Sekce

Galerie

http://www.stmivani-ff.cz/gallery/thumbs/tay+Tay.jpg

Milí moji, tak jsem tu s další kapitolou. Naši Jacob a Ness konečně odjedou na vytouženou dovolenou a snad už budou mít od všech klid. Hlavně od Alice!

13. Kapitola – Návod, jak přelstít Alici

+15

Poslední dvě noci před odletem byly peklo. Zkuste si spát s nejkrásnější holkou na světě, ale jenom spát. Když, s naprostou samozřejmostí, usne ve vaší náruči. Myslím, že Edward se mými myšlenkami bavil. Konečně nastal den odletu. Ráno jsem musel ještě zajet do Říma, abych se předvedl tomu upířímu neurologovi. Jeli se mnou všichni chlapi a já měl pocit, že mi tak trochu dělají ochranku. Pan doktor mě uznal za zdravého, jen nade mnou kroutil hlavou, za jak krátkou dobu jsem se z toho bezvědomí zmátořil. Pche! To ještě neviděl, jak se mi rychle hojí zlomeniny.

Teď, když jsme všichni kromě Emmetta věděli, komu v posteli dává doktor přednost, bavily nás rozpaky chudáka Jaspera, z něhož doktor nemohl spustit oči. Měl jsem pocit, že kdybychom tu nebyli, tak po Jazzovi regulérně vyjede. Myslím, že být Jasper člověk, tak se červená jak nevinná dívenka. Naštěstí se Paolo choval krotce. Odsouhlasil můj odlet a dokonce mi popřál příjemný pobyt. Doufám, že bude víc než příjemný. Pak nám všem potřásl rukou a nakonec si samozřejmě nechal Jaspera, kterému držel ruku o dost déle, než ostatním. Potom ho objal, a když se Edward, čtoucí mu myšlenky, uchechtl, s povzdechem Jazze pustil a vyprovodil nás ven. Ještě štěstí, že je Emmett někdy pořádně nechápavej. Naštěstí si vůbec ničeho nevšiml. Zato doma si Jaspera hned odchytila Alice a se slovy, že jí musí něco vysvětlit, ho odtáhla do jejich pokoje.

V pozdním odpoledni nás rodina doprovodila až do letištní haly. Do poslední chvíle jsem od Edwarda čekal nějaké moralitky, ale jenom mi vtiskl do ruky nový mobil, popřál nám šťastnou cestu a připomněl, že se sejdeme za tři týdny ve Washingtonu na letišti, odkud společně vyrazíme do Forks. Bella Nessii políbila na čelo a pak si přitáhla mě a líbla na tvář. „Ať vám svítí sluníčko,“ popřála nám a spiklenecky mrkla.

Let byl krátký a cesta do hotelu také. Apartmá bylo jako sen. Bylo zařízené v maurském stylu a vypadalo jako z pohádek tisíce a jedné noci. V ložnici stála postel, která si svými rozměry nezadala s tou římskou. Poslíček nám dovezl zavazadla a pak jsme konečně byli sami. Tentokrát jsem Ness v očích strach neviděl. Uklidnilo to i mě.

„Jacobe, nechtěl bys jít do koupelny jako první? To víš, nám holkám to trvá delší dobu.“

„Cokoliv si přeješ, lásko.“ Letmo jsem ji políbil a zavřel  za sebou dveře. Myslím, že jsem vytvořil nový světový rekord ve sprchování a holení. Do háje, nevzal jsem si nic na převlečení. A proč vlastně? Ness toho na mě často viděla pramálo. Přece se teď nezačnu stydět? Vzal jsem osušku a omotal si ji kolem boků. Nadechl jsem se a vyšel ven. Renesmé stála u velkého okna a dívala se na západ slunce. Neotočila se. Došel jsem až k ní lehounce se jí dotkl: „Koupelna je volná pro dámu mého srdce.“

Otočila se, usmála a pak mi řekla nejkrásnější větu: „Ne, abys mi tu usnul, mám s tebou jiné plány.“

Popadla kosmetickou taštičku a než jsem se vzpamatoval, zmizela v koupelně. Kruci, co má dělat chlap, když čeká na ženu, se kterou se chystá za pár minut milovat? Nakonec jsem zůstal u okna taky. Minuty plynuly a mně se místo nervozity vléval do žil klid. Posledních pár příšerných dní jako by někam odvál vítr. Jsem tady a ona tu za chvíli bude se mnou, máme nádherný výhled na pláž, dokonalý a pohodlný pokoj, co víc si může obyčejnej kluk přát? Vzpomněl jsem si, jak na mě před rokem Ness křičela, že nejsem a nikdy nebudu obyčejnej. Rozhodně jsem se v téhle chvíli necítil obyčejně, cítil jsem se jako nejšťastnější tvor na zemi.

Ze zamyšlení mě probralo tiché klapnutí dveří. Prudce jsem se otočil. Ness se ke mně pomalu blížila, zabalená stejně jako já v osušce. Ta její ji halila od ňader ke kolenům. V očích jsem jí viděl nejistotu. Přinutil jsem své zkamenělé nohy k pohybu a došel k ní. Vztáhl jsem dlaň a dotkl se její tváře. Na rtech jí vykvetl nádherný úsměv. Dívala se mi upřeně do očí, pomalu zvedla ruku a uvolnila uzel na osušce. Svezla se jí okamžitě k nohám.

„Pane bože, já jsem opravdu v ráji.“ Neuvědomil jsem si, že jsem ta slova řekl nahlas, dokud mi na ně Ness neodpověděla.

„Tak mě tam vezmi sebou, Jaku.“

Zdvihl jsem ji do náruče a odnesl na postel. Položil jsem ji doprostřed a přilehl k ní. Mazlili jsme se nekonečně dlouho, nemohl jsem se nabažit polibků, vášnivějších, hlubších a dravějších, než jaký jsme doteď absolvovali. Ze rtů jsem se přesunul na krk, ňadra, bříško. Ness se pod mými dotyky svíjela, její sténání mě nesmírně dráždilo, ale pořád jsem se držel zpět. Chtěl jsem, aby to pro ni bylo dokonalý. Ani ve snu by mě nenapadlo, že dokážu mít tolik sebeovládání. Nessie mi rukama přejížděla po zádech a pak se přesunula na hruď. Prsty mi kopírovala svaly, sjela na břicho. I přes mou vysokou teplotu mě ty doteky přímo pálily. Pak se její prsty přesunuly na můj ručník. Nebránil jsem se a nechal ji, aby ho uvolnila. Během vteřiny jsem byl stejně nahý jako ona. Sáhl jsem do zásuvky nočního stolku a vytáhl malý balíček.

„Nechci ti ublížit, Ness,“ řekl jsem, když jsem se připravený spouštěl do kolébky jejího klína.

„Asi budeš muset,“ stačila ještě říct a pak vyjekla a zaryla mi nehty do ramen. Ustal jsem v pohybu a dal jí čas, aby si na mě zvykla. Držela se mě jako klíště. Líbal jsem ji do vlasů, na víčka, nos, rty. Po chvíli se uvolnila a přiměla mě pokračovat. Nohy mi instinktivně ovinula kolem boků. Šílel jsem z jejích vzdechů. K vrcholu vystoupala jen malý okamžik přede mnou. Cítil jsem se vítězně. Na to, že jsem se miloval poprvé…

Leželi jsme na boku čelem k sobě a já ji konečky prstů hladil po nahém rameni. Usmívala se.

„Jak ti je?“ zeptal jsem se.

Přiložila mi dlaň na tvář. Bylo to zvláštní, náhle jsem přes její myšlenky prožíval naše milování znovu. Líbilo se jí to. Ne, byla nadšená, uspokojená. Stejně jako já.

„Netušila jsem, že milování může být tak krásný, tak něžný.“

„Hlavně po noci strávené v domě plném upírů, kterými cloumají vášně, co?“

Zasmála se a pak se trochu nejistě zeptala: „Lásko, nejsi zklamaný, když jsi tak dlouho musel čekat?“

„Blázníš? Byl to ten nejsilnější, nejkrásnější pocit, jaký jsem v životě zažil. Škoda, že nemám tvůj dar, abych ti mohl ukázat, jak je mi teď nádherně. Být ještě trochu šťastnější, tak se nafouknu jak žába a prasknu. Ness, já už to nevydržím, já se tě prostě musím zeptat hned teď.“ Vyskočil jsem z postele, hrábl do postranní kapsy mého kufru a sevřel v dlani krabičku. Ness mě trochu vyjeveně a s notnou dávkou zvědavosti pozorovala. Nahý jako prst, jsem si u postele klekl na jedno koleno a natáhl dlaň s krabičkou k Ness.

„Renesmé Carlie Cullenová, vezmeš si mě?“

Ness se přisunula ke mně blíž, sevřela mi hlavu do dlaní a řekla: „Ano a třeba okamžitě.“

Hladově jsem ji políbil a potom ji nechal, aby krabičku otevřela.

„Jacobe, propánakrále, ten je ale krásný,“ vydechla a nechala, abych jí prsten navlékl na prst. Seděl jako ulitý.

„Líbí se ti?“

„Líbí, ale hlavně se mi líbí chlap, který k němu patří,“ smála se. Chytila mě za ramena a vytáhla na postel. Překulila se na mě a obkročmo mi sedla na břicho. Vůbec se nestyděla. Sklonila se a sama mě začala líbat.

„Hej,“ protestoval jsem s úsměvem, „není to nezákonný, chtít znásilnit vlka?“

„Já ti dám znásilnění,“ zavrčela výhružně a začala mě lechtat. Ani ve snu mě nenapadlo, že jsem tak lechtivej. Nemohl jsem se bránit, byl jsem od smíchu slabej jak mimino a ona, se svou upíří silou, toho patřičně využívala. Vracela mi všechny chvíle, kdy jsem lechtal já ji.

„Nessie, přestaň… prosím tě, přestaň…, nebo se něco děsnýho stane,“ vyrážel jsem mezi záchvaty smíchu.

Nechala toho. „Co se se děsnýho stane?“ zeptala se zvědavě.

„Jestli mě nepustíš, tak prožiješ zbytek dovolený v celibátu,“ ušklíbl jsem se a v tu chvíli jsem inkasoval ránu polštářem.

„Ty vyděrači, tak ty budeš vyhrožovat?“ zaječela a praštila mě ještě jednou.

Snažil jsem se zpod ní vykroutit, ale svými stehny mi boky držela jako ve svěráku a rukama odrážela moje nenechavé ruce. Odhodila polštář a naklonila se nade mnou. Zvedl jsem hlavu, abych ji políbil, ale v poslední chvíli uhnula a lehce mě kousla do krku. Vzrušením jsem zasyčel. Naše kočkování se proměnilo v nové milování. Objevovali jsme, co se tomu druhýmu líbí, co ho vzrušuje. I když to bylo pro oba poprvé, nestyděli jsme se před sebou. Ness měla pravdu, potřebovala pořádně živého a silného vlka, protože tahle noc nám dala zabrat. Usnuli jsme, až když svítalo. Probral jsem se a vykulil oči na hodinky. Byla jedna hodina odpoledne.

Nessie se zavrtěla a otevřela oči. Usmála se. „Ahoj, vlku.“

„Ahoj, upíre,“ vrátil jsem jí to a něžně se na ni usmál.

„Když, tak poloupíre, prosím.“

„Ne, ty jsi upír. Za noc jsi mi vysála všechnu sílu.“

Nessie se zasmála a chtěla vstát z postele. Najednou zaúpěla a padla zpátky.

„Ness, co je ti?“ zeptal jsem se vyděšeně.

„Nic, jenom mám pocit, že cítím všechny svaly, o kterých vím a navrch ještě ty, o kterých nevím. Jsi docela slušná váha, Jaku.“

Zazubil jsem se: „Takže jsme se utahali navzájem. Co se jít vykoupat do tý krásný vany?“

„Ale jen vykoupat, jo?“ smála se. „Mám totiž děsnej hlad. Jestli ti to nedošlo, tak jsme včera zasklili večeři. Vlastně se tomu divím, pokud vím, tak největší žrout v rodině, jsi ty. Objednej něco, prosím. Já se trochu zcivilizuju a pak napustím vanu.“ Opatrně vstala a chtěla si obléknout župan, ale pak si všimla, jak se na ni dívám. Mávla rukou a vydala se do koupelny bez něj. Jenom jsem polkl.

V obývacím pokoji na stole ležel jídelní a nápojový lístek. Ve chvíli, kdy jsem ho otevřel, mi zakručelo v břiše. To chce něco vydatnýho. Vybral jsem nám pečená kuřata se zeleninovým salátem, spoustu pečiva, obložené talíře, mísu tropického ovoce a láhev vína. Právě, když jsem obsluze podepisoval účet, ozvala se Ness z koupelny. Zamkl jsem dveře a cestou do koupelny shodil župan. To společné koupání nemělo chybu. Teda až na to, že jsme kuřata jedli úplně studená. Nevadilo nám to.

První týden uběhl jako voda. Každý den Ness povinně zavolala Belle, že jsme v pořádku. O tom, co celý čas provádíme, se nebavily. Bella není hloupá a myslím, že vzhledem k tomu, v jakém stavu kdysi přijela z líbánek, si na nich s tím svým upírem užívala stejně jako my. Edward měl pravdu, ven z hotelu jsme se skoro nedostali. Stačilo, aby kolem mě Ness jen prošla, jen se mě dotkla a neodolal jsem. Jako bych chtěl dohnat všechny ty roky, co jsem na ni čekal. Byl jsem do ní zamilovaný až po uši. Byl jsem zamilovaný do milování s ní. Nejkrásnější na tom bylo, že Nessie na tom byla stejně. Nebudu ani počítat, kolikrát mě svedla ona. Jeden večer, příjemně unaveni, jsme si jen tak povídali.

„Jestli takhle budeme pokračovat, brzo dojde na krabici od Emmetta a Jaspera, lásko.“

„Jakou krabici?“ zeptala se.

„Ty to vlastně nevíš. Než jsme odletěli do Říma, dostal jsem od kluků krabici plnou kondomů.“

Ness vyprskla smíchy a pak řekla: „Aspoň někdo z rodiny dává praktický dárky. Pořád lepší než kufry plný nočních košilek od Alice a Rose. Nevím, proč mi je zabalily, když jsem si neoblékla ještě ani jednu.“

„Co ti v tom brání?“ zeptal jsem se a předem znal odpověď.

„Ty, miláčku. Než si stačím nějakou obléct, zatáhneš mě do postele bez ní,“ smála se a vtiskla mi polibek na nos. Potom náhle zvážněla.

„Víš, z koho mám největší strach, až se vrátíme domů?“

„Z táty?“

Zakroutila hlavou.

„Tak z Emmetta a jeho poznámek.“

„Ba ne, z Alice.“

„Proboha, proč?“ udiveně jsem se zeptal.

„Jak dlouho myslíš, že jí bude trvat, než nám začne chystat monstrózní svatbu? Lásko, já si tě chci vzít, třeba hned zítra, ale ne s tím divadlem okolo, který bude mít Alice na svědomí. Vzpomeň si na to, jak máma s tátou loni obnovovali manželský slib. Jak jí oba krotili. Máma se vztekala, vyhrožovala, utíkala z domu a pomohlo to? Ne. Jenom moje družičkovský šaty stály víc, než tátovo auto. Tohle já nechci, to já nejsem. Vždyť ona je schopná navléct celou vlčí smečku do smokingů.“

Zařval jsem smíchy. V duchu jsem viděl Sama, Jareda a ostatní, jak se škrtí ve smokingách.

„Moc se nesměj, jeden určitě čeká i na tebe,“ usadila mě.

„Nessie, jak jsi na tom s doklady? Vydrží i trochu hlubší kontrolu?“ zeptal jsem se zvědavě a narážel na fakt, že moje láska vlastně fakticky neexistuje.

„Jo, Jasper říkal, že se nabourali i do evidence osob. Prošla bych prý i pod drobnohledem CIA. Proč se ptáš?“

„Byla by tady jedna možnost. Teda, jestli se Alice opravdu nedívá do naší budoucnosti. Mohli bychom se vzít v Madridu na našem zastupitelském úřadě, určitě by to do konce dovolené zvládli," přemýšlel jsem nahlas.

„Ty jsi poklad. Zavoláš tam hned zítra ráno, ano?“

„Hele, nejsi do té svatby nějak moc hrr? To už se nemůžeš dočkat toho, až budeš paní Blacková?“ zlobil jsem ji.

K mému údivu odpověděla zcela vážně: „Nemůžu. Snad potom konečně zmizí ten můj strach.“

„Strach? Z čeho strach, Ness?“

„Že se ti něco stane, že si tě nezasloužím, že tě ztratím… Já nevím, od těch katakomb se o tebe strašně bojím.“ Vyhrkly jí slzy a zavrtala mi hlavu pod bradu.

Ježíši Kriste, naposledy mi takhle brečela, když mě přijela hledat do La Push. Vždyť já si ji nezasloužím. Ať se jde vycpat ten zatracenej vlčí otisk, ve skutečnosti si tahle nádherná holka vybrala mě a já mám věčnost na to, abych jí dokázal, že si vybrala správně.

„Ness, nebreč prosím. Přísahám, že do konce dovolené budeš paní Blacková, i kdybych si měl opatřit flintu a donutit oddávajícího násilím,“ utěšoval jsem ji a líbal na tváře mokré od slz. Vděčně se na mě usmála a začala mi polibky vracet. Další kolo milování bylo před námi.

Ráno se mi podařilo vstát, aniž bych ji probudil. Popadl jsem tiše mobil a zavřel se s ním do koupelny. Nejprve jsem si přes informace zjistil číslo a potom ho vytočil. Klaplo to. Stačil jsem se osprchovat, a když jsem vyšel ven, našel jsem Ness v ložnici, jak se slastně protahuje v pokrývkách.

„Tak šup, ospalče, vstávat.,“ zavelel jsem a stáhl z ní pokrývku.

„Jaku, co blázníš?“

„Chceš se vdát, ne? Odpoledne nás čekají v Madridu, abychom vyplnili žádost o uzavření sňatku. Takže, budoucí paní Blacková, nekoukej, kde co lítá, a pohyb.“

Ness vystřelila z postele, líbla mě na tvář, posbírala oblečení a zapadla do koupelny. Mezitím jsem na sebe natáhl černý džíny a béžovou košili s krátkým rukávem. Než jsem stačil objednat snídani, byla zpět. Oblékla si zelené letní šaty s tenkými ramínky, s délkou těsně nad kolena. Na nohy si obula bílé balerínky a bronzové vlasy si sepnula sponou stejné barvy. Na krku se jí houpal zlatý medailon, který kdysi dostala od Belly na své první Vánoce. Tehdy jsme si mysleli, že díky Volturiům budou i poslední. Věděl jsem, že uvnitř má fotku svých rodičů. Na levé ruce měla můj náramek a na prstě se jí leskl zásnubní prsten. Byla sladká.

„Tak co? Jsem dostatečně reprezentativní?“ zeptala se a zatočila se přede mnou do kola.

„Moc ti to sluší, Nessie.“

„To víš, po týdnu mám na sobě něco jiného, než župan nebo svého nadrženého snoubence.“

Potvůrka. Přísahám, že až se vrátíme, bude prosit o smilování. Já jí dám nadrženýho snoubence.

Hotel zajišťoval i půjčovnu aut. Díky platinové kartě Cullenova klanu jsem měl na výběr. Někdy se ty jejich prachy fakt hodí. Půjčil jsem si černýho Forda Mustanga. Vzdálenost z Valencie do Madridu jsme udělali za tři hodiny, takže nám zbývalo dost času. V klidu jsme si zašli na oběd, prošli se po městě a ve dvě stáli před zastupitelským úřadem. Ochrance u vchodu jsem se představil, díky telefonátu už o nás věděli a odkázali nás na paní Normanovou. Zaklepal jsem na její kancelář a vstoupili jsme s Ness dovnitř.

U pracovního stolu seděla dáma v elegantním kostýmu. Zvedla hlavu.

„Jacobe?“

„Jess?!“

„Jessica Stanleyová, to je ale překvapení!“

„Taky bych tě nečekala tak daleko od La Push, Jacobe Blacku,“ usmála se, objala mě a políbila. „Bože, z tebe se stal nádhernej chlap,“ řekla obdivně. Byla to pořád ta stejná Jess, jen trochu starší a prudce elegantní. Cítil jsem, jak mi Nessie silně stiskla ruku.

„Jsem to ale nezdvořák, ani vás nepředstavím. Omlouvám se. Jess, dovol, abych ti představil svou snoubenku Renesmé Cullenovou. Nessie, tohle je bývalá spolužačka tvého bratra a kamarádka Belly, Jessica Stanleyová.“

„Teď už Normanová,“ opravila mě.

Cítil jsem, jak Ness úlevně vydechla. Jessice najednou ztuhl úsměv a ostře se zadívala na Ness. Došlo jí to.

„Cu – lle – no – vá?“ slabikovala. Ty jsi?“

„Jo.“ Jednoslabičná odpověď Renesmé mě pobavila.

„Neposadíme se, dámy? Myslím, že to bude na dýl.“

Jessica pokynula ke křeslům. Už se trochu ze šoku vzpamatovala.

„Tak povídejte, vy dva,“ usmála se a zvědavost jí koukala z očí. Stará známá Jess.

Nessie se taky uvolnila a spustila: „Tak jo. Edward Cullen je můj bratr. Pokrevní bratr. Když naši umřeli, byla jsem miminko a s bratrem nás rozdělili. Edward měl na rodinu štěstí a dostal se ke Cullenovým. Já se dostala do nové rodiny, ale když mi bylo jedenáct, začali se hádat a rozvedli se. Moje nevlastní máma se znova vdala a její nový muž mě nesnášel. Putovala jsem do dětskýho domova. Úřadům se naštěstí povedlo vypátrat Edwarda a ten se mě s Bellou okamžitě ujal. Nebylo jim ani dvacet a tak mě vlastně adoptovala celá Cullenova rodina. Od tý doby s nimi žiju,“ ukončila naši pravdu pro lidi.

„No a já se, díky Belle, před lety s Ness seznámil a před rokem jsme spolu začali chodit. Rádi bychom se vzali, jenže svatbu nám plánuje Alice, a jak víš, ona je živel. Ness nechce žádný tyjátry a tak jsme mysleli, že bychom se mohli vzít na dovolené.“

Bylo vidět, že je Jessica v sedmém nebi, tolik pikantností, to bude drbečků. Najednou se zamračila.

„Poslyš, Jacobe, ty ses svýho času točil kolem Belly. To Edwardovi nevadí, že jsi chceš vzít jeho sestru?“

„Ze začátku z toho moc odvázanej nebyl, ale Jacob ho udolal, viď? Navíc, tenkrát mu bylo šestnáct a dneska pětadvacet,“ jemně se mě zastávala Ness.

„A co ty, Jess, jak ses ocitla tady?“ zeptal jsem se zvědavě.

„Jednoduše, po vysoké jsem dostala místo na ministerstvu zahraničí a seznámila se tam se svým manželem Kevinem. Pracuje jako tajemník na velvyslanectví. Tohle je už naše druhá země. Dva roky jsme byli v Belgii a rok už jsme tady. Děti ještě nemáme. Teď mě tak napadlo. Co dělají Cullenovi? Čím se živí a kolikrát už je doktor adoptivním dědečkem?“

Jess byla vždy přímočará. Nu což, tak zase trochu pravdy pro lidi.

„Začnu asi těmi, kteří tě nejvíc zajímají, Jess,“ uchechtl jsem se. „Bella pracuje se svou tchýní ve firmě zaměřené na renovaci domů. Edward je právník, ale poskytuje jen nezávisle právní poradenství. Jak víš, Cullenovi jsou dostatečně bohatí a Edward si může vybírat jen skutečně zajímavé případy. Alice má svatební agenturu a Jasper vystudoval filozofii. Vzali se hned po škole. Rose navrhuje módu a její manžel Emmett má bezpečnostní agenturu." To se Emmett zasměje. „Děti nikdo z nich nemá.“ Hm, kromě toho, který sedí vedle mě.

Konečně jsme ukojili Jessičinu zvědavost. Pak už se chovala jako profesionál. Vyžádala si naše pasy, pomohla nám s vyplnění žádosti. Potom, co jsem zaplatil manipulační poplatek, si řekla o mé číslo. Slíbila, že jakmile žádost bude schválena, zavolá mi a domluví termín. Na rozloučenou mě opět objala a políbila. Byl jsem rád, když jsme vypadli ven. Připadal jsem si jak vymačkaný citron.

Konečně jsme sedli do auta.

„Tak jsi právě poznala největší drbnu z Belliny staré školy, Ness. Až tohle budeš vypravovat mámě, asi ji to dost pobaví,“ šklebil jsem se.

Najednou, bez varování, se na mě vrhla. Vší silou mě objala kolem krku a zuřivě začala líbat. Vracel jsem jí to s veškerou vášní, jaké jsem byl schopen. Po chvíli se trochu zahanbeně stáhla, sklopila oči a začervenala se. A to jsem si myslel, že po týdnu našeho dovádění, se už červenat zapomněla.

„Čím jsem si to zasloužil?“ zeptal jsem se a prstem jí zvedl hlavu.

„Já se strašně bála, že je to tvoje nějaká bývalá láska.“

„Nessie, ty žárlíš!“

„Jo, děsně.“

„Tak poslouchej, ty truhlíku, týhle holky bych se už tenkrát nedotkl ani koštětem a ona mě taky ne. Vždyť je to hrozná snobka. Tenkrát jsem jí nestál ani za pohled. Indián a o dva roky mladší? Nedej se vysmát. Ta jela po extratřídě. Jen se zeptej svýho táty. A nezapomeň se zeptat, jaký nechutnosti se jí tenkrát honily hlavou. Když jí odolal, chodila s Mikem, synem těch Newtonových, co mají ve Forks obchod. Dneska by si asi dala říct, to věřím. Všimla sis, že se mě vůbec nezeptala, co teď dělám? Stačilo jí ocenit ty značkový hadry, co mám díky Alici na sobě. Vsadím se, že ten její slavnej manžel je o dost starší než ona. Buduje kariéru přes postel, pipina. Ness, když už budeš chtít žárlit, tak prosím tě, aspoň na úrovni, jo?“

Vlepila mi jednu rychlou pusu a zářila jako to odpolední slunce nad námi.

„Prosím, jeď, nebo se na tebe vrhnu tady v autě,“ zasmála se.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Empress

13)  Empress (28.11.2011 22:05)

Krásne, proste romantika ale som zvedavá na ich rodinku a hlavne na Alicu :D :D :D

Lia

12)  Lia (13.11.2010 17:50)

SarkaS

11)  SarkaS (06.10.2010 13:10)

Jessica, to jsem nevěřila vlastním očím, ale sedí mi to k ní perfektně

10)   (16.09.2010 12:42)

chichíí

Mystery

9)  Mystery (31.07.2010 20:44)

Teda! Těm to ale... klape?:p :D
A Nessie... V téhle povídce mám pro ni prostě slabost. Je naprosto úžasná!
Tleskám, sfingo!

Bye

8)  Bye (21.06.2010 13:13)

Co k tomu dodat? Motýlci ÚPLNĚ VŠUDE!!!
Eh, s takovým přídělem vášně můžeš být ráda, že sem vůbec NĚCO napíšu!

MisaBells

7)  MisaBells (05.06.2010 15:23)

Dochází mi komentáře... Nejraději bych ti tu vystřihla dvě řady plácajících smajlíků... Dokonalé, jen by mě zajímalo, jestli drahá Alice zabije dřív Jacoba, nebo Nessie, když se jí vezmou bez velké svatby... To bude průser :D (Tenhle smajlík mě šíleně baví)

sakraprace

6)  sakraprace (03.06.2010 17:59)

Tak tomu říkám romantika Ale jsem na ně zvědavá, až Alice zjistí, že se vzali na úřadě
Krásný díl

Abera

5)  Abera (03.06.2010 16:23)

Krásný

Lipi4

4)  Lipi4 (03.06.2010 15:56)

Jake z toho úžasně vybruslil - to bych fakt nečekala, že tam potká Jessicu :D:D:D:D:D Vydařená kapitolka

magorka

3)  magorka (03.06.2010 13:58)

jupiiiii to teda byl ale honeymoon s pořádnou tečkou v podobě svatby. Sfingo doufám, že jim tu svatbu nepřeplánuješ prosim!

Amisha

2)  Amisha (03.06.2010 09:43)

To bylo úžasné! Moc se těším na další díl.
Jacob v tvém provedení nemá chybu.

krista81

1)  krista81 (02.06.2010 23:04)

Hezká kapitolka, taková romantika ,ale dostala mě ta Jessica - drbna jedna zvědavá
Těším se na další

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek