Sekce

Galerie

/gallery/nanuk.jpg

Jakou sílu má správně zaměřená reklama? :)

 

Aneb jak to dopadá, když mě muž obviní že nakupuji podle reklamy a já se s tím svěřím Lipi. :D

Rozrazily se dveře a do vily vstoupila Bella. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem ona zmiňovaná osoba nebyla obtěžkána spoustou tašek. A navrch tašek ze supermarketu. S hraným unaveným zafuněním odložila tašky na kuchyňskou linku, přímo před zraky udivené Esmé.

„Ahoj,“ usmála se na ni  Bella.

„Ahoj, Bello, tys byla nakoupit pro Jacoba a Nessie?“ zeptala se překvapeně. To přece vždycky dělala ona, nikdo nevěděl jaké potraviny by se měly kupovat aby co nejvíce podpořily program Fair-trade a malé Bio farmičky v okolí. Pokaždé přitáhli nějakou mraženou patlaninu a ona to pak musela zbytečně vyhazovat. Co by za to děti v Africe daly!

„Ne, to není pro ně, ale pro mě!“ Usmála se Bella potěšeně. Esme se zatvářila ustaraně a položila Belle ruku na čelo.

„Holčičko, není ti špatně. Víš, já vím že zvykat si je těžké, ale přece jen… upírka už jsi šest let, možná že bys raději trochu krve, nemyslíš?“ otázala se tak mile, jak jen to šlo a přitom se rozhlížela po únikovém východu v případě, že se Bella zbláznila a začala by jednat agresivně. Ta se místo toho rozesmála. Esmé smutně zakývala hlavou. Už je to tady, hysterie.

„Ale já nejsem –“ Přerušilo ji další třísknutí dveří a vešly Rosalie s Alicí.

„To s těmi dveřmi musíte furt tak třískat?“ zamračila se Esme.

„Promiň,“ omluvila se Rose a ukázala na Alici, která právě hypnotizovala vypnutou televizi a vypadla přitom jako Emmett, který čeká na další dávku baseballového šílenství. Div si neslintala na novou halenku od Gucciho. „To ona,“ žalovala Rose. „Táhla mě sem jako kachnu na provázku, div mi kolečka neulítly.“ A lítostivě se podívala z okna na své BMW, které vypadalo, že rozhodně nejelo po silnici, spíš tankodromem.

„Co se tu děje?“ zeptala se konečně, když si všimla Esméiny ruky na Belliném čele. „Nejsi zase těhotná, že ne?“ zeptala se nakrknutě. Tohle prostě nebylo fér, kroužilo jí myslí jako křeček v kolečku.

„Ne, nejsem,“ vyvrátila jí tu myšlenku Bella. Dál ale pokračovala Esmé.

„Byla na nákupu v supermarketu.“ Na to se nikdo udiveně nezatvářil. „Nakupovala jídlo pro sebe,“ ztišila Esmé hlas jako pavlačová drbna, která sehnala novou, ještě horkou dávku klevet. Na to se zatvářili udiveně všichni. Bella už se nadechovala, že jim všechno vysvětlí, když ze schodů seběhla Nessie, skočila na gauč a natáhla se po ovladači. Televize blikla a pokojem se rozezněly zvuky reklamní znělky. Nessie znuděně povzdechla, ale téměř okamžitě ten jeden ubohoučký vzdech nahradilo pět takových vydechnutí, že by se s klidem mohly všechny hlásit na Miss.

„Oh bože…“

„Kristova noho!“

„Ach to ne, další.“

„Uch, Ježíši sladký…“

„Panenko Maria Podsrpenská, no vidíš to?!“ zasténala Rosalie a sesunula se vedle ostatních na gauč.

„Ta smetana,“ vydechla Bella unešeně.

„Jahody,“ pípla Alice.

„Čokoláda, děvčata,“ rozplývala se Esmé.

„Dala bych si trojkombinaci i s tím míchačem,“ podepřela si zasněně hlavu Rosalie.

Najednou je vyrušil zvuk šustění v kuchyni, všechny se po sobě podívaly…

O dva dny a tři tašky později:

Pánská část rodiny se právě vracela z lovu. Všichni natěšení na své drahé polovičky, každý už si představoval to nadšené přivítání a Emmett i to co bude následovat hned vzápětí, zcela ignorujíc skučícího Edwarda.

„Emmette, já tě prosím, to poslední vynech nebo to budeš Nessie vysvětlovat ty sám. A nemyslím, že ti uvěří tak snadno jako když jste se přede čtyřmi roky s Rose probourali až k ní do pokojíku a tys jí tvrdil, že si hrajete na zedníky,“ durdil se Edward a Emmett se v tu chvíli ztuhnul. Ano, tohle mu u Rose vyneslo skoro měsíční zákaz vůbec se k ložnici přiblížit, protože Nessie si na zedníky chtěla hrát taky a Rose si pak maltu nemohla týden dostat z vlasů.

„Tak dobře,“ zabručel trochu otráveně. Ale zkusíme to v lese, mnul si v duchu ruce. Edward jen zabořil hlavu do dlaní a radši už nic neříkal.

Byli od domu jen pár metrů, když k nim závan donesl vůni jahod a čokolády.

„Jsou to fakt –“ začal Emmett.

„- jo jahody,“ pokýval Carlisle.

„A čokoláda,“ začichal Jasper ve vzduchu. Otočili se tázavě na Edwarda, ale ten jen krčil rameny. V domě bylo ticho, alespoň co se mentální aktivity týče. Jinak se ozývaly dost podivné zvuky, vlastně takové srkavé zvuky. Co by mohly srkat? Krev tu cítit není. Došlo mu to asi ve stejnou chvíli jako Emmettovi a ostatní je následovali v pár setinách sekundy. Nejdřív ztuhli na místě a v další chvíli vráželi do dveří. Bohužel si na tak krátké trati nikdo nestihl utvořit náskok a tak do dveří celkem normální šířky vrazili čtyři upíři najednou. To bylo i na krásné dveře z masivu moc. Rozprchli se v záplavě světlých třísek. Ovšem do domu rozhodně netáhlo, upíři totiž přímo ve dveřích zamrzli a nevěřícně sledovali scénu před nimi. Kdysi uklizený obývák byl zasypaný malinkatými dřívky a spoustou červených obalů. Na bílém gauči byla čokoládová skvrna a na koberci dokonce skvrna červená. Podle čichu jahodová. Než stihl kdokoliv cokoliv říct z patra se ozvala Alice.

„Tři!“

„Dva!“ Domem se rozlehl dupot.

„Jedna!“ Jako vítr se kolem nich prohnalo několik postav a naskládalo se na gauč s červenými pytlíčky v ruce.

„Teď!“ vypískla Alice a Bella stiskla tlačítko na ovladači. Domem se rozezněla znělka z nějaké reklamy. Ovšem to šokující bylo, že si všechny ty pytlíčky rozbalily a obsah si vsunuly do úst. Pánové na ně vyvalili oči a sledovali jak jejich drahé polovičky ty věci olizují, oždibují a ukusují. Se značně zhnusenými výrazy se rozhýbali a postavili se tak aby viděli na televizi. V tu chvíli pochopili a s dotčenými výkřiky se rozutekli po okolí.


Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2

18)  dcvstwilight (18.05.2011 18:32)

Rosalie je nejlepší! Dala bych si trojkombinaci a s tím mýchačem! :D

17)  ikaros (18.05.2011 18:16)

chjo, to je moc..pěkná povídka!

ale stejně je nejlepší z těch chlapů ten druhej, smetanovej..
mmm, dala bych si :D

Lipi4

16)  Lipi4 (18.05.2011 18:15)

Šáriku , co jsi to zas vymyslela za blbost? Ale musím říci, že krásnou a ňuňu blbůstku ... Ještě řekni, že jsi to viděla i v reálu s určitými lidičkami a klepne mě Pepka .. . Výlevy děvčat , Emmetovi myšlenky a příchod kluků domů ... to je naprosto nepřekonatelné

PS: Upozorňuji, že za nic nemůžu jsem v tom úplně nevině .. . ..Za všechno . . může . . . zmrzlina:D :D

Jalle

15)  Jalle (18.05.2011 16:51)

pig

Kristiana

14)  Kristiana (18.05.2011 16:50)

Kvůli téhle reklamě jsem měla minulý rok v létě při vaření vždycky zapnutou televizi, abych ji náhodou neprošvihla :D :D ...prostě cvok. Každopádě mám pro ženy Cullenovic pochopení.
Naprosto skvělá povídka! Div jsem se smíchy neválela pod stolem!
Zejtra jdu na mrože!

MisaBells

13)  MisaBells (18.05.2011 16:18)

Twoe, děláte si srandu!!! Já té reklamě předevčírem taky podlehla! Kvůli ní jsem si toho pitomého mrože dala a s chutí!!!! OMR... Proč tu reklamu neudělají jako celovečerní????
Ale zpět k povídce... chvilku mi trvalo, než mi došlo, o co go, ale povedlo se a já se dost bavila. Samozřejmě u závěru a pochopení o jakou reklamu jde, jsem explodovala smíchy a povím vám jedno... Dnes v práci rozhodně začnu noční s jahodovým mrožem!

Nosska

12)  Nosska (18.05.2011 15:07)

Úúúžasný

SarkaS

11)  SarkaS (18.05.2011 14:08)

miamam: tady mas odkaz http://www.youtube.com/watch?v=jx4Al62OwPo&feature=player_embedded

Díky holky, tuhle pitominu jsem fakt napsala jen tak, kdyz jsme včera v noci s Lipi debatovaly jak ta reklama vzala mého muže a obvinil mě plný mrazák mrožů máme jen kvůli ní

Alison

10)  Alison (18.05.2011 14:05)

A SUPER

9)  miamam (18.05.2011 13:59)

Škoda,že se mi nenačítá to video, teď absolutně nechápu, co se teda vlastně děje :(

dorianna

8)  dorianna (18.05.2011 11:50)

tedy, když jsem tu reklamu viděla prvně, tak mi hned v hlavě blesklo, že to zdejší osazenstvo nenechá bez povšimnutí a nemýlila jsem se

7)  Tru (18.05.2011 11:31)

hmmmmmmmmmmmmmm, mňamka:) Ale Big Milk je lepčejší, reklama nic moc, ale o to lepší chuť

Janeba

6)  Janeba (18.05.2011 11:21)

SarkaS, tak tos mě pobavila!!:D
Děkuji!!!

Joana

5)  Joana (18.05.2011 11:06)

Díky této reklamě mi loňské léto mrož chutnal víc než obvykle

Bosorka

4)  Bosorka (18.05.2011 10:35)

Reklama je mocná, zdá se, že učínkuje všade. :D

PS: Ovšem tahle reklama na mě nemá ten pravý efekt, všechna ta polonahá těla mi příjdou jako to pravé pro Gay magazín

3)  zuzanka (18.05.2011 10:25)

supeeeer

KalamityJane

2)  KalamityJane (18.05.2011 08:39)

eMuska

1)  eMuska (18.05.2011 08:31)

Jo, tá reklama chodí aj u nás, ale nepomyslela by som, že sa z toho dá takto vyťažiť! Perfektné!

«   1 2

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse