Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/thumbs/sexy%20boty.jpg

Isabella Swanová. Úspěšná autorka jediného románu. Ten další je propadák. A za všechno prý může nedostatek životních zkušeností. Bella se rozhodne, že je načase nějaké získat. Ovšem zvolí k tomu poněkud netradiční metodu. Brzy zjistí, že seskočit z kolotoče, na který se s takovou chutí posadila, není právě jednoduché.

Zase jednou ne-upíří příběh s našimi hrdiny. A jak už asi tušíte, neobejde se to bez omezení.

A neděste se prosím, že rozjíždím další povídku. Leden je náročnější, než jsem čekala, takže tuhle budu přidávat ze zásob a další dodávat, jak to jen půjde.

15+ na celou povídku;).

Autorkou skvělého traileru je Astrid.

 

 

 

 

Ted jí s uctivým výrazem otevřel dveře a přivolal výtah. Popaměti zmáčkla pátý knoflík v řadě. Vystoupila a zkusila zaklepat. Nepřekvapilo ji, že ještě nedorazil. Odemkla si vlastním klíčem a zamířila rovnou do koupelny. Takhle to vyhovovalo oběma. Uvítá ho už připravená.

Přes titěrnou soupravu z fialové krajky si přehodila krátký saténový župan a z baru, který zde nahrazoval kuchyň, vytáhla dvě jemně broušené flétny. V malé lednici nikdy nechybělo šampaňské.

Zkušeným souborem pohybů otevřela láhev za tři sta dolarů a po stěně své skleničky nechala pomalu stékat první zlatavé kapky.

Zhluboka se napila.

Tréma ji nikdy úplně neopustila. Alkohol jí pomáhal uvolnit se. Ale jen víno nebo šampaňské. Nic ostřejšího. A nikdy drogy. Hned na začátku si stanovila hranice, které nepřekročí. Odložila sklenici na bar a protáhla se před velkým zrcadlem. I díky tomu na ní její zvláštní koníček zatím nenechal stopy. Občas samozřejmě některý z klientů ztratil kontrolu. Ale těch pár modřin nebo škrábanců vždycky rychle zmizelo.

Dnes se cítila překvapivě dobře. Carlisle do detailu odpovídal profilu, který jí Samantha poslala před jejich první schůzkou.

Komunikuje minimálně.

Dívky nebere ven.

Vyžaduje tvrdý sex, ale nic nad rámec běžných služeb.

Trvá na pravidelných osvědčeních o lékařské kontrole.

Nepřipouští důvěrnosti.

Bylo příjemné vědět, že ji nečeká žádné překvapení. Carlisle se za tři roky, co se s ním scházela, nezměnil. Možná v posledním bodě. Občas prohodil pár vět, zeptal se jí, jak se má, a někdy se dokonce usmál. Přesto nechápala, proč si objednává dívky od Samanthy. Hodina ho stála pět set dolarů plus všechny další výdaje. Minimální délka schůzky byla tři hodiny. Kdyby si koupil lepší prostitutku, mohl dostat totéž za nesrovnatelně nižší cenu.

Až časem pochopila, že je to jako s každým luxusním zbožím. Vždycky se najdou zákazníci, kteří budou chtít to dražší než nejdražší. To lepší než nejlepší.

Carlisle a jemu podobní platili za iluzi, že to nedělají s prostitutkou. Že ta dokonalá, milá a vzdělaná dívka, která jim sténá v náruči, si jejich peníze bere stejně, jako si je bere milenka či manželka. A na rozdíl od milenek a manželek od nich nechce nic dalšího.

Když jí za zády cvakl zámek, rychle se znovu natáhla pro skleničku, dopila ji a s úsměvem, do kterého se nemusela nutit, se k němu otočila.

„Ahoj, Carlisle.“

„Ahoj, Isabello.“

 

 


Seattle, o čtyři roky dříve


Odkaz vyskočil v okamžiku, kdy jsem do Googlu zadala první písmeno. Jako všechny odkazy, ke kterým jsem se vracela často a pravidelně. Byla jsem příliš zbabělá na to, abych si tu katastrofu koupila černou na bílém, ale na internetu jsem tomu nedokázala odolat.

Chicago tribune book review

Titul: Růžový popel

Autor: Isabella Swanová

Nebudu vám nic nalhávat – po zdařilé prvotině mladinké autorky jsem zde psal, že teprve její druhá kniha rozhodne, zda máme tu čest se skutečným talentem. Ne, ještě si netroufám zříci se jí definitivně, ale po Růžovém popelu cítím jen zklamání. Hořké a neúprosné. Jako by teprve teď jasně vyšlo najevo, že bez alespoň minimálních životních zkušeností není možné napsat alespoň průměrný román. A slečna Swanová se dokonce pokusila o román psychologicko-erotický. Své peníze a svůj čas investujte lépe. Růžový popel rozfouká i velmi slabý vánek.

Alan Cheuse


Vztek ve mně rostl s každým slovem toho nafoukaného snoba. Když mi před rokem vydali prvotinu, byl to právě on, Alan Cheuse, kdo se na mně nejvíc přiživil. Aniž by se mnou někdy mluvil, aniž bychom se někdy potkali, udělal ze mě přes noc senzaci. Špatné holky se prodávaly jako o závod. Nakladatel mi oznamoval jeden dotisk za druhým.

Bylo mi osmnáct, byla jsem bohatá a byla jsem slavná. A byla jsem ve stresu, protože ještě než oschly moje podpisy z autogramiád, začal na mě můj tým, o jehož existenci jsem do té doby neměla tušení, tlačit, jak jsem na tom s další knihou. Měla jsem plnou hlavu nápadů, jistě, ale každý z těch projektů potřeboval důkladnou přípravu. Rok, ale spíš dva. Cestování, studium reálií, několik konceptů.

Smetli to ze stolu. Musíme kout železo, dokud je žhavé, mlel neustále Simon, šéf mého týmu.

A tak vznikl Růžový popel. Z konečné verze se mi chtělo zvracet, ale než jsem to stihla, ležela ta hrůza na policích s nápisem Bestsellery.

O týden později z nich zmizela.

Můj tým se vypařil stejně záhadně, jako se objevil. Nikdo z těch tolik zapálených lidí mi nezvedal telefon a nakladatel mě najednou ujišťoval, že mám dost času a ať s dalším rukopisem nespěchám.

Bylo mi devatenáct, byla jsem bohatá a nešťastná.

Po blázinci posledního roku jsem dokázala věřit jen lidem ze starých normálních časů. Angela a Jessica znamenaly sázku na jistotu. Neúnavně poslouchaly mé fňukání a stížnosti na nespravedlivý svět. Pravidelně jsme obrážely nejlepší kluby ve městě – tedy ty, kde nám nalili bez ponižující kontroly řidičáku.

Ten večer, kdy mě to napadlo, se nijak nelišil od ostatních. Jen jsem toho možná vypila víc. Nebo jsem byla zoufalejší z toho, že ke mně nějak nepřicházejí žádné použitelné životní zkušenosti.

Když ta žena vešla dovnitř, všichni na ni zůstali civět. Nevšímala si pozornosti, kterou sebrala ostatním smrtelnicím, přesto si jí byla dobře vědomá. Došla ke vzdálenější straně baru a na první pohled zazobanému, ale jinak úplně nezajímavému chlapovi, nabídla postupně levou i pravou tvář k náznaku polibku. Objal ji při tom kolem pasu, ale ona se mu elegantně vysmekla a sebevědomě si objednala. Odešli asi po deseti minutách, ale připadalo mi, že její parfém zůstal ve vzduchu až do konce večera.

„Co to kruci bylo?“ vyjekla Angela.

„Nějaká nablblá celebrita, hádám,“ usrkla si Jess nevzrušeně ze svého koktejlu. Očima ale pořád visela na místě, kde se ještě před chvílí vznášela ta neskutečná dívka.

Od vedlejšího stolu se k ní naklonil jeden k chlápků, co se nám už pár hodin vnucovali.

„To byla kurva. Ale ne obyčejná. Extra třída. Říkají si společnice. Divím se, že se ukázala tady. Tohle pro ně není dost nóbl,“ ušklíbl se.

„Tohle není dost nóbl?“ zopakovala Jessica jeho poslední větu a rozmáchlým gestem označila okázalý interiér baru. Chlápek, celý šťastný, že jsme ho konečně vzaly na vědomí, začal doplňovat podrobnosti. Při pohledu na jeho upocenou košili mi nebylo jasné, jak to všechno ví.

„Většinou dělají doprovod při jednání se zahraničními partnery nebo na tahle jednání lítají ven. Některé umí i pět jazyků a většina má za sebou nejlepší univerzity. Je to skoro povinnost. Když chceš udělat dojem, už nestačí nejlepší auto a hodinky. Potřebuješ kus dokonalýho masa. A když už ji máš zaplacenou, je škoda to nedotáhnout,“ zachechtal se.

Kupodivu jsem byla znechucená z něj, ne z té holky. „A jak to všechno víš? Viděl jsi nějaký dokument?“ zeptala jsem se jízlivě. Jess i Ang na mě nechápavě zíraly.

Zabralo to. Chlap automaticky zastrčil pod židli nohy v sešlapaných botách a zamračil se na mě. „Zažil jsem lepší časy, kotě. Doufej, že tebe sešup nepotká,“ přejel pohledem mé šaty a kabelku. Očividně se vyznal.

Tu holku jsem nedokázala dostat z hlavy. Už ráno jsem seděla u počítače a zkoušela zadávat spojení jako eskortní agentura nebo dívky na objednávku. Ukázalo se, že to není tak jednoduché, ale nakonec jsem našla, co jsem hledala.

Chtěla jsem získat kontakt na některou z dívek a využít její životní zkušenosti? Ano, to jsem si později zkoušela namluvit. A taky to, že jsem se rozhodla, až když jsem díky svému skvělému agentovi ze dne na den přišla o všechny peníze.

Ale bylo to jinak.


Ahoj, hledám nějaké informace, můžu s někým mluvit?

Jsi žena nebo muž?

Žena.

Už jsi pro někoho pracovala?

Pracovala?

No v oboru přece. Rovnou tě musím upozornit, že z ulice se k nám nemáš šanci dostat.

Ale já nejsem děvka!

Ale chceš být. A to ta nejlepší. Pošli mi fotky celé postavy a obličeje. S make-upem i bez. Pošli svoje fotky v šatech na odpolední koktejl, na vánoční firemní večírek a na snídani v šestihvězdičkovém hotelu v Emirátech. A krátkou esej na téma Proč miluju peníze. Ve třech jazycích. Volba je na tobě, ale pokud budeš podvádět, po první pokažené schůzce nejen nedostaneš plat, ale zaplatíš pokutu.

Okénko pro chat zmizelo. Potily se mi ruce a měla jsem pocit, že mi srdce prorazí ven z hrudního koše.

Bylo to šílené. A šíleně lákavé. A byla to šance. Šance získat vlastní životní zkušenosti. Naprosto neobvyklé a neotřelé zkušenosti. Nemusím to dotáhnout do konce. I tahle přípravná fáze je něco neuvěřitelného! říkala jsem si, abych se uklidnila. Vytáhnu z nich, co půjde, a pak se vypařím. Přeci mě nemůžou do ničeho nutit.

Za dva týdny jsem odlétala na první schůzku. Do Paříže. Denis byl homosexuální dědic obrovské společnosti, který ředitelům svých filiálek potřeboval ukázat, že ho nevídají se slečnou jen proto, protože jeho slečna studuje ve Státech herectví. Zahrála jsem to opravdu skvěle.

Domů jsem se vracela unavená, ale nadšená. A s několika vizitkami od mužů, kteří mi sice mou hru nepokazili, ale doufali, že pro ně bych mohla sehrát zajímavější představení.

Ne vždy to bylo tak snadné. Několikrát jsem málem dostala padáka. Odmítala jsem schůzky s muži nad padesát, odmítala jsem trojku, odmítala jsem muže, kteří nebyli dostatečně prověření. Odmítala jsem víc než tři klienty za měsíc.

Samantha nakonec přistoupila na mé podmínky. Zjistila, že i tak se jí vyplatím.

S Carlislem Cullenem jsme se poprvé setkali asi rok potom, co jsem se začala prodávat. Předtím se dvakrát setkal s Theressou, ale nevyhovovala mu. Chtěl se nechat vyřadit z databáze, což znamenalo, že o něm v Samanthině registru nezůstane ani zmínka. Ale Sam ho přesvědčila. Netušila jsem, co přesně o mně klientům říká. Můj oficiální profil byl dost povšechný.

Isabella.

Nejmladší z našich dívek.

Ještě nestihla vystudovat, ona věří na školu života.

Doufá, že potká muže, který jí dopřeje dobré vzdělání a zkazí ji při tom jen nepatrně.

Hovoří anglicky, francouzsky, španělsky.

Je mimořádně sečtělá a vnímavá.

Je připravená potrestat každého, kdo má za sebou drobné hříchy. A je připravená přijmout mírný trest za své vlastní.

Když jsem to četla poprvé, nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo chechtat. Až později, v praxi, mi docházelo, co ty drobné narážky znamenají. V mém příručním zavazadle nechyběly rekvizity pro mírné tresty. Nechyběl dostatek náhradního prádla za to, které mohlo být nedopatřením zničeno. A skoro nikdy nechyběla rádoby školní uniforma a podkolenky.

Ale Carlisle si na tohle nepotrpěl. Nešišlal na mě, ani nekřičel. Nehrál žádné hry. Prostě jen potřeboval sex.

 

 


xxx

 

 


Ten večer byl nesoustředěný. Jako by jeho myšlenky zůstaly někde venku. A byl rozzlobený. I když se to snažil potlačit.

„Nechceš to nechat na jindy?“ zeptala jsem se ho tiše a přejela mu konečky prstů přes napjaté svaly na lopatkách. Na okamžik se přestal pohybovat a pevně stiskl víčka. Nakonec se s povzdechem překulil vedle mě.

V bytě se nesvítilo, ale závěsy i žaluzie zůstaly nastavené na denní režim. Tma v ložnici byla jen iluzí. Pozorovala jsem jeho soustředěný profil a čekala, jestli něco řekne. Kdyby neřekl, nevadilo by mi to. Byl takový.

„Stěhuju se do Chicaga. Příští týden. Chci, abys za mnou jezdila i tam. Není to problém?“ Z jeho strany to nebyl projev slabosti. Byl jen konzervativní. Nerad měnil osvědčený systém.

„Samozřejmě, že to není problém. Víš, že tě ráda vidím.“ Zmínka o tom, že ho to bude stát podstatně víc, by ho urazila. Stejně jako věta, že je jeden z mých nejoblíbenějších klientů. Tohle bylo tabu. Připomínat, že jsem v práci. A že on je jen moje zakázka.

„Musíš být pořád tak strohá?“ vyštěkl. Zaskočilo mě to. Strohá? Jistěže ne, ale to on přeci určil, jak se k sobě budeme chovat. Rychle jsem potlačila ostrou odpověď.

„Možná bychom to přeci jenom měli dokončit,“ zavrněla jsem a vyšvihla se nad něj. Nevěřícně na mě zíral. A pak… mi dal facku. Ne plácnutí, které může být součástí zlobení a potrestání. Dostala jsem facku, která očividně patřila někomu tam venku.

Měl ji zpátky dřív, než mu došlo, co udělal.

Následující hodinu jsem si později nedokázala přesně vybavit. Vzpamatovala jsem se až dlouho po tom, co za ním zaklaply dveře. Opatrně jsem vstala a vydala se do koupelny. Škody byly menší, než jsem se obávala. Opravdu rozbolavělá jsem byla na místech, která se nemusí maskovat. A navzdory všemu jsem měla pocit, že jsem právě prožila něco neuvěřitelného. Vyšla jsem ze sprchy a zastavila se před zrcadlem. Ukazováčkem jsem si přejela přes oteklé a na několika místech do krve poraněné rty. Při vzpomínce na ty jeho – horké a šeptající mé jméno – jsem se zachvěla. A pak usmála. Ještě nikdy jsem se s nikým nelíbala. Ne v práci. Ne takhle.

Pocit nečekané radosti mi vydržel do chvíle, než jsem pod skleničkou na baru našla pečlivě poskládané bankovky. Bylo jich dvakrát víc, než obvykle. Roztříštěné sklo se rozletělo až k oknu. Zahleděla jsem se do noci. Ještě není tak pozdě. Ještě můžu jít někam, kde si spravím chuť. Hrst pomačkaných bankovek jsem nacpala do kabelky a brnkla Tedovi, aby mi zavolal taxi.

„Do klubu, prosím vás. A žádnou snobárnu. Někam, kde to žije. Mezi normální lidi.“

 

 

 

 

povídky od ambry

 


předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2 3   »

kajka

45)  kajka (29.04.2018 18:00)


Tak si to představ, ambři... neděle podvečer na dětském hřišti, raubíři právě na obřím kolotoči testují, jestli je odstředivá síla při velký rychlosti opravdu dostane do vodorovný polohy, když budou viset jenom za ruce.
Jedna malá, kulatá skoropadesátnice tu sedí na lavičce s mobilem v jedné a vínem v druhé ruce, čte si a je do příběhu ponořená natolik, že neslyší smích ani křik, neví, co se děje kolem, vnímá jen Isabellu na její cestě za životní zkušeností. Tiše doufá, že nedojde k žádnému zranění dětí, aby ten božský klid vydržel alespoň do konce druhé kapitoly. Nemá ráda, když ji někdo ruší od napínavých řádků. S železnou jistotou ví, že na příštích stránkách bude dramatu dost, ve skutečném světě ho nepotřebuje. Chce jenom číst, vnímat slova, ponořit se do nich.
Krásný podvečerní čas... ;)
Sociálku na mě.


44)  betuška (17.04.2016 19:17)

kajka, máš 100% odo mňa za komentár...tiež som si všimla,že "vekom" som tolerantnejšia ;) a už so mnou nesmýka pri rozostavení postáv a deja, carlisle mal fakt hroznú parochňu v piatom dieli (dneska dávali na prime)a najväčšiu pravdu máš, že citujem "Ambro, záříš...hvězdo naše jasná!!!"

kajka

43)  kajka (17.04.2016 17:48)

Páni, to je rozjezd!
Před chvilkou jsem dočetla TJB a o to víc je mi zřejmý, jak výborně umíš vtáhnout do děje a skvěle nakousnout zápletku. Okamžitě jsem se přepnula na Bella eskort mód. Tyhle dvě povídky by nemohly být rozdílnější, stejně s naprostou jistotou vim, že se mi bude Popel líbit a budu nadšená. Jsi prostě skvělá.
Číst to v roce 2012, asi by mi spojení B+C přišlo lehce nepřirozený (klobouk dolů za odvahu) , trochu jako svatokrádež, jako by spolu podváděli Esme. V roce 2014 bych byla o kapánek smířlivější, ale stejně bych se celou dobu těšila až se s Edwardem najdou. Teď v roce 2016 si Carlise představuju jako tmavovlasýho Petera Facinelliho a jsem z něj paf.
Ambro, záříš...hvězdo naše jasná.

Kate

42)  Kate (01.12.2013 00:41)

Do háje, Carlisle! Co to děláš? Ale spíš si tu představuju Petera Facinelliho, hnědé vlasy... než blonďatého Carlislea, ale myslím, že se k němu zase budu nucena vrátit, až začnu číst dál. Ambři, jsem zvědavá, co bude dál. Jen by mě zajímalo, kde je Edward a Esme, někde uvnitř sebe vím,že se ve tvé povídce ještě objeví. A taky vím, že tohle bude skvělá kapitolovka, ostatně jako vždy.

Jalle

41)  Jalle (11.05.2013 17:39)

konečne som sa dostala tejto poviedke

SarkaS

40)  SarkaS (02.05.2012 11:25)

Ambři, jak to děláš že hned po první kapitole je háček zaseknutý tak hluboko, že by nešel vytrhnout jinak než s bolestí a několika orgány jako bonusem? Vypadá to naprosto úžasně, jsem zvědavá čím vším milou Isabellu prothneš a že jsi to ty, tak to pro ni nejspíš nebude nic pěkného

Sky

39)  Sky (16.04.2012 16:18)

Priznám sa, nevydržala som to. Chcela som hrdinsky počkať, kým to nedokončíš, no nemôžem si pomôcť...
A teraz k začiatku. No, mierne povedané, mala som ústa celý čas otvorené a ani som nedýchala. Takže Bella a Carlisle?! No, možno si na tú možnosť zvykám rýchlejšie, než si dokážem priznať, ale pri tebe sa môžem dočkať čohokoľvek.
Snáď to prežijem v zdraví a nerozvalcuje ma to (aj keď pochybujem).

Ree

38)  Ree (12.03.2012 11:43)

Věděla jsem, že tohle není povídka, po které bych byla schopná usnout. Ještěže jsem se do toho včera nepustila Takže Bella a Carlisle? Uch... Asi mi bude chvilku trvat, než to překousnu. No, uvidíme. Každopádně to risknu, protože tohle je fakt zajímavé

milica

37)  milica (29.02.2012 21:11)

Konečně jsem se dostala ke čtení
Jsem opět nadšená, já se tvých povídek asi nenabažím
Jdu rychle na další

Alaska

36)  Alaska (02.02.2012 23:23)

Stále se cítím být připravena na tuhle jízdu, což ani po první kapitole nepovažuju za samozřejmost;) . Vzala jsi to pěkně zhurta, takže mi nejspíš ještě tak úplně nedošla, co to vlastně provedla. Ale ona je v tom očividně už dost dlouho a působí, že má všechno pevně v rukou, takže budu naivně věřit tvé hrdince, že mě bez úhony provede příběhem až do šťastného konce.
Můžes mi vysvětlit, jak dokážeš vsugerovat člověku takovou myšlenku, když z komentářů ví, že je to lež...

Rosalie7

35)  Rosalie7 (29.01.2012 23:23)

Tak jo, Maruš, otevři i to druhý oko, protože po tomhle zážitku bych neměla sílu tě sepsout, ani kdybych chtěla. A já opravdu nechci.
Bella jako autorka. Bella jako šlapka - ne, společnice. Carlisleova. A Carlisle, ty vole Carlisle!!! Nemáš tušení, jak moc rozdílně na mě tahle směs informací působí. Rozhodně vím, že by se mi to nemělo tolik líbit...
Jenže je to tak... Ne, na tohle prostě člověk nemá slov. Ty to podáš tak, že snad mám chut jít ven a začít šlapat
A Carlisle! Chci ho. Chci ho tam víc, než je zdrávo, ale tak nějak mi došlo, že tu úplně nezazdíš Edwarda. A jsem moc zvědavá, jak to tam vyambříš.
Dostalas mě. (Ale ty víš dávno, že tě miluju, viď?)

Silvaren

34)  Silvaren (16.01.2012 16:16)

Wraaauuu, to se nám to rozjíždí. Životní zkušenosti - doufám, že se o ně Isabella moc nepořeže. A zase Carlisle Já vím, že teď je to někdo úplně jiný, ale když čtu o Carlislovi ve tvé povídce, už to bude mít navždycky "ten" dozvuk.

33)  Trinyx (13.01.2012 18:10)

Úplně úúúžasný!!!!
Šíleně se těším na další díl

julie

32)  julie (06.01.2012 21:19)

A kruci!Tak Carlisle?!Ou!Zase skvělá povídka!

Janeba

31)  Janeba (06.01.2012 12:42)

Ambrýsku , o ou!!! To zase bude bolet!!! Isabella, bohatá a nešťastná!!! Tvrdý Carlisle!! Ježkovy zrakany, to půjde až na dřeň!!! To bude zase emocionální masakr!!! ;)
Děkuji!!!

30)  Alisnea (05.01.2012 21:42)

Musím říct, že kdyby mě nezaujal ten neobvyklý název, přišla bych o jednu naprosto úžasnou povídku. Jsem tvá od první kapitoly

Lenka326

29)  Lenka326 (05.01.2012 21:32)

Zařekla jsem se, že nic nového nezačnu zatím číst, protože prostě nemám čas. No, ale nezačít číst tvoji povídku, to prostě nešlo! Navíc s tak lákavým perexem. A tak jsem tady a už v tom zase lítám. Pěkně jsi mě zaháčkovala. Nejdřív jsem byla zvědavá, jaké že to zkušenosti chtěla nabrat a pak, když se objevil Carlisle jako její sex partner, tak to už prostě nešlo nečíst dál.
Skvěle abmbrovské, jako vždy, jsem celá natěšená, co bude dál. Bude i Edward? wow. Jako otec a syn? Moc se těším.

Alrobell

28)  Alrobell (05.01.2012 21:22)

Ambří Wow, wow, wow

A to jsem si myslela, že prostě - no, že teď nechci nic začít číst... a pak kouknu na titulku... a tam se na mě šklebí ty... a tak si říkám zkusím to... no a po pár větách *fworks* prásk *fworks* prásk a bylo to tam... totálně propadlá do nové povídky, která bude určitě originální, napínavá, sexy... a já se zase budu nervovat... ale dovol mi jeden výkřik - Bella coby eskort servise, beru... ALE BELLA A CARLISLE? no do prkýnka, to bude sada... no jestli budeme pokračovat v klasických dvojicích, tak se máme na co těšit... už to vidím v bledě modrém... "Tati tohle je moje dívka Isabela," pronese Edward obřadně a Carlisle se zadusí pětiletou whisky.

Ambři... budu se těšit na další setkání... něco mi říká, že tohle bude opět trhák... i když u tebe to jinak nejde...

ambra

27)  ambra (05.01.2012 21:08)

Tak koťátka, ještě jeden díkes velikej a další čeká v administraci;) .

Marvi

26)  Marvi (05.01.2012 20:48)

Vypadá to zajímavě, což u tebe není nic nového že? Takže se těším na pokračování

1 2 3   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella