Sekce

Galerie

/gallery/twilight-so.jpg

Výsledky!

Podělte se o svůj příběh.

'Blesková' soutěž - tři Vaše nejoriginálnější příběhy budou odměněny naším úžasným sponzorem!

ŠŤASTNÍ VÝHERCI

Nakonec jsme se rozhodly nezařadit do hodnocení autorky (ty mají dost svých soutěží) a vybírat ze čtenářek. Kalendář Breaking Dawn dostanou:

Janeba – za všechny maminky, které TW šílenstvím nakazily své děti. A taky za to, že díky Twilight překonala počítačovou fobii. A za to, jak se s odstupem dozvěděla o existenci knih.

Hanka – ano, je to mňam!

Elanor(eth) – za zavedení tajné řeči, kterou žádný chlap nemůže pochopit.

Lentilka – za všechny chlapy, kteří donutili své přítelkyně koukat na Stmívání.

Katynka – školní družina může za tuhle minisoutěž.

Všem výherkyním gratulujeme!

A zároveň žádáme Hanku, Elanor a Katynku, aby na webovský mail (soutez(zavináč)stmivani-ff.cz) zaslaly svou adresu, kam jim má být výhra odeslána.

Obrovské poděkování patří našemu sponzorovi učebnicím Vaníček!

STMÍVÁNÍ A VY

Chtěla jsem sem dát úžasný video smečky z roku 2009, ale bohužel má Jay Leno archiv až od roku 2010, což je na pytel. Tak si aspoň zavzpomínáme... ;) Kdo by byl tehdy řekl, že to bude taková ždímačka prachů :D

A aby to tu trochu žilo, protože novinky nejspíš nebudou, zeptám se: Jak jste se k Twilight dostali vy?

Já třeba úplnou náhodou, protože jsem šla do kina na horor s upírama, jak Stmívání zařadili, takže jsem čekala krev, tesáky, mrtvoly bez barvy,... A vida, co se z toho nakonec vyklubalo :D

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3 4 5 6 7   »

Ajjinka

23)  Ajjinka (02.01.2012 11:21)

LS, klasický překlep, ze smyslu té věty ti to mohlo dojít. Pak to opravím;)

MisaBells

22)  MisaBells (02.01.2012 11:16)

Vezla jsem kamarádce vánoční dárek. Seděla jsem naproti ní u stolu a čekala, až mi laskavě začne věnovat pozornost a odtrhne se od té knížky. Říkala, že to má půjčený jen na chvíli, takže to musí dočíst rychle. Už to mě zarazilo, poněvadž nepatří ke knihomolům. Zeptala jsem se jí, co to je a ona se absolutně rozvášnila o tom příběhu a řekla, že má i dvd, které mi půjčí. Až dočte, prý se mi zeptá a popřípadě mi předá knížky. No, dost jsem se vyděsila, když mi řekla, že je to v žánru horor a dělala jsem hrozný ciátry, že to nechci a že nemám ráda bubu filmy, protože pak nespím, ale ukecala mě slovy: "Víš přece, že bych ti nedala nic, co by se ti nelíbilo. Znám tě." Tak jsem to riskla, protože měla pravdu. Nikdy mi nedoporučila film, který by mě zahnal pod peřinu. A pak? No, dlouhá noc, kdy Twilight běželo 3x po sobě. Pak ráno k snídani zase Twilight, k obědu, večeři... Když mi pak poslala knížky, tři dny jsem nevěděla o světě okolo. Nejedla jsem (Bohužel nikdo doma, protože jsem nevařila. Ano, jsem sobec.) neuklízela, neprala, prostě nic. Jen četla. Zhltla jsem to a bylo vymalováno. Nejdřív jsem narazila na eučko a bojovala sama se sebou, jestli se tam mám přihlásit a psát, nebo ne. Zkusila jsem to a bylo. Díky ff jsem našla ty nejlepší lidi pod sluncem a přechod sem k vám považuju za jeden z těch lepších životních kroků, které jsem spáchala. *fworks* *fworks* *fworks*

21)  Elanor (02.01.2012 10:40)

Ahoj, Vám všem fantastickejm lidem, co děláte tyhle stránky. Jsem tady nová, ale snad se zadaří to poslat.
Já jsem kdysi sháněla něco za vysvědčení dceři - tehdy 12,5 roku, a v knihkupectví mi prodavač vnutil Twilight , byly jen 3 knížky, se slovy, že je to mezi puberťáka bestseler. No, koupila jsem to a nadělila. Dcera dost čte - na dnešní generaci vyjímečně - ale do tří do rána ??? A chodit jí zhasínat lampičku a sundávat hlavu z knížky ??? Byly prázdniny, tak jsem ji nechala. Ale když to trvalo týden (za tu dobu snad přečetla včechny díly a dožadovala se posledního), tak jsem zkusila pochopit, co ji na tom tak zaujalo. No, byla z toho nocovka jak kdysi před státnicema. Dva měsíce jsme se přetahovaly o teď už 4 díly a třeba hovory u stolu ve stylu : "Jez, rozzuřenej grizzly nebude." už šly manželovi na nervy. Jak to skončilo? Došlo mi, že když jsou v baráku dva šílenci, každý musí mít svoje knížky - a šla jsem si je koupit v originále. Short second life of Bree Tanner jsem měla dřív než dcera, heč !!!
Myslím, že závislost moje(a asi i dalšíchz mojí generace) nemá nic společného s upíry. Myslím, že se paní Stephenii Meyerové prostě podařilo stvořit dvojici stejně nesmrtelnou jako Shakespearovi Romea a Julii .

leelee

20)  leelee (02.01.2012 10:18)

na jeden hektar při ručním výsevu je potřeba 1,9 kg semen Brassica capittata f. alba (zelí)...
jo tam někde to začalo u mě, vlastě o chvíli později když mi došlo co se to vlastně učim za ... před kamarádkou jsem se zmínila, že bych potřebovala něco absolutně bez děje na odreagování
těsně před začátkem vánočních prázdnin mi na lavici přistála flashka se slovy máš tam čtyři díly a film
(4. díl ještě oficálně nevyšel) myslim, že ani neřekla čeho čtyři díly
přes vánoční prázdniny bylo přečteno a maturitní otázky... no kdybych neuměla nic dopadlo by to hůř

k fanfiction sem se, ale zodpovědně dostala, až na konci května a sem? snad až po roce když jsem z komentářů u teď nevim co to bylo zjistila, že to někde visí celý (myslim že to bylo od Ambry což je nefér, protože se vás víc proplétá na dvou místech)

sfinga

19)  sfinga (02.01.2012 10:12)

Moje sestřenka mi začala básnit o skvělém filmu natočeném podle knížky, "nějakém" Stmívání a nutila mě, abych si ho sehnala. Poslechla jsem ji, vlastně hlavně proto, že tam hrál "jeden herec" z Harry Pottera, ale protože nesnáším, když mě někdo do něčeho nutí, DVD odpočívalo 4 měsíce na poličce.
Bylo září, nebylo nač se dívat a maminka jemně připomněla, že jsme ten film ještě neviděly. Pustily jsme si to a obě se zamilovaly. Začala jsem se zajímat o to, podle čeho to bylo natočené(to jsem doma neměla ani PC a chodila do internetovky). No a šlo to ráz naráz. Za dva měsíce jsme jely do Pardubic na New moon a v listopadu jsem měla doma knížky... a zamilovala se podruhé. Zhltla jsem je za dvě noci a potom znovu a znovu.
Potřetí jsem se v rámci Stmívání zamilovala, když jsem na jednom webu objevila tvorbu Nebrasky a MisaBells. Ty dvě vlastně můžou za to, že jsem sama začala psát FanFiction.
A perlička na závěr: Já jsem zpočátku hrdě prohlašovala, že nejsem ani team Edward, ani Jacob, že jsem team Twilight, ale jak to se mnou dopadlo, víte Maminka je také smečkomilka, ale především team Alice a Emmett (prý mu chudinkovi v povídkách pořád ubližujeme.

18)  hanka (02.01.2012 09:47)

upřímně ? poprvé jsem o Stmívání slyšela při vyhlašování ankety o knihu roku - jak můžou nějací upíři pro puberťačky vyšplhat tak vysoko a odsunout jíné skvělé knihy ?pak si je dcera přála k Vánocům - panebože ta z té fantasy fakt jednou zblbne.Když jsem viděla náhodou film na HBO -tak to už jsem znejistěla,perfektní spád,napětí,kouzlo první lásky a ta nejistota - výborně vybalancovaný příběh-podle mého mínění nejlepší dějová linka z celé ságy a ta muzika mi otevřela zcela jiný směr,který by mně nenapadlo poslouchat .A pak jsem se pustila do knih - doma byla jen dvojka,ostaní rozpůjčované - a z té totální deprese,ale po velmi dlouhé době jsem nedokázala knihu odložit a četla do tří do rána - pochopila jsem,o čem dcera mluvila,že to nejde odložit.Stephanie opravdu umí dobře psát,nebo je dobrý překlad.Jedničku jsem četla až potom a konečně pochopila Edwardovy dlouhé pohledy,strnulost postavy a zábrany - jen ten,kdo zná příběh ,pochopí,proč se chová právě takto a jak je pro něj vše složité a bolestivé.No a tak to pokračovalo....ať je názor na tuto ságu jákykoliv,má velkou zásluhu na tom,že mladí přišli na chuť knihám,stejně jako to způsobily knihy o Harrym - už jen proto jim patří dík,filmy jsou bonus a herci třešnička na dortu ( mnˇam :)

ambra

17)  ambra (02.01.2012 09:39)

Vlastně za to může babička . Přijela a řekla, že pohlídá. A tak jsme s mužem vyrazili do kina. A mě snad ani nezaujal ten plakát, prostě to byl nejmíň blbej film, co hráli . Z kina jsem šla úplně omámená, ale pořád opatrná. Koupila jsem si nejprve první díl. No a pak...:D . Nedokážu to vysvětlit. Já, bývalý konzument těžké literatury . To vnitřní chvění už sice poněkud pominulo, ale když se Edward (Rob) správně podívá, je to zpět . Stmívání mi změnilo život. Strašně moc .

miamam

16)  miamam (02.01.2012 09:16)

vaše twilightové osudy jsou fakt zajímavé :) Přidám i ten svůj na tuhle hromadu.

Pamatuju si dost matně, že jsem v kině viděla plakát na Stmívání, ale tehdy to šlo absolutně mimo mě. (Jéžiš! To je ten debilní Cedrik! Hm, tu holku jsem taky někde viděla! ) V r. 2009 mě sestra prudila, abych s ní šla do kina na New Moon, že viděla první díl a že tenhle taky musí vidět. Fakt se mi na to nechtělo! Taková fíkovina, holka se zamiluje do upíra? OMG ... No, ale šla jsem s ní. A pak ještě jednou. To už jsem ale mezitím s ní viděla první Twilight a říkám: "Je to hrozně trapný! Ale ta muzika je boží!!!" Tak to začalo - OST běžely furt dokola a filmy taky. Sehnala jsem si knížky na půjčení a sjela je za pár dní (jo a u Eclipse jsem poprvé regulérně řvala! To ani nebyl pláč, ale totální ŠTKANÍ, když Bella políbila Jacoba). No a pak koukám po informacích, narazím na EUčko, tam chvíli pobudu, ale moji oblíbení buď přestanou psát úplně, nebo podezřele MIZÍ... A navíc to tam začalo být pro mě prostě,no...na pytel. Díky MisaBells jsem pak zjistila, že TADY se dějou věci! A tak jsem tu.

THe

15)  THe (02.01.2012 08:45)

Upřímně, ze začátku jsem Stmívání nesnášela, byla jsem ještě malá a ničemu nerozuměla. :D Moje mamka se do Stmívání zbláznila jako první a já ji vůbec nechápala, několikrát jsem o Stmívání četla v časopisech a připadalo mi to jako blbost. Jenže mamka pořád prudila, ať se to podívám a já statečně odolávala. Když jsem její básnění o Edwardovi už nemohla vydržet, svolila jsem, že se to podívám, abych měla pokoj. Tak jsme si se sestrou sedly k televizi a skoukly Stmívání, protože Nový měsíc ještě premiéru neměl. A já zjistila, že mamka měla pravdu, ten příběh (a Edward) je vážně úžasný. Mamka potom asi trochu litovala, že mi Stmívání pustila, jelikož jsem dalších pár měsíců nestydatě škemrala o knížky. Nastaly Vánoce a mě pod stromkem čekaly. Mamka mi ovšem zakázala si číst, jak hodinu denně (!!!), protože jsem už tenkrát docela dost četla a mamku už to docela štvalo, mít doma takového knihomola, co je schopný si číst i pět hodin v kuse. Tak jsem se každý den mračila a škemrala, abych si mohla číst déle. Sice mi to vadilo, ale četla jsem docela rychle, tak jsem brzy měla knížky přečtené. A četla jsem je znovu, to už mamka vzdala všechny pokusy bránit mi v tom, protože už knížky taky měla přečtené. A na FF stránky jsem narazila taky díky ní, ukazovala mi jeden příběh s Edwardem a Bellou, že by se mi prý mohl líbit. A já samozřejmě celé stránky prozkoumala a začala taky psát. Prostě a jednoduše: za závislosti vděčím jedině mamce.

Nebraska

14)  Nebraska (02.01.2012 08:36)

LS, úplně normální překlep, není důvod ke zmatenosti ;)

U mě to bylo o náhodě. Objednávala jsem si v eshopu detektivku od své oblíbené Chmielewské a v bestsellerech tam měli knížku o upírech, tak jsem ji přihodila. A pak ji doma položila na poličku, že až někdy bude čas... A ten přišel až po několika měsících. Prvních asi třicet stránek jsem si říkala, že hlavní hrdinka je blbka a já vyhodila peníze, ale pak se to najednou rozjelo a četla jsem do tří do rána. A druhý den jsem šla dokoupit Nový měsíc. A další dva díly jsem si zase objednala z eshopu, abych jako ušetřila, což byla chyba, protože jsem na ně asi tři dny musela čekat, ó já nebohá
Pak jsem si stáhla film, který mě ale neokouzlil, a když pak v lednu 2010 muž odjel na služebku do Číny a mně začalo hrabat, našla jsem fanfiction a po pár ne právě povedených povídkách (člověk neví, co má hledat, tak to bere prostě postupně) jsem si řekla, že tohle zvládnu taky a líp (naštěstí jsem pak narazila i na autorky, které mě dokázaly svým psaním usadit, že líp jako jo, ale nejlíp fakt ne ).

Ree

13)  Ree (02.01.2012 08:25)

Za všechno může Rob! Od Harryho Pottera jsem ho sice neviděla, ale pořád jsem ho měla ráda. Potom jsem náhodou na netu narazila na Stmívání. Jakožto hormonů plnou puberťačku mě to chytlo. A i když mě to pustilo, tak mě nepustili ti lidi, které jsem během toho potkala. Takže i když ten příběh neberu jako zrovna propracovaný a úžasný, pořád jsem tady

Twilly

12)  Twilly (02.01.2012 07:45)

Mno, já se dostala k Stmívku taky tak nějak oklikou. Jako první jsem byla donucena svou švagrovou číst Hostitele. Ty tři další bychly mě poněkud odradily (to jako Stmívko 1-3), které měla o prázdninách sebou. Tedy, já jsem knihomol a za normálních okolností by mi to nedalo, už jenom proto, že KNIHA je pro mě výzva a se švagrovou se shodnem v názoru na knihy (a že ona svítila víc než stowatová žárovka!, když mi o tom povídala) ale hlavní problém bylo dítě, nemělo ani dva roky a bylo nutno všude za ním pobíhat a to se talkhle nic moc přečíst nedá - ani o dovolené. Tak jsem si přečetla JENOM Hostitele a vrněla blahem. Přešel rok a já si nevzpoměla na nějaké to Stmívko. Filmy po mně klouzaly a vůbec mě to celé pubertální šílenství míjelo. Pak mi manžel, v nějakém zvláštním pominutí smyslů, nahrál z HBO Stmívání (měli jsme odkódované HBO na měsíc a on nahrával jak smyslů zbavený snad všechno co dávali!!!) a já na něj - na ten film - patřičně téměř tři měsíce házela bobek. Pak jednou v práci, čekala jsem až mě po ní vyzvedne manžel,jen já sama s netem - ehm, docela blbá kombinace - a dostala jsem se náhodou k nějaké horlivé diskusi. Fanoušci Stmívka vs odpůrci. Přiznám se, že to, co mě zaujalo byli ti odpůrci :p. Ty jejich ironické šplechy mě dostávaly do kolen a já si řekla, že se na to prostě podívám, když už to mám teda nahraný. U scény na hodině biologie jsem byla smíchy v křeči. Bránice nestíhala a já byla zajedno s odpůrci. U scény s "autonehodou" jsem přímo smíchy řvala ... a přesto mě něco opravdu zaujalo. Hudba. Sjížděla jsem to jednou, podruhé, potřetí (od té doby jsem spíš fanda MUSE než Stephina Stmívka ).. a pak jsem ulovila ty knížky, co měla švagrová a nenápadně dokoupila (mezitím už vyšlou) "čtyřku" i s Bree Tannerovou. Začala jsem brouzdat po netu a z fór jsem se dostala k ff. Nejdřív na eu-čku a pak, když už měly odkaz sem, bylo to jenom logické "nakliknutí". A naše ff mi změnilo svět. Tyhle povídky, psaní, čtení... tím dneska žiju. Lidičky, kteří publikují svou fantazii tady mi dávají víc, než bych kdy řekla. To je můj stmívalkovský příběh

AMO

11)  AMO (02.01.2012 07:38)

U mě se to nastartovalo, 2010, díky kamarádce, která chěla stáhnout Stmívání, jako dárek pro neteř. U nás je odborník na PC syn a tak se úkolu ujal. A jak je jeho zvyk - rovnou kopii i pro nás. A já z nudy při žehlení si film pustila. Potom jsem ho viděla tak dvacetkrát a k tomu mi jiná kamarádka řekla o knihách... a prozradila něco o dceři. A bylo vymalováno. Následovalo moje absolutní šílenství vědět, co nejvíc. Takže jeden veb a druhý a třetí... potom bratrstvo, Anita, VD, VA a vezu se v tom stále.
Jen manžel prská, že jsem schopná čísti šest hodin v kuse... no bóže :D :D :D :D :D :D

Hanetka

10)  Hanetka (02.01.2012 07:23)

Byli jsme v kině, už ani nevím, na čem... A visel tam plakát, prý Twilight... Říkala jsem si, že tu Hermionu nalíčili jako mrtvolu (Kristen mi připadala stejná jako Emma), Páťu jsem nepoznala vůbec. Až pak mi kamarádka řekla, mně - Potterofilce: "Ty bláho, to je přece Cedrik." Ani to mě nijak zvlášť nenadchlo. Cedrik mi v tom Ohnivém poháru šel na nervy. A o tomhle filmu jsem si pomyslela jen, že to bude zase nějaká kravina. Upíři, proboha...
Ale jsem členkou Knižního klubu a tam musíte z každého katalogu koupit nějakou knížku, jinak vám pošlou oni - většinou tu nejdražší encyklopedii, kterou mají v edici... a tak jsem procházela knihkupectví a nic mě nějak nezaujalo... až jsem vytáhla z regálu Stmívání. Otevřela jsem ho, prolistovala, začetla se... a z knihkupectví vycházela se 4 kily knížek v tašce a s nosem zabořeným do jedné z nich. Div jsem cestou nevrážela do lidí. Ten den jsem nešla spát. A nemohla se dočkat, kdy vyjde Rozbřesk, tehdy teprve chystaný.
Teprve potom přišly filmy... a fanfiction, protože jsem chtěla číst dál, a ono nebylo co...

Bosorka

9)  Bosorka (02.01.2012 06:32)

Já tou dobou sjížděla kdejakou upířinu. A když mi bráška dal další DVD, tak jsem si ho prostě pustila a koukala... pak přišly knížky a pav VY :D

anamor

8)  anamor (02.01.2012 02:25)

Nudila jsem se ve škole a kámoška mi začala vyprávět, že byla na úžasném upířím filmu! Nikdy jsem upírům neholdovala a tak jsem jen mávla rukou.
Pak ve škole měli BRAVO a tam byl rozhovor s Robem a fotky, na jedné vypadal hrozně. Ale tak nějak jsem si vzpomněla, že jsem ho měla ráda v HP, na kterého mě tenkrát vzal brácha.
Film jsem nenašla ke stažení (popravdě jsem to v té době neuměla) a kámoška se pak zmínila, že je kniha. :p
Upozorňuju NIKDY jsem knihy nečetla a žádnou nedočetla, než se mi do ruky dostalo Stmívání. Nejdřív v pc ale to mi ho bral pořád bratr tak jsem si sama koupila svou první knihu a nemohla se odtrhnout. K filmu jsem se dostala až později v lednu (stal se mým prvním filmem, co jsem byla ochotná zkouknout s titulkama a jinak to už neumím). Zamilovala jsem se jak do filmu, tak do knihy.*he art*
Od té doby to se mnou nemohla kámoška, co mě k tomu uvrtala vydržet v jedné lavici (bohužel ona tomu tak nepodlehla) a pořád se mě to drží jako klíště, popravdě si nestěžuju jen lidé v okolí, čím to asi bude?
Dodnes jsem té kamarádce vděčná bez ní bych nenašla tak úžasnej příběh, nevrátila se po letech k Robovi a nikdy bych asi nezačala psát, kdybych se nedostala mezi vás.*he ar t *:D
Tak to by bylo.

Janeba

7)  Janeba (02.01.2012 02:08)

Zlaté HBO!!! Stmívání dávali každou chvilku, jenže tam měli napsáno horor a na ten jsem se nechtěla dívat!
Jenže ....., po té co jsem odvezla děti na chalupu a vrátila se sama domů,jsem si pustila televizi tam basebol!!! A netřeba víc dodávat!! Film u nás běžel neustále asi dva měsíce, děti ho znají nazpamět!
Jenže ... stále jsem netušila, že existují i knihy!
Při předávání cen BAFTA, kterého se Rob a Kris účastnili, se moderátor zmínil, že Kris teď bude slavná díky upíří tetralogii! A mně to nešlo narozum, tak jsem pátrala a pátrala! Druhý den jsem měla všechny 4 díly v pevném obalu doma a do týdne přečtené!!!
Tenkrát v březnu 2010 jsem absolutně netušila jak se zapne počítač! A psaní komentíků ...... utopie!!! A co je to mejl???
Ale díky Stmívání jsem tu!!!!
Změnilo mi život a nám doma všem vlastně taky!!!
Myluju to tady, myluju vás!!!!

Rosalie7

6)  Rosalie7 (02.01.2012 01:28)

Zdá se mi to, nebo je to tak strašně dlouho, co jsem to poprvé viděla?
S tímto virem jsem se setkala poprvé na naší rodinné dovolené. Kvetoucí voda, bahnité pláže, exotická zvěř(komáři!).
A moje nakažená sestřenice, která se později ukázala jako pouhá přenašečka. Šťastná to žena! Vyprávěla mi o TOM, jako by to byl největší filmový zázrak.
Po návratu do našeho skromného obydlí, tehdy ještě bez internetu, jsem sehnala vzorek na DVD.
A pak si pustila něco úplně jiného, protože jsem srab a byla už tma a na horor, jsem se necítila... Jenže po dvou komediích jsem neodolala. Byla skoro jedna hodina v noci, a já začla sledovat nebohou srnku.
Zprvu jsem tomu nevěřila. Ale líbilo se mi to.
I podruhé.
A počtvrté.
I když v pět přijel táta z práce. A k ránu jsem musela předstírat, že tak brzo vstávám(já!). Snídala jsem u nějakého filmu o upírech, který jsem v životě neviděla.
Za měsíc byla v knihkupectví akce.
Čtyři za cenu pěti. Zato v pěkném obalu s DVD!
A já po své složité, seriály nabité pubertě poprvé četla!
A nakazila jsem i svoje přátele. Jenže u mě už se projevilo další stádium. Fanfiction. Pak už to šlo ráz naráz. Dopadla jsem tak, jak jsem dopadla.
Zasypávala jsem maminku nápady o někom, koho vůbec neznala, z knihy, kterou vůbec nečetla - což, jak po dva roky slibovala - napraví o Vánočních prázdninách.
Letos jsem jí proto (konečně!) podstrčila knížku přímo pod nos.
Zatím má záložku v půlce.
Ale vypadá to velice nadějně...

Dennniii

5)  Dennniii (02.01.2012 01:26)

Já jsem se k Twilight dostala úplnou náhodou. Kámoška se mi o něm zmínila, že je to prostě úžasnej film a hraje tam jeden herec, kterej je úplně k sežrání (Rob . Takže jsem si ho uložila do počítače. Jenže to jsem měla před maturou, takže jsem to nějak odsunula na druhou kolej, pak přišly příjmačky... Takže jsem se k tomu dostala až někdy v září 2009, kdy se mě ségra zeptala jestli jsem viděla Stmívání. A já si ho konečně pustila a přesně v ten okamžik kdy skončily závěrečný titulky jsem byla naprosto omámená a stal se ze mně totální závislák.
*fworks* *fworks* *fworks*

Astrid

4)  Astrid (02.01.2012 01:16)

Mne to pustila sestra, keď som mala doma návštevu, vôbec som ten film nepozerala (ešte si pamatám, ako ma stále strhávala z nejakej debaty, aby som sa pozerala a ja nie!! - chápete to!), až na druhý deň, keď som vyspávala toho malého makaka pred televízorom, tak som si to osudové DVD pustila a bolo vymalováno že forever - a mne osudovo zahrali love story čaf aj s rozbehom aj s orchestrom - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RJx50w3NV1k
*fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks* *fworks*

«   1 2 3 4 5 6 7   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek