Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/avatars/394.png

Na pokračování: Young Blood, Freya (zatím jen nápad)


young blood

 

začínáme
x 1. kapitola
x 2. kapitola
x 3. kapitola
x 4. kapitola
x 5. kapitola
x 6. kapitola
x končíme

Když je vám sedmnáct, s chutí zapadákov vyměníte za město, kde to alespoň trochu žije. Navštěvovat střední školu v Port je celkem příjemný kompromis, no ne? Jenže je tu ten idiot Jake. Do toho se do Forks stěhuje naše známá upíří rodinka, v čele s upírkou menšího vzrůstu, který ale dokonale nahrazují její diktátorské sklony. Možná viděla něco, co se jí líbilo... a možná udělá všechno proto, aby se vize stala skutečností.

freya
(zatím jen nápad)
Freya je úplně normální holka. Má ráda nakupování a hudbu. Někdo by o ní řekl, že je mrcha, ale ve zkušenosti je jen vystrašená, a tak své pocity schovává za masku nadřazenosti.
Svou nevlastní sestru nikdy neviděla, umřela přece dřív než se Freya narodila. Pak jí ale umřou rodiče. A najednou se tu objeví někdo, kdo měl být dávno mrtvý...
__

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

ambra

1)  ambra (07.08.2010 19:56)

Jé, ahoj hennuško, vítej na ff, doufám, že se Ti tu bude líbit a neodradí Tě menší množství komentíků. To víš, tady jsi v takové menší útulné cukrárně, ne v přecpané nádražní hale.:D Dopisuju kapitolku, večer se určitě vrhnu i na tu Tvoji povídečku;)

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek