a posadila se na židli u stolu. Cože mám? Já? Vařit!

„Skye?“ kvíkl jsem tiše, ale ona mě slyšela. Vždyť byla upír!

„Vydrž pět minut, zatím napusť vodu do konvice na čaj,“ vybídla mě stejně tiše.

„Čaj?“ vyhrkl jsem nahlas a zděšeně.

„Jo, dám si, děkuju,“ odpověděla mi Reyes. Naštěstí ke mně seděla zády, tak nemohla vidět můj vyděšený pohled. Voda na konvici – tedy… Konvice na vodu? Kde? Na lince stály totiž dvě. Když jsem se přemluvil konečně k akci, změnila se moje trajektorie chůze, protože do mě drkla Skye a šla to udělat za mě. Já se mohl posadit k Reyes.

„Opuštěný ostrov,“ sykla na mě Skye s pobaveným úšklebkem. Zazubil jsem se na ni, ale ten škleb mi na obličeji zůstal přikovaný ještě pěknou chvíli, protože se nad lednicí mihla modrá šmouha a dole kolem linky černá. Výzvědné komando, no těbůh!

„Skye, Sage a Tarina!“ zašeptal jsem, když se Reyes zrovna otáčela ke mně zády. Teta svraštila obočí a rozhlédla se. Tarinka se chystala odrazit od vrchu lednice a uvelebit se mi ve vlasech. Zavrtěl jsem na ni nesouhlasně hlavou a ona tu svou nakrčila na stranu a kýchla. Malý černý obláček se rozpustil ve vzduchu, ale Reyes ten zvuk bohužel zaznamenala.

„Co to…“

„To já. Nějak jsem nastydl v té vodě,“ lhal jsem nepřesvědčivě a střelil pohledem po dráčeti. Znovu se pokusila o vzlet. Odhrábla se nohou, jako rozzuřený býk a vrhla se ke mně.

„Cukr?“ vyjekla Skye a Reyes se po ní otočila. V tu chvíli jsem dračici chytil za krk a stáhl pod stůl. Ten zbytek čoudu po ní jsem rozehnal dlaní.

„Ne, díky. Nesladím.“

„Dobře. Co kdyby jste si šli do pokoje něco pustit, já zatím udělám to jídlo. Nemusíte tu sedět,“ navrhla Skye a významně se na mě podívala.

„Jo, to by šlo. Tam budeme mít klid a nikdo nás nebude rušit,“ ulevilo se mi. Než se Reyes sebrala a vstala, černá šmouha držící se při zemi se vyplížila z kuchyně. Sage, já tě fakt prodám do zoo! Tarinu jsem měl pořád v dlani a cítil, jak mi bodá malé drápky do ruky. Vyčarovala mi tím bolestnou grimasu, kterou jsem se pokoušel schovat za úsměv. Jakmile jsem procházel kolem Skylar, vrazil jsem jí draka do ruky a ta ji skoro hystericky zahodila. „Buď na ni hodná, ne?“ vytkl jsem jí tiše.

„Já ji nedržela pod krkem,“ ryla Skye, když jsem mizel ve dveřích kuchyně. Tak ta dračice se mnou po tomhle určitě nepromluví. Kde je ta kočka?

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Twilly

19)  Twilly (14.02.2011 15:49)

áááááááááááá... pálí, pálí, pálí podruhé

krista81

18)  krista81 (02.01.2011 23:03)

Chudáček Tarinka takhle na ni
A Reyes - nějak se mi nezdá, aby to s tím těhotenstvím co na někoho potřebuje hodit nebyla pravda nebo je holka pěkně nadržená? :D
A co mimi, jakpak to vypadá s ní?
A Peter, nějak mu ten zvěřinec přerůstá přes hlavu

17)  nathalia (02.01.2011 22:12)

Bylo to vtipne :o))
Nadrzena holka je prece normal.. To chlapi to vecne nechteji :D

sfinga

16)  sfinga (02.01.2011 21:44)

Pořád platí nabídka - Tarinku a Sagea klidně u sebe ubytuju, chudinečky moje malý takhle je honit z kouta do kouta a to všechno kvůli ženský posedlý sexem

Anna43474

15)  Anna43474 (02.01.2011 20:39)

Hele, tys nám ještě neprozradila poloupírčino jméno!!! Nebo že bych si toho nevšimla???
Chudák Tari A s Reyes to teda asi nebude zas tak žhavý...
TKSATVO

Mili

14)  Mili (02.01.2011 20:37)

Fantastická kapitola

13)  Guneska (02.01.2011 20:13)

Hehe tak Reyes je asi nejvíc sexuchtivá ženská, co jsme tu zatim měli :D Musí být určitě hrozně nadšená, že jdou k Peterovi do pokoje, do soukromí, jsem zvědavá jak dlouho to Peter ještě vydrží. A ta ZOO? To je hrozná legrace

12)  kamčí (02.01.2011 19:33)

to by mně zajímalo o co reyes jde. tarina jako vždy nezklamala. moc hezké

Fanny

11)  Fanny (02.01.2011 18:31)

S Reyes to zatím vypadá dobře... Černá a modrá šmouha, ty to tomu teda daly korunu a já bych je tak chtěla domu:(
Jinak mi stále vrtá hlavou ta malá. Má vůbec jméno?

10)  Alorenie (02.01.2011 18:30)

Hmm... Reyes je opravdu divná... Jen doufám, že vydrží.
Chudák Tarinka! Ale ona a Sage trošku Peterovi znepříjemňují život :D Pokud jde o holky. :D

Bosorka

9)  Bosorka (02.01.2011 18:16)

Hele možná vidím těhule všude, ale není ona těhotná a nechce to na něj hodit?

semiska

8)  semiska (02.01.2011 17:15)

Chápu, chudáka, že se mu teď do toho moc nechce... Po jeho zkušenostech se mu ani nedivím. Snad bude Reyes trpělivá a bude ho mít ráda. Tarinka nám malinko žárlí,co? :D Njn, bude jí muset ukázat svoje domácí mazlíčky ;):D To bude mazec ještě. Jsem zvědavá, jaké trampoty ho ještě zasáhnou.

Lenka326

7)  Lenka326 (02.01.2011 17:06)

Takové kvítko, jako je Peter, tahle rodina ještě neměla a že už zažili hodně! Jak chudák bývalý proutník kličkuje před sváděním . Ještě si z toho něco užene. Už je tak zmatený, že bez rozmýšlení vezme Reyes domů, kde je nečekané novorozené poloupírče, jedna Tarina tštící oheň a jedno přerostlé koťátko a ještě se, to už fakt nechápu, hrne do vaření.

Už ho prosím tě netrap Už ať si kluk konečně vrzne (pardon ) nebo pošle Reyes na smetiště dějin, jinak z toho bude mít i zdravotní následky.

Děkuju, že jsem se skvěle bavila.

6)  zuzka (02.01.2011 16:58)

ten chlap je nepoučiteľný už byx mala prísť tá pravá lebo z neho nič nezostane.

lied

5)  lied (02.01.2011 16:57)

tak to nemělo chybu ty jeho domácí mazlíčci kdepak bude asi kočička že by na gauči

eElis

4)  eElis (02.01.2011 16:53)

Ani nevíš, jak moc velkou radost jsi mi udělalal, když jsem zjistila, že opět pokračuješ s Tou rozvětvenou rodinkou, protože je to naprosto dokonalé. Zhltla jsem všechny kapitolky najednou a musím uznat, že přestože už si psala o každém jejich členovi, tak každý ten příběh je něčím naprosto odlišným než ty ostatní, a když se k tomu přidají ty tvoje dokonalé hlášky a tvůj styl psaní, tak je to naprosto smrtící kombinace.
Chudák Tarina, takhle se k ní chovat

3)  Iwka (02.01.2011 16:38)

No jasně, Sage s Taronou to zabili totálně už A Reyes je fakt jak chlap ty jo

Gassie

2)  Gassie (02.01.2011 16:31)

Problémy se zvěřincem mě baví...

1)  Lucie (02.01.2011 16:25)

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella