Sekce

Galerie

/gallery/prokletj.png

Odkaz na ukázku.

Vydání Prokletého maturiťáku se blíží!

PROKLETÝ MATURIŤÁK (PROM NIGHTS FROM HELL)


19. září nakladatelství Domino vydává sbírku povídek pěti autorek fantasy 'Prokletý maturiťák'. V knize najdete povídky od Meg Cabot (Mediátor), Kim Harrison (Rachel Morgan), Michele Jaffe (Bad kitty), Lauren Myracle (Neobyčejný deník obyčejné holky) a Stephenie Meyer.

Můžete se těšit na soutěž o dvě tyto knihy a zítra také na exkluzivní ukázku pod záštitou Intoxicated, kterou si částečně budete moct přečíst i zde.

ANOTACE:

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém – správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!

Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár – protože o to přece jde, že ano?

To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka… Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká… prokletý maturiťák!

UKÁZKA:

Ukázku si můžete přečíst zde.

OBJEDNÁVAT MŮŽETE PŘÍMO Z NAKLADATELSTVÍ DOMINO:


Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

1

8)  barca (19.12.2011 09:25)

sem rada ze pise dal jeji knihi sou pro kazdeho vdi si vni najde to co sce lasku trest a utrpeni je to skarat ka super tu knihu mam doma us dlouho a stale ju citam us to bude po 4

7)  TheShmash (11.11.2011 21:05)

Nevím, co jsem čekala, ale tahle knížka je pěkně trapná. Přečetla jsem zatím tři první příběhy. Třeba Meg Cabotová je moje oblíbená spisovatelka, ale tenhle příběh byl hodně slabej. Drákula? Drákulův syn? Ach jo. Příběh od Kim Harrisonové mi přišel zase až moc fantay, a z příběhu od Lauren Myracle se mi zase pořád zvedal žaludek. Mám dojem, že na ty poslední dvě už ani nemám chuť.
Navíc mi taky přijde dost hnusný, že jsou "ty dvě" známé autorky napsané velkým písmem, zatímco ostatní malým. Copak jsou Cabotová a Meyerová něco víc, jenom proto, že mají pár bestsellerů musí být velkým písmem? OMG prostě.
Tahle knížka DOST zklamala moje očekávání... a názory jsou "trapný, chcípni, trapný."

6)  Nikolka Rosalie Love Emmet and Edward Kaulitz Říhová :) (19.10.2011 18:56)

Šetři na tuhle knížku..Miluju od Stephanenii Mayer knížkxy všechny od ní co jsem četla byly skvělá a nejlepší co jsem kdy četla a Twilight saga ....Wow je skvělá už se těšim až si přečtu proletý maturiták

5)  Alex (01.09.2011 21:46)

Bezvadné! Těším se, až si zas přečtu nový počin Stephenie, věřím, že to bude úžasné.

MaiQa

4)  MaiQa (01.09.2011 09:59)

Už mám knihu dlouho předobjednanou. Hrozně se na ni těším, ale ani ne tak na povídku Stephenie, ale spíš na povídku od Meg Cabot. Ta má úžasné knihy.
Hrozně se mi líbí obal, poprvé jsem ráda, že se české nakladateství rozhodlo udělat svoji vlastní verzi. Originální obálka se mi vůbec nelíbí.

semiska

3)  semiska (31.08.2011 23:54)

mám originál v PDF, tak kdyby měl někdo zájem, dejte mi vědět na shrnutí. Pošlu na email. ;) Zatím jsem neměla čas si to přečíst, ale podle anotace se mi to líbí. ;)

Paja

2)  Paja (31.08.2011 22:10)

Juhůůů, to zní parádně zajímavě

Anna43474

1)  Anna43474 (31.08.2011 19:59)

Četla jsem čtenářský překlad povídky od Steph a bylo to nepřekonatelné... Doporučuju

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still