Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Informace o začátku natáčení a krátký vzkaz od Stephenie.

V rozhovoru pro OK! Nikki Reed uvedla, že natáčení startuje již příští týden. „Nejdříve míříme do Lousiany a to příští týden."

Nikki také řekla, že minulý týden obdržela scénáře k oběma filmům a nemůže se dočkat jejich natáčení.

„Vypadá to vážně fantasticky. Nevěděla jsem, co přesně se tam bude dít a jak moc odlišné od knihy to bude, ale je tam všechno. Je to skvělé. Všechny vtipné momenty, které s Jacobem máme, tam jsou. Rosalie ukáže svůj soucitný charakter a teprve opravdu pochopíte, proč byla taková, jaká byla. A vidět ji komunikovat s dítětem - tedy pokud se mi to povede správně, držte mi palce, ať to zahraju přesně - to je opravdu intenzivní pouto, které ji více zlidští, jestli víte, jak to myslím."

Pokud jde o očekávanou scénu porodu, Nikki říká: „Je to silné. Ale úplně jiné to bude vidět to vizuálně. Máme knihu převedenou do scénáře."

OK!

 

Také na oficiální facebookové stránce Stephenie Meyer přivítala do světa Twilight mladičkou herečku Mackenzie Foy, která ztvární Renesmee:

Ahoj všichni!

Gratulujeme Twilight Facebookové stránce k 15 milionům fanoušků! Nikdy mě nepřestanete udivovat. K další novince...

Jsem nadšená z naší nové Renesmee, Mackenzie Foy. Je úžasná mladá herečka a já se moc těším na práci s ní. Doufám, že jste si všichni užili léto!

-Steph

The Twilight Saga

Anketa

Chcete novinky ohledně Breaking Dawn?

Ano (120) Ne (0)

Celkem hlasů: 120

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

7)  kuba mišta (11.10.2010 19:01)

ahojky co tet Belo delaš jak jse maš

6)  SaDiablo (11.10.2010 09:36)

Bože!! Já se tááák těším!! (Škoda, že je to až za rok...)

5)  alex (08.10.2010 20:35)

Vypadá to všechno naprosto úchvatně, už aby to bylo! Dost jsem se obávala, koho nakonec obsadí do role Renesmée, ale tahle Nessie je naprosto dokonalá. Jsem na to všechno děsně zvědavá a nemůžu se dočkat.

Janeba

4)  Janeba (08.10.2010 19:49)

Novinky jsou moc prima, alespoň nám zkrátí tu dlouhatánskou dobu čekání a napětí! Renesmeé je prima a je krásná, ale není moc velká?! Těším se na Rosalií, v knížce se mi ty slovní půtky s Jacobem moc líbily!

Rosalie7

3)  Rosalie7 (08.10.2010 19:48)

Já to nevydržím! Kór po Roseiných slovech...

Astrid

2)  Astrid (08.10.2010 19:17)

PIRUET !!! ja sa tešííííím!!!

Ivanka

1)  Ivanka (08.10.2010 18:57)

Jé ta malá opravdu vypadá velmi slibně. Sice se to úplně neschoduje s mou Renesme, ale vybrali správně. Jsem na Rose hodně zvědavá. Mohli by tam dát telefonát Rose a Belly, docela mi v knize chyběl, ale to je jen a jen na nich. B)

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still