Sekce

Galerie

/gallery/slon.jpg

Košile

Varování! Tato kapitola obsahuje výrazy: sex, sexualita, sexuální frustrace, dravost, největší prasečinky, animálně...
... A jednu hvězdičku ve slově.

Když Jake s Charliem zvedli kotvy, tak nějak na mě celkově dopadla ta hnusná bezvýchodnost mý situace. Vůbec jsem neměla náladu na to, družit se s ostatníma magorama, tak jsem se zabarikádovala ve svým  pokoji a schoulila se do klubka na mý speciální masážní posteli s pružinama. Ale aspoň jsem neseděla celý dny před oknem, za kterým se měnily roční období, no ne?

Zkrátka a dobře, nebyla jsem zrovna v tom nejideálnějším rozpoložení, když vod někud vyskočil Edward.

„Bello?“

Kdybych nebyla slzela hlučně do polštáře, určitě bych si otráveně odfrkla.
Bello?! Jmenuju se Isabella, doprčic!

„Stalo se něco?“

Hmpf! Nemaj upíři bejt něco jako ultra chytří a hyper vnímavý?

„Stalo se něco?! Na světě se furt něco děje, vod toho tu máme dějiny, troubo,“ vysypala jsem ze sebe mezi otravným popotahováním.

Jenže to už ke mně natahoval tu svojí proslulou studenou ruku…

„Nech mě bejt!“ snažila jsem se ho setřást.

„Lásko, poslouchej mě, prosím. Já chápu, že nevěříš, že tohle všechno je skutečné, ale spolu to zvládneme. Jen mě, prosím, od sebe neodháněj. To je totiž to jediné přání, které ti musím odepřít. Já… nevydržel bych další minutu s vědomím, že existuješ ve stejném světě jako já, a přece trpíme odděleně. Ty v tomhle nemusíš být sama, jsem tu s tebou… pro tebe… Máš mé slovo, že tě budu navždy milovat… dokonce i jako Isabellu Khanovou… “

… Hrome, ten umí bejt přesvědčivej… Až na to, že mluví zcestně…

„Co to plácáš Edwarde, pláčeš na špatným hrobě, já nejsem ta Isabella, kterou miluješ…“

„Ne, opravdu. Jestli je Isabella Swanová tou z vás, která je skutečná, pak ty existuješ jako její součást a každé části Belly Swanové patří má nehynoucí láska. A pokud je Isabella Khanová skutečná, pak jsem právě já její součástí jako její halucinace. Bello, já tě miluji a nezáleží na tvém příjmení…“

Ani nevím jak, ale moje dlaň se nějakým záhadným způsobem zabydlela na jeho tváři a přejížděla mu po linii čelisti. Najednou moji depresi, která by mě klidně mohla dostat do druhýho oddělení, i jeho nelogicky logický argumenty odvál vítr…

„Ty vole, lidi nemaj tak ostrý rysy, víš? Páni, ta tvoje krása je až děsivá…“ ujelo mi samovolně.

On ale jenom hravě mrknul a ve stejný rovině taky odpověděl: „Dělám, co můžu.“

Ku*va drát, zdá se mi to, nebo se mnou Edward Cullen, TEN sto-a-něco-letý panic právě flirtoval?! No, konečně, proč ne?

„Nehýbej se,“ přikázala jsem po vzoru naší čistý labutě. Edward poslušně nehnul ani brvou, když jsem se k němu pomalu nahnula a opatrně přitiskla svý rozpraskaný rty k těm jeho studenejm.

Už jsem zvažovala trapný odtáhnutí, protože se pořád nehýbal a já si tenhle skoro platonickej polibek s mojí práškama indukovanou halucinací na můj vlastní vkus užívala až moc, ale on to asi vycítil, protože mě přesně v tu správnou chvíli čapnu za zápěstí, odtáh mý ruce z jeho tváře a opětoval můj nejistej polibek svým vyrovnaným s podtónem skrytý dravosti.

„Ach, Bello… je to příliš dlouho od té doby, co jsem měl cítit hebkost tvých rtů na svých…“ zachraptěl tak nějak animálně, zatímco mi dával prostor k nádechu a pak už si razil jazykem cestu k tomu mýmu a já si kvůli tý senzaci pomalu ani nestihla pomyslet něco jako: „Hebkost? Si děláš srandu ne? To maj upíři zmražený i perceptory v pokožkovým epitelu, nebo co?“

Co vám mám říkat, dost jsem si užívala zjištění, že můj halucinogenní Edward byl mnohem víc agitovanej, co se sexuality týče, ale možná byl takovej vždycky, jen si toho Bella holt nevšimla. Tak jako tak jsem se rozhodla čapnout příležitost za pačesy a vytřískat z toho, co se dá.

Někde mezi víc než souhlasnejma stenama jsem ze sebe dostala i jednu dost klíčovou otázku: „Edwarde?“

„Mhm?“

„Je tu něco, co bys mi odepřel?“ opatrně naťuknu.

„Samozřejmě, že ne,“ odvětil s úsměvem, když vodlepil svůj obličej vod mýho.

„Až na situace, které by tě ohrožovaly na životě,“ doplnil po chvíli.

„To jsem si myslela,“ zasmála jsem se potěšeně.

„Sundej si košili,“ vyzvala jsem ho už bez legrace.

„Bello, j-já… nemyslím si, že je to dobrý nápad,“ pokusil se odporovat.

„Prosím? Je to vážně důležitej krok v procesu mýho uzdravení. Potřebuju tě vidět nahýho, abych uvěřila, že seš skutečnej…“ zapředla jsem.

„Bello, lásko, to nejde…“

Pff, jak jinak, to jsem si mohla myslet. S příslibem, že si nenechám zkazit náladu, jsem si přitáhla vlastní noční košili přes hlavu a nechala si ji v nadýchaným chomáči na klíně. Zmiňovala jsem, že ta věc měla volánky? Není divu, že se mu nechtělo svlíkat.

… Jedna košile dole, druhá se k ní za chvíli připojí…

„Bello, co to děláš… obleč si tu košili, nebo nastydneš…“

… Anebo ne…

„Podívej, Edwarde, je mi jasný, že se mnou odmítáš mít sex, protože se bojíš, že bys mi moh ublížit, ale je tu přece fůra dalších alternativ…“ pokoušela jsem se ho přesvědčit, až jsem v průběhu svý volební řeči skončila přímo před ním tak, jak mě pánbůh stvořil.

„Bello…“

Už jen z toho tónu, jakým mě oslovoval, mi bylo jasný, že nechci slyšet zbytek. V tu ránu mě ale napadlo, že jestli má dneska k něčemu dojít, musím myslet, ba co víc – jednat jako Bella Swanová.

Takže jsem obratem sklopila hlavu v porážce: „ Edwarde, j-já… hele já se vážně omlouvám… Nevím, co jsem si myslela… Tohle asi vážně nebyl nejlepší nápad…“

Ztrápeně jsem si povzdechla a sedla si na kraj postele, pokud možno co nejdál od Edwarda, s kolenama cudně u sebe.

„Ne, Bello, počkej… Nechtěl jsem…“ začal nesouvisle koktat.

„Ne, Edwarde, j-já… podej mi moji košili, prosím…“ zamumlala jsem skrz prsty rukou, který momentálně tvořily improvizovanou bariéru mezi mým natěšeným obličejem a celkový iluzí sexuálně frustrovaný panny. I když… co se tý sexuální frustrace týkalo… Tu jsem zas tak moc předstírat nemusela.

„Bello, já se omlouvám… Prosím, neplač, nechtěl jsem ti ublížit…“ začal se překotně omlouvat.

„Ne, to já se omlouvám… Edwarde, j-já… já se za sebe tak stydím,“ pokračuju mezi vzlyky.

„Bello, lásko, podívej se na mě,“ zaprosí po chvíli.

Když k němu pak zdráhavě zvednu uslzenej obličej a on mě ujistí a následně vyzve: „Nemáš nejmenší důvod ke studu, jsi to nejkrásnější stvoření, jaké kdy kráčelo po téhle planetě… Prosím, neplač, ukaž se mi…“ je mi jasný, že nemyslí můj obličej.

Takže na chvíli zaváhám, pomyslím na největší prasečinky, jaký jsem jen schopná si vybavit, abych se aspoň trošku přiblížila k Bellině pověstnýmu červenání, rozbalím svý nahý končetiny z ochrannýho klubka a nejistě si před něj stoupnu.

„Tak krásná…“ zašeptá skoro neslyšně.

„Vážně?“ ujišťuju se hryzajíc se do rtu, že nevycouvá. Pro výsledný efekt ještě překřížím nohy a přešlápnu z jedný na druhou, až málem ztratím balanc…

„Přímo dech beroucí,“ potvrdí a přiloží svojí chladivou tvář k mýmu podbříšku, když s lehkostí zamezí mýmu pádu

„Edwarde, prosím,“ zavyju už zoufale. Tohle se fakt nedá vydržet.

„Co, Bello… jen mi řekni, co potřebuješ…“

… Cha! Co potřebuju? Obávám se, že tohle bude dost dlouhej seznam…


V komentářích jsem si všimla nějaké stížnosti ohledně délky. Ráda bych to uvedla na pravou míru. Předešlá kapitola nebyla krátká, všechny jsou totiž krátké. Dosud se žádná z kapitol nepřehoupla přes 1200 slov.
Zatím mi docela vychází držet se toho tisíce, proto kapitolovkám taky říkám litrovky. Pokud mi to bude vyhovovat, hodlám v tom pokračovat. Novou kapitolu ale obvykle přidávám hned, jakmile zblejsknu komentář s pořadovým číslem deset, protože by mi bylo blbý, kdyby vaše odezva (kterou vážně oceňuju) byla delší než samotná kapitola.

+ Jak jste se všechny přesvědčily, splnila jsem svůj slib ohledně svlíkání - Bella přišla o košili.
Kdyby to bylo málo, tady máte ilustrační obrázek, jak se dělají Swaňátka.
Tak zase příště, spinny.

Swaňátka

 

MADHOUSE

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

blotik

19)  blotik (11.09.2011 19:59)

Tvoje varování mě zabijou. A ten konečný obrázek taky.
No, teď k povídce. Je to úžasný. Jo, krásně to vymyslela. Edward se chytil na lep, teď už se jen dozvědět, jak je to dál.

SarkaS

18)  SarkaS (07.09.2011 20:55)

To je ale mrcha vyčůraná

nikolka

17)  nikolka (28.08.2011 21:10)

halucinácia (Edward) !!!
ono sa to nejak zvrhlo...

sakraprace

16)  sakraprace (22.08.2011 13:32)

Hele, je tam vůbec Bella? Poslední kapitoly to vede jen Isabella. To není stížnost, jen jsem zvědavá :) ;) Ovšem Edward se nezdá, už to asi vážně bylo dlouho :D a Isabella má mnohem méně zábran a je pěkně mazaná. Hrát Bellu :D

Yasmini

15)  Yasmini (05.08.2011 22:35)

julie

14)  julie (24.07.2011 19:27)

Tohle chce daleko víc varování!

ScRiBbLe

13)  ScRiBbLe (23.07.2011 03:36)

Fakt jsem nečekala, že by se tady a zrovna teď mohl objevit Edward. Fakt jsem se na jejich další setkání těšila. A rozhodně nezklamalo.

Edward prostě bude furt bránit to svoje panictví a bude. Sem tam nějaká modřina, koho to zajímá, že? Jestli pak on ve skutečnosti (to nemyslím jen tady v blázinci, ale i v jinejch povídkách) neuzavřel jen nějakou sázku s Emmettem.

Bella je teda pěkný kvítko a manipulátor první třídy. Ale je dobrá, fakt dobrá.

Michangela

12)  Michangela (18.07.2011 16:47)

11)  Night Mist (18.07.2011 14:12)

Wooow,blázinec neblázinec se jim pěkně zapalují lejtka :)
Malý Swanátka se dělaj vážně zajímavě :D :D :D
Jen tak dál Spinny,jen tak dál:)

magorka

10)  magorka (18.07.2011 12:07)

nenech se rozhodit - tyhle "litrovky" jsou tak akorát míra. Joj a Isabella v módu "overcharged" je výtečná A jen opatrně upozorňuju, že tohle je ten DESÁTÝ komentář :) :) :) :)

9)  Joa (18.07.2011 10:14)

Asi si půjdu přečíst celou povídku od začátku. Ne asi, ale určitě. Je to neuvěřitelně vtipné a ty výrazy.. :D

8)  Nikki (17.07.2011 23:48)

tahle Bella se mi líbí jak už tu bylo zmiňováno, tak je pěkně mazaná:D a ten ob rázek nakonec stojí za to já tuto povídku budu číst ať bude jakkoliv dlouhá nebo krátká už jen ten perex stojí za to

7)  Leni (17.07.2011 22:49)

Mazaná Bella.

BlackBeauty

6)  BlackBeauty (17.07.2011 22:46)

no ty swaňátka jsou hustý :D jináč, skvělej díííílek

eMuska

5)  eMuska (17.07.2011 22:38)

ježišku... vieš čo? taktika Belly Swanovej je fakticky perfektná...

AliceBrandon

4)  AliceBrandon (17.07.2011 22:33)

Bella ala Leda s labutí? Na to můžeš přijít jedině ty
Mno, rozhodně zajímavá kapitolka, přesně Edův styl odpovědi na sexuální výzvu.
Mě prostě jenom pořád děsí a mrzí, že ona je vlastně blázen, jako vopravdu. Jo, prokoukla jsem tě. A i když jsou její imaginární přátelé moc hezcí, milý a příjemní na dotek, je mi z toho pořád do breku.
A protože jsem vlastně strašná masochistka, i nadále budu vyhlížet další kapitolu tohohle hořkosladkého příběhu.

Anna43474

3)  Anna43474 (17.07.2011 22:01)

Ehm...
Svaňátka už radši né, ok???
To spíš svlečenýho Edwarda... nebo Jacoba, ten to zvládne sám
TKSATVO

2)  kyschu (17.07.2011 21:39)

Evelyn

1)  Evelyn (17.07.2011 21:22)

Fuj, ten obrázek mě teď bude v noci strašit

ale jinak skvělé!

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek