Sekce

Galerie

/gallery/smallfd.jpg

V dohlednu je kniha, která nás provede celou Twilight ságou.

Hachette Book Group dnes na frankfurtském knižním veletrhu oznámila, že The Twilight Saga: Oficiální ilustrovaný průvodce od Stephenie Meyer vyjde 12. 5 2011. Podle zatím dostupných informací by kniha měla být jediným oficiálním průvodcem, který nás provede celou ságou.

Průvodce čtenářům nabízí nový materiál a vše potřebné k nezapomenutelnému světu Stephenie Meyer. Obsahuje také profily jednotlivých postav, fotografie, outtakes, rozhovor s autorkou, rodokmeny, mapy, a mnohem více.

„Vždycky mě překvapí, kolik záludných dotazů mohou mít čtenáři k mým postavám a světu Twilight ságy,“ říká Stephenie Meyer. „Doufala jsem, že bychom do Oficiálního ilustrovaného průvodce mohli zahrnout co nejvíce podrobností, včetně minulosti jednotlivých postav nevýjimaje příběh Alice. Jsem nadšená z uměleckých úprav, které provádí Young Kim (výtvarník, který se na tvorbě knihy podílí) a další talentovaní ilustrátoři, včetně Belliných svatebních šatů. Doufám, že si fanoušci řeknou, že to čekání stálo za to!“

Pevná vazba by měla vyjít na 24,99 dolarů, což je zhruba 450 Kč. Zda ale bude k dostání i v ČR, zatím není známo.

StephenieMeyer

Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

1

10)  Sarunka Rarášek (18.12.2012 18:08)

Dostanu na vánoce-Vím to viděla jsem tatku :) :D

julie

9)  julie (11.10.2010 15:42)

Doufám... moc
Mohlo by to takhle vyjít, odpočine si, nebude v takovém presu - a nostalgie by taky mohla udělat svoje.

Nebraska

8)  Nebraska (11.10.2010 12:50)

Psaní pohledu toho druhého je ošemetná věc, teda aspoň v mém případě. Ten příběh už jsem jednou napsala a přestože tam jsou drobnosti, které předtím známy nebyly, už jsem jen opisovala sama sebe. Navíc jsem musela pořád dokola číst odpovídající kapitoly v tom originálním příběhu a nakonec jsem nějak přestala mít sílu a chuť to psát a z krátké pauzy je pauza přímo gigantická
Takže ačkoliv mě mrzí, že Midnight Sun se nejspíš už asi nedočkám, absolutně to chápu. Když to nejde, tak to nejde
(Ale třeba jednou bude Twilight mánie na ústupu, filmy hotový, nic novýho na obzoru - pak by se mohla donutit to dopsat ;) )

julie

7)  julie (11.10.2010 12:38)

Janeba: to jsem četla taky, CATHLIN tam toho má víc, a to víš, musela jsem to přelouskat všechno. Musím, protože z těch ptákovin, které přečtu v práci bych se musela jedině zbláznit (neuvěřitelné,jaké slátaniny k nám někteří lidé pošlou a myslí si, že jim to okamžitě vydáme)A tyhle úžasné povídky, které holky píšou tady na stránkách - anebo na Stmívání eu - víc nestíhám - mě odreagujou, nakopnou a perfektně zvednou víru v lidstvo...
Ajjinka: snažím se vžít do její situace od začátku, stát se to mi, já bych byla vzteklá a totálně rozčarovaná - a reagovala asi stejně. Jenže...víš, s kolika reklamními triky jsem se už setkala? Takže, přiznávám, asi deformace, ale už mě automaticky napadá...kolik asi pravdy je na tom kterém prohlášení... je to smutné, ale realita.
Ale samozřejmě jsem tím nechtěla nijak snižovat její tvorbu!!! Ani náhodou, její knížky miluju - a to doslova - a žebříčky prodeje mě nepřestávají fascinovat - prostě a jednoduše je mi líto, že se kniha asi nikdy nevydá - a hodila jsem do placu myšlenku, která mě netěší, ale prostě napadla mě ....
A bulvár bytostně nesnáším! Chápete, že těch časopisů, založených na totálních nesmyslech přibývá??? Jak se můžou uživit?
Jo, a celou knihu z pohledu Edwarda bych brala všema dvacetima.

Janeba

6)  Janeba (09.10.2010 19:23)

Naprosto s vámi souhlasím, že by se mi nelíbilo, kdyby se nějaké mé dílko dostalo na internet nebo na veřejnost před jeho dokončením nebo bez mého souhlasu! Nelíbí se mi to ani v případě jiných! Vážím si práce, díla i nápadů druhých! Tady to bylo myšleno jako reakce na "údajné její prohlášení", že má upírů plné zuby! Vážím si Steph za její obdivuhodnou práci, nemám ráda bulvár a honbu za senzací za každou cenu!

Ree

5)  Ree (09.10.2010 10:56)

Já se jí teda nedivím vůbec. I kdyby se to nedostalo na internet, Sága je dost dlouhá. A popravdě, vážně by se vám chtělo polovinu knížky číst úplně to samé? Mně rozhodně ne. Myslím, že by se jí ta snaha nevyplatila ani na tržbě.

Ajjinka

4)  Ajjinka (09.10.2010 10:41)

Tak se, holky, zkuste trochu vcítit do její role ;) Žádnej úmělec není rád, když jeho dílo před dokončením unikne na veřejnost, ať už je to spisovatel, malíř či já nevím co ;) Já se jí vůbec nedivim, že se jí do dopisování nechce a plně pochopim, když to vůbec nedopíše ;)

Janeba

3)  Janeba (09.10.2010 10:28)

julie: Souhlasím s tebou! Taky mám ten pocit, že už se jí to dopisovat nechce!:/ Na tohle téma jsem četla EDWARD BOOKS od CATHLIN na Stmívání eu. Mně se to tedy moc líbilo!

julie

2)  julie (06.10.2010 21:48)

No jo, ale mi stejně pořád chybí Midnight Sun :'-( Škoda, teď už mám spíš pocit, jestli to nebyl spíš nějaký způsob výmluvy, aby jej nemusela dopsat...z některých článků mám pocit, že už je unavená touhle ságou a vybruslila jak se dalo... Co už naděláme. ( Nechcete jej některá dopsat? Pár povídek na tohle téma už jsem četla, ale celé je celé )

Lipi4

1)  Lipi4 (06.10.2010 19:03)

Jéééééé už vím, co budu chtít příště dovézt . .. . .. ..

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek