Sekce

Galerie

/gallery/lotr.jpg

Edward. Víc netřeba říkat :-)

Říct, že ve mně kypěl vztek, by mé pocity ani zdaleka nevystihlo. Tak rozčílená jsem ještě nikdy nebyla. Ruce se mi třásly a musela jsem pevně semknout čelisti, abych mu něco hezkého pěkně od plic nepověděla.

Byla jsem na něj naštvaná, ale možná ještě víc na sebe samu. Jeho dotyk mě rozechvíval a jedna moje část si nic nepřála víc, než nechat Edwarda dotýkat se mě všude, kde se mu jen zamane. A klidně i bez šatů. Tak málo chybělo, abych se na něj vroucně usmála, oslovila ho jménem podbarveným láskou a nechala se jako ovečka odvést z večírku. Živě jsem si uměla představit, jak mě líbá, hladí a miluje se se mnou. To všechno už tu bylo. A vzpomínka na tu prázdnotu a pocit, že pro něj nic neznamenám, že jsem jen jednou z obrovského zástupu žen, mi pomohla vzpamatovat se.

,,Paní profesorko, Samueli, omluvte nás prosím. Ráda bych si s panem Cullenem vyjasnila pár nesrovnalostí. O samotě.“ S ledový klidem jsem se usmála a vyprostila se z Edwardova objetí.

Profesorka Carterová byla očividně zmatená a nevěděla, jak reagovat. Edward se jí zadíval do očí a ujistil ji, že všechno je v nejlepším pořádku a v pondělí se jí ozve, jak se domluvili. Profesorka lehce zčervenala a okouzleně se na něj usmála. Dokonce mu popřála hezkou zábavu a klidný víkend.  Ušklíbla jsem se. Ten trik s očima zjevně neplatil jen na mě.

Se Samuelem jsem se rozloučila poněkud rozpačitě. Z náhlého popudu jsem ho objala a dala mu pusu na tvář. Raději jsem vůbec neanalyzovala, jestli mě k tomu vedly osobní sympatie k němu, nebo fakt, že Edward stojí za mnou a vidí nás.

,,Určitě s ním chceš odejít?“ zeptal se Samuel tím nejtišším šeptem. Věděla jsem, že kdybych ho požádala, nehne se ode mě ani na krok a nedovolí Edwardovi, aby se ke mně znovu přiblížil. Usmála jsem se na něj. Samuel byl přesně ten muž, kterého bych si bez obav mohla přivést domů. Muž, do kterého jsem se měla zamilovat, a nemusela bych řešit žádné věci kolem. Líbil se mi a celý večer mi s ním bylo až překvapivě hezky. Kdyby se neobjevil Edward a nepředváděl se, nejspíš bych se Samuelem šla o víkendu do kina, na kafe nebo na procházku. Prostě klasické první rande, na jehož konci padne první pusa. Jenže Edward se objevil a i kdybych chtěla sebevíc, vedle něj neměl žádný jiný muž šanci. Přestože jsem si moc dobře uvědomovala, co pro mě dobré je a co ne.

,,Ano, známe se hm, delší dobu. Budu v pohodě. Kdybychom se tu už nepotkali, v pondělí se uvidíme na semináři.“

Bez ohlédnutí jsem se proplétala mezi lidmi a mířila k balkónu v patře, kde jsem byla před chvílí. Nepochybovala jsem, že mě Edward následuje. Cítila jsem jeho pohled v zádech.

Opřela jsem se o zábradlí a čekala, až promluví. Umiňovala jsem si, že se mu za žádnou cenu nepodívám do očí. Nehodlala jsem dopustit, aby zase udělal ten svůj trik, usmál se na mě, dotkl se mě a bez jakýchkoliv obtíží mě svedl. Ani za nic jsem si nechtěla prožít další dny plné úvah, jestli mi zavolá, nebo na mě už zapomněl.

,,Moc ti to sluší, Bello, ale nechápu, proč sis nevzala ty šaty, které jsme spolu vybrali.“ Hned první větou mě vytočil. Zněl téměř vyčítavě. Koupil jsem ti šaty, aby se ti dostal pod sukni, a ty ses opovážila obléknout si něco jiného.

Otočila jsem se k němu, podívala jsem se mu do tváře, ale očím jsem se vyhýbala. Byla jsem si jistá, že by mě okamžitě lapil a využil by toho.

Byla jsem z něj a jeho chování tak mimo, že jsem nemohla mluvit. Chtěla jsem mu toho tolik říct, ale najednou jsem nedokázala zformulovat slova a dát jim hlas.

,,Zlobíš se,“ zašeptal po chvilce, kdy si mě pozorně prohlížel. Já stála u zábradlí, on se opíral o dveře. Mezi námi byl zhruba metr a půl. Udělal krok a vzdálenost zmenšil. Strnula jsem. Další krok. Pomalu ke mně vztahoval ruku. Chtěl mě pohladit po tváři. V momentě, kdy jsem si uvědomila, co by se mnou provedl jediný jeho něžný dotyk, jsem vybuchla.

,,Ano, zlobím! A vůbec nechápu, co tu děláš. Je pátek večer a myslím, že tvoji pokerový spoluhráči po tobě truchlí. Víš, Edwarde, charita se k tobě nehodí,“ mluvila jsem tiše, ale velmi důrazně.

Stáhl ruku zpět. Založil si obě paže na prsou a pozvedl obočí.

,,Mám neodbytný pocit, že tvá profesorka i vedení fakulty je jiného názoru. Můj skromný příspěvek přijali více než ochotně.“

,,Koupil sis je. Tvůj obvyklý způsob jednání, že?“

Čekala jsem, že se se mnou bude dál hádat, že se mi vysměje, že mu přijdu směšná s tou svojí pozdní hrdostí. On ale strnul a kdyby to bylo možné, řekla bych, že i zblednul. Svraštil obočí a přes tvář se mu mihl stín.

,,Bello, ty… ty máš pocit, že jsem si tě koupil? Že jsem ti těmi šaty zaplatil, aby ses se mnou vyspala?“ Ptal se tiše, hlasem plným nevíry a smutku?

Povzdychla jsem si a promnula si spánky. Hlavou mi vířilo tolik protichůdných myšlenek, že jsem měla pocit, že se brzy rozskočí.

,,Ne, to ne,“ hlesla jsem a nelhala jsem. ,,Jen se mi nelíbí způsob, jakým jednáš s lidmi. Máš peníze, o tom nepochybuju a nechci vědět, jak jsi k nim přišel. Když se rozhodneš dát je na dobré účely, jako třeba na náš výzkum, je to od tebe velmi šlechetné, ale tak trochu nečekané. Nutí mě to uvažovat, co tě k tomu vede,“ přiznala jsem a záměrně se vyhnula odpovědi, kterou chtěl slyšet. Nemyslela jsem si, že si mě koupil. Že ty šaty byly odměnou za poskytnuté služby. Neměla jsem ale ani tu nejmenší chuť bavit se s ním o mých raněných citech a naivitě, s jakou jsem doufala, že já jemu taky nejsem lhostejná.

Zamračil se. Odhalil můj úhybný manévr, ale naštěstí to nekomentoval.

,,Mluvila jsi o svém studiu a práci s takovým zapálením a nadšením, že jsem se o to taky začal trochu zajímat. Tomuhle tématu tak úplně nerozumím a přispět svojí prací nemůžu, ale darovat potřebné peníze ano,“ pokrčil rameny jako by bylo zcela běžné sponzorovat fakultní výzkum. Nevzpomínala jsem si, že bych o škole a práci mluvila nějak víc. Zmínila jsem se, to jistě, ale nijak jsem to nerozebírala. Celkově jsme mluvili jen velmi poskrovnou.

,,Dobře, ale proč děláš ten zbytek? Mohl jsi jen převést peníze z účtu na účet a vesele na holku, co studovala farmacii a strávila s tebou noc, zapomenout.“ Ignorovat jeho pohled bylo tak strašně moc těžké…

,,Ty bys chtěla, abych na tebe zapomněl?“ zašeptal a o další krok se přiblížil. Dobrá otázka.

,,Nevím,“ odpověděla jsem upřímně. ,,Ještě před pár dny ne, ale teď… sama nevím.“

,,Tys na mě nezapomněla,“ podotkl s mírným úsměvem. V tu chvíli jsem pocítila jen stěží ovladatelnou chuť ublížit mu. Nesnášela jsem tenhle jeho arogantní výraz.

,,Ne, nezapomněla. Potkali jsme se před nějakým deseti dny, což není doba natolik dlouhá, abych na někoho zapomněla. Víš, Edwarde, já nejsem ta, které se partneři v posteli střídají tak rychle, abych si je nepamatovala.“

,,Bello, možná mi to neuvěříš, ale všechny svoje partnerky si pamatuju. Ano, bylo jich poměrně dost, ale pamatuju si je.“

Před očima se mi zatmělo. Zaúpěla jsem a semkla víčka. Usilovně jsem se snažila vytěsnit z mysli představy Edwarda v intimní chvilce s nějakou jinou, nebo ještě lépe s vícero jinými. Jak jsme se proboha dostali k rozebírání jeho postelové minulosti?

,,Tohle nechci slyšet. Vážně ne. Žádné počty, žádná jména, žádné veselé historky, nic,“ odsekávala jsem a pokoušela se ignorovat svou příliš bujnou fantasie, která mi právě dopřávala pohled na Edward obklopeného třemi spoře oděnými blondýnkami s výraznými vnadami.

,,Bello, podívej se na mě,“ vyzval mě šeptem. Z moc velké blízkosti. Chtěla jsem couvnout, ale zády jsem se opírala o zábradlí.

Zavrtěla jsem hlavou.

,,Bello, prosím, podívej se na mě,“ ozval se znovu. Z ještě větší blízkosti. Vlastně mi šeptal přímo do ucha. Každý jeho mělký výdech mě šimral na krku a celé mé zrádné tělo si až palčivě uvědomovalo, jak málo by stačilo, abych se ho dotýkala. Jeho rty byly tak blízko, že kdybych o kousek natočila hlavu, políbila bych ho.

Dost! Okřikla jsem se v duchu. Nesnášela jsem tu lehkost, s jakou se mnou mohl manipulovat. Kdybych se na něj podívala, byla bych úplně v háji.

,,Bello,“ vzdychl a jemně mi přejel hřbetem dlaně po tváři. V mém nitru vybuchl ohňostroj. Chvěla jsem se a prala se sama se sebou. Poznal, že pomaloučku vítězí. Bojoval nečestně a očividně mu to nevadilo. Když obkreslil bříškem palce můj spodní ret, podlehla jsem. Otevřela jsem oči a ztratila se v jeho pohledu. Hřál mě a pálil.

V jednu chvíli jsme bez sebemenšího pohnutí stáli proti sobě a v další mě líbal. Hladově a vášnivě. Jednou rukou mě podpíral v pase a druhou mě hladil po zádech. Já mu zapletla prsty do vlasů a vytáhla jsem se na špičky, aby se nemusel tak moc sklánět. Byla jsem do něj až po uši zamilovaná, ať už byl přímo výstavní lotr, nebo ukázkový bídák.

,,Bello, lásko,“ zasténal, když mi volnou rukou povyhrnul šaty a dotkl se obnažené nohy. Původně se mi silonky ve spreji zdály být jako úžasný nápad, teď jsem zoufale toužila po dalším kousku oblečení, který by překrýval mou nahou kůži.

Sunul ruku směrem nahoru a rty se přesunul k mému hrdlu. Nemohla jsem se pořádně nadechnout, ale i přes nedostatek kyslíku, jsem si najednou zcela jasně uvědomila, co dělám. Co dělá on.

Odtáhla jsem se. Zpozoroval můj pohyb, který mezi námi vytvořil prázdný prostor a překvapeně se na mě podíval. Nedokázala bych říct, kde se to ve mně vzalo, ale aniž bych uvažovala, dala jsem mu facku.

Plesklo to. Ten zvuk mi na okamžik způsobil nesmírné potěšení. To ovšem rychle vyprchalo, neboť plesknutí takřka zároveň následovalo křupnutí. Odporný zvuk, kvůli kterému by mi naskočila husí kůže, i kdyby se nejednalo o křupání mého vlastního těla.

Různé úrazy a drobné nehody mě provázely celý život. V nemocnicích na úrazových ambulancích jsem strávila jako malá snad víc času než na dětských táborech a volnočasových kroužcích, na které mě mamka urputně hlásila, než jsem se jako sedmiletá začala vzpouzet. Nikdy se mi ale nestalo, že bych sama  sobě ublížila o někoho jiného. Vlatní silou. A že to setsakra bolelo.

Edward na mě třeštil oči a nejspíš úplně prvně za svůj bohatý život ztratil řeč.

,,Ježiš, to máš zadrátovanou celou čelist, že je tak tvrdá?" vyjekla jsem a bolavou ruku si přidržovala tou druhou. ,,Jasně, nedivila bych se, kdyby ti manžel nějaké tvojí milenky rozbil pusu, nebo třeba nějaký protihráč pokeru si tě podal, nebo podvedený obchodní partner..." plácala jsem nesmysly, ale jen díky tomu, že jsem mluvila, jsem se dokázala udržet na nohou a neomdlít. Ruka bolela jako čert, před očima se mi dělaly mžitky a najednou mi byla hrozná zima.

,,Bello?" skočil mi do mého monologu, který někdy po třetí větě ztratil význam i smysl.

,,Myslím, že budu muset do nemocnice," zašeptala jsem nezřetelně těsně před tím, než jsem ztratila vládu nad svým tělem. Propadla jsem se do milostrdné temnoty.

Zdálo se mi, že letím. Ne jako pták, ale jako kdybych měla na zádech padák. Snášela jsem se k zemi a měkce dopadla do pevné sítě.

,,Bello, prober se!" doléhal ke mně nádherný hlas, do kterého se vkrádala hysterie. Zamrkala jsem a po chvíli se mi podařilo otevřít oči.

,,Bolí to moc?" zeptal se starostlivě Edward. Nesl mě v náručí.

,,Zažila jsem horší." To rozhodně nebyla lež. Nadvakrát zlomené noze při pádu ze schodů ve třetí třídě se jen tak něco nevyrovná.

,,Kde jsme?" Rozhlédla jsem se kolem sebe, ale tahle špatně osvětlená ulice mohla ležet kdekoliv. Nebyla mi povědomá, ale za světla jsem tudy mohla procházet klidně denně.

,,Odvezu tě do nemocnice. Můj otec je lékař, postará se o tebe. Parkuju u Haroldova železářství, blíž k divadlu nebylo místo."

,,Neseš mě celou dobu?" ujišťovala jsem se. Naposledy jsem si pamatovala balkón a... raději na to nemyslet. Nechtěla jsem, aby se mě dotýkal, ale nyní to vypadalo, že nemá žádné postranní úmysly. Nepatřil k mužům, kteří by ženy nosili na rukou. Kdybych se nezranila, navíc o něj, nepochybovala jsem, že by mě nechal jít pěšky.

,,Bello, skácela ses mi k nohám, doslova. Samozřejmě, že tě nesu celou dobu," obdařil mě tím svým pokřiveným úsměvem, který mu tak slušel a který mě tak moc rozčiloval. Já, Edward Cullen, král celého světa a cíl zájmu všech žen.

,,Jak se ti podařilo nepozorovaně se mnou projít přes večírek? Neumím si představit, že bychom nevzbudili pozornost," ušklíbla jsem se při představě, jak se se mnou prodírá mezi hosty.

,,Znám hm, řekněme zkratku. Nikdo nás neviděl a o tvé indispozici nikdo neví." Další úsměv. Tentokrát alá Nic nedělám jako většina, vždycky musím mít něco extra.

,,Postav mě na zem, chci jít sama," důrazně jsem požádala. Byl moc blízko, abych se časem nenechala oslnit a omámit.

,,Líbí se mi nést tě, je to..." nedořekl. V půli věty se zarazil a strnul uprostřed kroku. Napjal se a aniž by si to uvědomoval, přitiskl mě k sobě. Tiše zamumlal jakousi nadávku, která zjevně patřila jemu samému.

,,Ano, Edwarde, postav slečnu na zem. Rád bych, abys měl obě ruce hezky zdvižené nad hlavu. To samé platí i pro slečnu," ozval se za námi ledově chladný hlas.

Pomalu mě postavil na zem a já se automaticky otočila za tím hlasem. Neměla jsem daleko k dalším mdlobám. Pár metrů od nás stálo pět chlapů, jeden kousek blíž, a všichni na nás mířili pistolemi, které měly k těm z hračkářství hodně daleko.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2 3   »

Jalle

51)  Jalle (27.01.2013 17:32)

no toto je sila

Pilly

50)  Pilly (19.07.2012 23:09)

A sakra Najprv si Bella rozdrví ruku a potom sa tam odvají... rýchlo idem zistiť kto vlastne

Lia

49)  Lia (13.08.2011 02:33)

spěchám, musím zjistit, jak se to vyvíjí, doufám, že to skončí dobře

Pajam

48)  Pajam (01.03.2011 23:30)

Manipulátor jeden přitažlivý! :D
Co je to tam za povedenou skupinu?

(Dovedu si dobře představit jeho zkratku z balkónu. :D)

Evelyn

47)  Evelyn (26.02.2011 18:14)

monikolo, jsem moc ráda, že se ti Edward líbí
sakruško, děkuju moc
Janebko, já takový omamování prožila v šestnácti se svým mužem ale on mě úplně dostával spíš tím, že si ze mě nekecl na zadek a nebyl mnou až tak okouzlený Děkuju
tesso, snažím se překvapovat Děkuju
eMuško, jak už víš, provalí Děkuju
MaiQo, já se to pokouším vynahrazovat rychlým přidáváním
Judy, děkuju
kamčí, děkuju
HMR, ano, Edward je Edward a nic jiného není třeba říkat
silvaren, děkuju
gabino, dozvíte se brzy
Jarushinko, děkuju moc
Carlie, děkuju moc a moc
Hani, ale ona největší sranda je, že vždycky chci končit normálně, ale skoro nikdy mi to nevyjde

Hanetka

46)  Hanetka (26.02.2011 15:32)

A sakra. Zlomená ruka, Edwardova náruč a nakonec přepadení? Hernajs, nemůžu dlouho plkat a letím dál, ještě že je tu ještě jedna kapitola!!! Ty teda umíš cliffhangery!

Carlie

45)  Carlie (25.02.2011 20:34)

Evelyn, úža!
Tahle kapitola byla zatím nejlepší , dokonale mi mobilizovala všechno , emoce , hormony , mozek (co ten konec, kdo je to, co je to, co bude, jak bude... ;-)).
Nezmůžu se asi na lepší koment, jsem totiž totálně lapená a gramotnost mi teď funguje jen napůl - tj. pro čtení :D A psaní tedy přenechám povolanějším B) - ano, ano, jedná se o oslí můstek a teď to přijde :D: honeeem další kapitolu.
Smekám, Evelínko, umíš strhnout davy

44)   (25.02.2011 19:52)

A jéééé jéééé:D
Houstone, máme problém
Som na Bellu hrdá . A Edward... je Edward. Ako vravíš, viac k tomu hovoriť netreba.
Ale ten koniec??? Fakt neviem či sa mám alebo, či smiať...:D Takže sa smejem. Už to úúúplne vidím Vlastne je mi smiešny Edward (áno, ja viem napätá situácia, ale nepomôžem si )... Hral sa s "ohňom" a v chvíľke nepozornosti mu zápalka vypadla z ruky rovno do benzínovej mláčky Nuž som zvedavá ako s tým vysporiada Resp. ako sa vysporiada sám so sebou Teším sa na jeho vnútorné boje, verím, že už bojuje aj teraz

43)  gabina (25.02.2011 17:55)

Úžasné tie Belline rozporuplné pocity, celkom ju chápem, chce ho (kto by nechcel )ale chce aj ostať sama sebou. No tak už sa asi dozvieme, čo je Edward zač

Silvaren

42)  Silvaren (25.02.2011 08:27)

Sotva jsem se stačila vzpamatovat z jednoho šoku, vystrašila jsi mě na konci znovu! Emoce lítaly jako na houpačce. Naprosto úžasná kapitola, užila jsem si ji.

HMR

41)  HMR (24.02.2011 23:04)

Ta člověčí rozbitnost je občas k zlosti, ale jinak - Edí je prostě Edí

40)  kamčí (24.02.2011 18:28)

kruciš, teď jsem napnutá, jak to dopadne . zjistí Bella, že je neprůstřelnej?

Yasmini

39)  Yasmini (24.02.2011 17:39)

38)  Judy (24.02.2011 16:01)

Žeby spoluhráči z pokeru? Moc se těším na další kapitolu.

MaiQa

37)  MaiQa (24.02.2011 15:36)

Jenom se utvrzuji v tvrzení, že za tyhle konce by měli zabíjet. Ale je pravda, že by je pak všechny zajímalo, kdo by napsal to pokračování. Takže rychle další díl.

eMuska

36)  eMuska (24.02.2011 14:36)

Ufffff... ci pačky... to čo bolo?!?!?!?!
A) Edward jej zas povedal "Lásko" a začínam mať vtieravý pocit, že ju má vážne "rád".
B) Bella sa mi ľúbi, ja by soms a tiež nedala! Teda... nechcela by som, neviem, či by som odolala...:D
C) To bol jeho súkromný problém, však? Tí chlapi... Dúfam, že sa teraz neprevalí, že nie je tak úplne človek... Aj keď... Potom to presviedčanie, čo by nasledovalo...
Kráááááása!!!

tessa

35)  tessa (24.02.2011 14:02)

To, že mu dala facku, bych pochopila a jsem ráda, že mu jednu ubalila !

Ale to, že na konci uděláš z toho drasťák s chlapama s pistolkama, co nevypadají jako z hračkářství, tak to je tedy extrémní maso! Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, pač tohle bude opravdu ještě totálně úžasné a hlavně absolutně NÁDHERNÉ!

Jen tak dál, a jsem moc zvědavá,jak to bude pokračovat .

Janeba

34)  Janeba (24.02.2011 12:58)

Evelynko, obávám se, že si stojím za svým! Někoho podobného jsem sama potkala a tak vím, že s tím podlamovaním v kolenou se nic nedá dělat! Smyslnost a vášeň dokáží někdy naprosto zatemnit mozek! Byla jsem taky jako obluzená a beze smyslů a nevěděla, jestli mám nadávat sobě a nebo fackovat jeho za to, co si to vlastně dovoluje nebo ať si mě nevšímá a prostě pokračuje dál! Děkuji Ti, za připomenutí první lásky!
Věřím, že i ta starost o ni je opravdová! ;) Může to však být mafián a lotr sebevětší co se "práce" týká, ale když narazí na tu pravou i jeho může opravdovost citu poznamenat! Jen doufám, že zvládne to nebezpečí, které sis na ně vymyslela!
Děkuji!!

sakraprace

33)  sakraprace (24.02.2011 12:36)

Chjo, já bych se tak ráda nechala omámit a manžel je ještě v práci.
A těm chlapům Edward nakope zadek, ale nejsem si jistá, jak Bella zvedne tu zlomenou ruku
Moc se těším na další

monikola

32)  monikola (24.02.2011 11:46)

nemas zac Evelinko ;) to ja dakujem za to ze si vyniesla na svetlo sveta tak straaaasne sexi Edwarda

1 2 3   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek