Sekce

Galerie

/gallery/bels1.jpg

Já vím, už je to tak dlouho, že žádná omluva není dostačující...

 

Quo Vadis, Indiánka, Nesrmtelní, Taková normální rodinka... že Vám to něco říká? Ano, mou obětí je Anna43474

 

1. Takže, kdo je to vlastně ta Anna s číslíčkem, a proč zrovna tohle číslo?

 

Hm, takhle zákeřná otázka Anna s číslem je vlastně imaginární osoba, takový chameleon. Ve skutečnosti se jmenuje úplně jinak a tak dlouhé číslo má proto, aby si ho nikdo nemohl zapamatovat… Do profilu v kolonce podpis, napsal Tichý Rebel - a to je asi to, co mě vystihuje.

 

2. Tichý rebel, co si mám, konkrétně u tebe, představit?

 

Nejspíš dítě, které ještě nestihlo vyrůst, ale všichni s ním jednají jako s dospělým. Je to taková zkratka, za kterou se dá dost dobře schovat - můžu si dělat, co chci, být zlá, stydlivá, uřvaná, ale stejně nikdo nebude vědět, jaká jsem doopravdy.


3. Taková menší sonda do tvé duše, ale přejdeme k povídkám. Momentálně rozepsanou, a podle mě asi nejznámější, je Quo Vadis. Jaká byl prvotní zdroj inspirace, a co tě k tomuhle dílku vlastně nakoplo?

 

Nejznámější? Když to říkáš… Prvním zdrojem inspirace pro mě byla moje úžasná kamarádka Verča. Tuším, že jsme zrovna po skypu řešily něco ohledně jedné její fan fiction, kam vepsala sama sebe. Nechtěla jsem jí dát s něčím za pravdu a ona mi řekla, že když jsem tak chytrá, tak ať napíšu lepší. Tak jsem psala… a vymyslela jsem Trudy. Když to Veru zjistila, začala mě podporovat, tak jsem to zkusila vydat, ačkoliv jsem se nějakou dobu předtím rozhodla, že novou povídku ROZHODNĚ psát nezačnu, než dokončím ty staré. Trudy je prostě ona - vymyslela si ji a taky může za ten alternativní konec, v němž ta chudák holka zemřela… Je to vlastně takový můj dárek k jejím narozkám.

 

4. Já říkala asi, když už jsme u toho, která z tvých povídek ti nejvíce přirostla k srdci? A dáváš do svých postav něco ze sebe?

Nejvíc? To je zapeklité. Zpočátku jsem vždycky nadšená pro každou povídku, kterou vymyslím, protože jsem si jistá, že tahle už prostě bude ta nej. Po nějaké době mě to obvykle přejde, a důsledek toho je množství nedopsaných povídek.
Ale zpátky k té nejoblíbenější… To by asi bylo jednodušší, kdyby ses zeptala, která cizí je moje nejoblíbenější Je dost těžké si zvolit tu nejlepší - každá má něco do sebe a všechny jsou to moje děti, i když si občas dělají, co chtějí… Úplně nejvíc je pro mě ale Indiánka. Scarlet je můj miláček a nevyměnila bych ji za nic na světě. Je to moje já v mladším vydání - takže ano, dávám do svých postav hodně ze sebe.

 

5. Asi je to divná otázka, ale proč zrovna Twilight? Co tě na tom příběhu vlastně upoutalo?

Twilight, to byl odrazový můstek - možná i jeden z mnoha, ale zároveň i ten nejvýraznější. Od doby, co jsem narazila na fantasy literaturu, jsem si tenhle žánr oblíbila. A když jsem na jednom webu narazila na článek o tom, že brzo budou v kině dávat "jakési" Stmívání, automaticky mě to nadchlo. A kdo by neáchal nad Edwardem, když sliboval Belle v nemocnici, že ji nikdy neopustí, že jo… Sladká naivita nereálná A pak ještě ty knížky - a to už jsem byla totálně v háji. Možná to zní dost pateticky, ale koho by neokouzlil ten nejhezčí upír?

 

6. Tím pádem jsme si rovnou zodpověděly, jestli upír, nebo vlkodlak, nebo je to snad jinak?

 

Ne, Edward není můj favorit (jo, vím, že jsem si právě podepsala rozsudek smrti ) a ani Taylora Lautnera nijak zvlášť nemusím - ale stejně, vlkodlaci vedou. A taky Jasper. Takže tak půl napůl.

 

7. Když teda ne Jacob, tak který z vlkoušů?

 

Ale jo, Jacob je the best of all, beze všeho - jen jsem nějak alergická na Taylora a jeho rádoby sexy úsměv a postoj alá já jsem king… Jinak ale hlasuji pro Jareda a Paula, to nejde jinak….

 

8. No jo, Paul je mazlík. Poslední otázkou je takzvaná rychlosmršť.  Nejoblíbenější film, hudba, kniha, barva, jídlo, pití, aneb, co má vlastně údajná Anna43474 (to koukáš, jak jsem si to číslo zapamatovala, viď?) vlastně ráda. Mimochodem, vlastní jméno nám asi neprozradíš, že?

 

 

 

Jelikož jsem blázen do animáků, momentálně zbožňuju Škyťáka s Bezzubkou, kteří vystupují ve filmu Jak vycvičit draka.

S hudbou je to složitější - poslouchám všechno, klavírní umělce, pop, punk-rock, metal… Můžu všechno, co nezavání technem, hip hopem a některými individui z ČR, kteří vážně nemají ani špetku soudnosti a sebeúcty… Kdybych ale opravdu měla vybrat nejlepší, tak plácnu asi… Avril Lavigne, Linkiny a Nirvanu

Knihy ne, proboha - já čtu všechno. To snad ani nejde nejoblíbenější. Řekla bych, že braky nečtu, ale to by to musela být pravda Ačkoliv… v poslední době jsem si nejvíc oblíbila Toma Beckera, který napsal Temnou stranu (to se dá číst pořád dokola), Grahama Petera Taylora s jeho Pánem prokletí (to byla moje inspirace pro povídku "Jednou vyjde slunce", kdo by věděl), knihu Můj muž král Karel IV. od pana Přibského, a nakonec také můj poslední objev - Poslední pravdu od začínající autorky Kláry Čapkové. To je moje srdeční záležitost, i když jiným by se asi moc nelíbila.

Barva - tyrkysová.

Jídlo - lasagne! V tomhle jsem prostě Garfield.

Pití? Top Topic, kterým se dokážu opít, i když je to skoro úplně nealkoholické.

Vlastní jméno se mi nelíbí, proto jsem se přejmenovala. Ale kdyby to někoho zajímalo, moje iniciály jsou K. M. a v příjmení mám zvířátko A křestně jsem na 109. místě v žebříčku nejpoužívanějších jmen v ČR


Tak tedy děkuji za rozhovor, Karolíno ;-)

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Anna43474

18)  Anna43474 (12.06.2011 14:16)

Lasagne??? Kdééé???

Carlie

17)  Carlie (11.06.2011 21:02)

Lasagne, lasagne!
Totiž, co jsem to chtěla , Ann, Ann!
Díky, žes něco prozradila našemu bulváru

Anna43474

16)  Anna43474 (10.06.2011 20:46)

eMus, uvažuju nad tím pořád Ale jak to tak vypadá, zatím to moc nevypadá Mno, a... asi bych se musela zeptat Tiny, ale fakt nevím :(

eMuska

15)  eMuska (10.06.2011 19:56)

Tak jo, Kajka... :D uvažovala si niekedy nad napísaním knihy akože ozaj naozaj? A kedy bude bejby od cesty?

Anna43474

14)  Anna43474 (10.06.2011 16:46)

Lipi, ty jsi ale zlá, takhle mě mučit :D
Já a HP sága se máme velice rády a symbiotizujeme, co se dá... Akorát se musím přiznat, že jsem ještě neviděla první část sedmičky Jsem ostuda, že jo Mám v plánu své nedostatky vymazat a pak jít na 7 2/2, jako by se nic nestalo
A těším se... a na titulky se samozřejmě těším nejvíc, hlavně na to, jak nás budou v kině bombardovat popkornem, protože moc nahlas ječíme, že

Cha! Nemyslíš, že mám pro to "vašenevědění" své důvody?!
Souhlasím s jeho šmouly, na fotbal taky nechodím (ale pššt ), ztotožňuju se s jeho názorem na mimózy, chtěla bych motorku (!), souhlasím s pláží, ale jinak...
Nemyslím, že budu ve 22 otcem, iPhone nevlastním, nemám prostřední jméno, do AI nefušuju, oblíbené herce nesleduju, na Oprah nekoukám, letadlem nelétám, sny si většinou pamatuju a občanství mám jenom jedno

Moje TOP 10 byla jasně zvolena, a to celoživotně a nezměnně :D A jelikož nechci být nepřítelem státu, radši pomlčím ohledně prvních míst

Lipi4

13)  Lipi4 (10.06.2011 12:03)

Zajímavě jsi odpovídala na první kolo otázek , tak co si na Tebe vymyslím teď? .... .. ... . . .Co ty a HP sága? Jak se těšíš na poslední díl? Co uděláš až uvidíš jeho titulky? (tedy, jestli na něj půjdeš) .. .. .
. . .. . Nedávno (včera nebo dneska) vydal PF seznam 25 věcí, co jsme o něm nevěděli (nalezneš ho na stmivani.blog.cz nebo na intoxicated). Jak by vypadal tvůj seznam?

.. .. . .. . Na Ligu mistrů si jistě pamatuješ, že? ... Byla jsi jedna z oslovených porotkyň (ten fakt, že jsi se mi přihlásila pominem ), tak jak by teď o několik dní pozdeji vypadala Tvoje TOP 10? Hlasovala by jsi stejně, nebo by se pořadí změnilo?:D

... snad jsem teď nebyla moc krutá

Anna43474

12)  Anna43474 (10.06.2011 11:46)

Cha, já jsem ta nejvyšší síla!!! Po nocích tajně čaruju a vyvolávám duchy, to víš ;)
Jednoznačné? To by nebyla taková zábava... :(

Bosorka

11)  Bosorka (10.06.2011 06:13)

Výběrčí daní?!

Co ty a nadpřirozeno? Duchové, vyšší síly, čarodějnice? ;)
Dopíšeš QW? (a pro značně nechápavé- dodáš jednoznačné vysvětlení, kdo je kdo?)

Anna43474

10)  Anna43474 (10.06.2011 05:32)

Lipi: Jsme kamarádi, ale jen z té druhé strany - radši stojím za objektivem než před ním
Proč listopad??? Jo aha - jo, těším, kdo by se netěšil Akorát si stejně myslím, že mohli dát čtyřhodinovou dvojverzi, abysme to viděli vcelku - hollywoodský studia ať se jdou bodnout, že jim to nevynese moc prachů, my to chcem vidět hned!
Poslední díl??? Hmm... To je záludná otázka. Nejsem hysterická fanynka. Spíš jsem ten typ, který, kdyby potkal na ulici někoho slavného, tak jenom pokrčí rameny a jde dál... Takže nervové zhroucení pravděpodobně nehrozí. Ale takhle dopředu se o tom moc přemýšlet nedá, no
Čéče, já mám lepší teorii! Ačkoli se plně ztotožňuji s názorem jedné holky (na tuhle otázku odpověděla: "Počítám s ním.";), zároveň je mi jasné, co bude doopravdy... Prý bude jakási záhadná konjukce planet - všechny budou v takovém postavení, že bude hodně dlouhé zatmění slunce - prý dokonce několik let či co. A kdo může využít takhle dlouhé tmy?!

Anna43474

9)  Anna43474 (10.06.2011 05:24)

Mibel: Nejraději žehlím (a u toho koukám na Jak vycvičit draka, hech).
Nesnáším mytí nádobí - fuj, ble, uá.
Normální knihy jsou lepší, přece! I když nepohrdnu ani ebookem. Někdy prostě nejsou ty normální k dostnání ani v knihovně, no.
Výjimečně jsem šla s davem, a tak jsem se dostala až sem.
Kafe forever!
Jak kdy - někdy si raději udělám zeleninový salát, ale jindy zase ovocný...
No jasan, že viděla! Donedávna moje nej komedie.
Zbožňuju jedničku, protože, ve vší počestnosti, by zrovna tenhle mohl být docela reálný. Dvojka už ne, protože Itálie je moc blízko... a navíc Jacob jako vlkodlak... No :D

Anna43474

8)  Anna43474 (10.06.2011 05:18)

Astrid: Jasně, že jsem to já Kolii sice nemám, ale zato jsem Team Sam Merlotte (True Blood), který se mění v kolii.

Lipi4

7)  Lipi4 (09.06.2011 22:27)

Holky, krása, tak jsme si zas někoho představily (ufff, ještě, že jsem jen obyčejná autorka a nečeká to moji osůbku:D ).... S Jaredem jsem s Tebou za jedno, i když mě se nohy podlamují i pod Taylorovým úsměvem ...

Tak co si na Tebe vymyslím za záludnou otázku? Mibel je už skoro všechny položila za mě....
... jsi ještě dítko, tak na se tě ptát nebudu :D :D .... Tak co by se našlo?
.. .. .... ... . .Už vím :D :D :D ... .. Co ty a foťák? Jste kamarádi nebo ne? Uhýbáš mu, když ho vidíš a radši se za něj schováš nebo ne? .. . .. . Jak moc se těšíš na listopad? Co budeš dělat až uvidíš v kině poslední díl ságy? A jestli věříš na zahadné datum 21. 12. 2012 a konec světa?

Myslím si, že by to pro začátek mohlo stačit :D :D

MisaBells

6)  MisaBells (09.06.2011 21:18)

Fááájn, takže ehm, ehm... Mám taky dotaz, : Jakou domácí práci máš nejraději? Jakou naopak nenávidíš? Máš raději ebooky, nebo normální knihy do ruky? Co tě přivedlo na stránky FF? Máš raději kafe, nebo čaj? Ovoce, nebo zeleninu? Když mluvíš o Garfieldovi... Viděla jsi filmovou verzi? Jaký díl Twilight máš nejraději? Hm???

Astrid

5)  Astrid (09.06.2011 20:59)

Anna, a Ty si tá Anna TeamKolie Danes??? Máš koliu?
A moc pekný rozhovor;) :) aj ja milujem tyrkysovú a ešte samozrejme Edwarda Cullena :D

Anna43474

4)  Anna43474 (09.06.2011 20:57)

Já že jsem záhadná???

Anna43474

3)  Anna43474 (09.06.2011 20:56)

Já brak čtu, ale tvrdím, že ne - míním tím takovou tu moderní literaturu, která nikoho nebaví, a mě vlastně taky ne

Bye

2)  Bye (09.06.2011 20:55)

Pěkný, konečně ta záhadná anna s číslem stojí aspoň v polostínu.
Přečetla jsem to jedním dechem.
A u poslední věty dostala záchvat sníchu... Karolíno!
Mmch, hezký jméno!

SarkaS

1)  SarkaS (09.06.2011 20:47)

Panečku, už jsem pomalu ani nečekala, že se tu objeví další zpovědnice a ono ejhle. Ještě ke všemu s naší Ann. Moc hezký rozhovor, ale mám jednu takovou doplňující otázku. Když říkáš, že nečteš brak, co podle tebe brak je?

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek