Sekce

Galerie

/gallery/twilight-so.jpg

Výsledky!

Podělte se o svůj příběh.

'Blesková' soutěž - tři Vaše nejoriginálnější příběhy budou odměněny naším úžasným sponzorem!

ŠŤASTNÍ VÝHERCI

Nakonec jsme se rozhodly nezařadit do hodnocení autorky (ty mají dost svých soutěží) a vybírat ze čtenářek. Kalendář Breaking Dawn dostanou:

Janeba – za všechny maminky, které TW šílenstvím nakazily své děti. A taky za to, že díky Twilight překonala počítačovou fobii. A za to, jak se s odstupem dozvěděla o existenci knih.

Hanka – ano, je to mňam!

Elanor(eth) – za zavedení tajné řeči, kterou žádný chlap nemůže pochopit.

Lentilka – za všechny chlapy, kteří donutili své přítelkyně koukat na Stmívání.

Katynka – školní družina může za tuhle minisoutěž.

Všem výherkyním gratulujeme!

A zároveň žádáme Hanku, Elanor a Katynku, aby na webovský mail (soutez(zavináč)stmivani-ff.cz) zaslaly svou adresu, kam jim má být výhra odeslána.

Obrovské poděkování patří našemu sponzorovi učebnicím Vaníček!

STMÍVÁNÍ A VY

Chtěla jsem sem dát úžasný video smečky z roku 2009, ale bohužel má Jay Leno archiv až od roku 2010, což je na pytel. Tak si aspoň zavzpomínáme... ;) Kdo by byl tehdy řekl, že to bude taková ždímačka prachů :D

A aby to tu trochu žilo, protože novinky nejspíš nebudou, zeptám se: Jak jste se k Twilight dostali vy?

Já třeba úplnou náhodou, protože jsem šla do kina na horor s upírama, jak Stmívání zařadili, takže jsem čekala krev, tesáky, mrtvoly bez barvy,... A vida, co se z toho nakonec vyklubalo :D

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 2 3 4 5 6 7   »

Marvi

63)  Marvi (03.01.2012 14:01)

Jak já jsem ke stmívání přišla? Na podzim roku 2008 jsem zrovna byla v prváku a kamarádka z kolejí mi nahrála na flashku nějaké filmy. Mezi nimi i stmívání, podle názvu jsem si vzpomněla, že na to ségra chtěla jít do kina. Po pár týdnech jsme si k tomu sedly a podívaly se.
Příběh vcelku ušel, nejvíc mě nadchla asi hudba, a jelikož byl film celý "zelený" říkaly jsme si se ségrou že si to budem muset sehnat v lepší kvalitě a možná i s dabingem. Pak jsem na stmívání celkem zapomněla, začalo zkouškový a já měla úplně jiné starosti...
V létě mi ségra řekla že to už v lepší kvalitě je, ať si to stáhnu. Obraz byl lepší, ale dabing teda za nic nestál... Pan P. to trošku přehnal...
Vůbec jsem neměla ponětí, že budou další filmy, nebo že dokonce existují knihy... S tím přišla opět ségra ze školy, že některé spolužačky na tom ujíždějí, takže než šel do kin Eclipse koupila si box 4 knih a četla a četla a četla. Nedalo mi to a jakmile jednu knihu dočetla začala jsem číst taky.
Musím se přiznat, že konec Rozbřesku mě zklamal, čekala jsem něco víc... Možná proto jsem začala brouzdat po netu a objevila stránky s ff. Nejdřív jsem začala číst parodie a podobné "hrůzy", ale časem jsem se dopracovala sem a musím říct, že toho vůbec nelituji. Zdejší autorky jsou skvosty!!!

janulka

62)  janulka (03.01.2012 13:12)

Ja som sa k twilight ságe dostala veľmi nezvyčajne - cez jedlo. Bola som u kamošky a sedeli sme za počítačom. Dostala totiž za úlohu od mamy stiahnuť nejaký recept, keď v tom yyskočila na boku prehiadača reklama na stmívaní. Jéj, toto som ti chcela ukázať, povedala mi kamoška, tak sme si to pozreli. Nemala som z toho veľa, lebo celý film poznala naspamäť. Vlastne som porezala ju. Okrem toho sa mi to zdalo zelené...
Ale požičala som si knihu, jednu druhú, tretiu, aj poslednú, ktorú som zhltla za 5 a pol hodiny a odvtedy maniačím.
Takže takto.:)

Ajjinka

61)  Ajjinka (03.01.2012 13:08)

Marcelle, tak tomu říkám náhoda!

bosorka1

60)  bosorka1 (03.01.2012 13:02)

Já se ke Stmívání dostala také,jako většina, zcela náhodou.
Přes dceru.Dcera viděla první díl teď nedávno na Primě.Hned si sehnala druhý i třetí díl na dvd.Zavřela se do pokoje, nevycházela a jen si pouštěla Twilight ságu pořád dokola.Podotýkám,že je jí jedenáct let.
S kamarádkama jsem šla na cvičení a jedna z nich mi řekla,že v kině je teď další díl a že prý je to dost drsný.Plno krve, příšerný porod.... No hrůza.
Tak jsem se zhrozila na co se to vlastně mé dítě kouká a ještě ten večer jsem si vzala první díl na dvd a pustila si ho.
Když jsem viděla všechny tři díly,musela jsem hned sednout k pc najít na netu Rozbřesk,který jsem za dva dny přečetla.A pak až do kina.
K vánocům jsem si nechala koupit všechny knihy Twilight ságy.
No zkrátka je to posedlost.A jsem ráda,že v tom nejsem sama.Že jsem našla tuto super stránku.

KalamityJane

59)  KalamityJane (03.01.2012 11:31)

Tak jo, mě ke Stmívání taky dostal přítel a dodnes se za to proklíná. Je to vášnivý milovník filmů a prostě musel vidět, jestli je ten film tak hrozný, jak se o něm píše v recenzích. Mně se Stmívání moc nelíbilo, přišlo mi strašně sentimentální a vesměs i stupidní a nelogické. Proto jsem se rozhodla přečíst si knížku, abych zjistila, jestli je taky tak hrozná... A nebyla:) a pak už mě to nepustilo a po vzoru Harryho Pottera jsem zkusila hledat, jestli existuje nějaké ff i na Stmívání a ono existuje:)

Marcelle

58)  Marcelle (03.01.2012 11:25)

Ajjinka - Lucka Šašková :D

lentilka

57)  lentilka (03.01.2012 11:15)

Mě k Twilight dostal přítel. Leželi jsme v posteli a on, že by si chtěl pustit nějakej film. Kluci ve škole mu dali Twilight, že to prý není špatný. Já jsem protestovala, že už nic pouštět nechci, že je to s nějakými upíry a to fakt nemusím. No, nedal se odbýt, takže to pustil. Po prvních minutách mě film naprosto uchvátil, i když byl s titulky. Přítel po půl hodině chrněl a já čučela do půl jedné na film. Následující den jsem letěla do knihkupectví pro první díl, zjistila jsem, že knížka je ještě lepší, takže za dva dny jsem letěla pro dvojku a trojku. A už ze mě byl Twilight fanda. :)
Přibližně po půl roce jsem si koupila DVD Stmívání a zjistila jsem, že ta první verze, kterou jsem viděla, byla nejen příliš tmavá, ale byla tam i vystřižená ta scéna Edwarda s Bellou u ní v pokoji, jak se vášnivě líbají. Takže jsem koukala na nový film, kde jsem zjistila, že Edward s Bellou získali zlatou cibuli.
A pak jsem našla tyhle stránky a zjistila, že je moc nadaných spisovatelek, které obdivuji a pravidelně kontroluji jejich nové povídky. ;)

Ajjinka

56)  Ajjinka (03.01.2012 10:18)

Tyjo, Marcelle, to je zajímavá informace! Můžu se zeptat, o koho jde?

55)  Katynka (karya.karya@centrum.cz) (03.01.2012 08:56)

Ježiš, já si fakt nevymýšlela. To je fakt. A vy jste z toho udělali soutěž? To já bych se ráda přihlásila, když jsem tak někoho potěšila. A i za ten úsměv na tváři jsem ráda, pokud můj příběh někomu ten úsměv vyvolal. viz. 42.

Crazy

54)  Crazy (03.01.2012 08:54)

Já? No, můj příběh je jednoduchý.
U kamarádky na narozeninách nedala jinak, než že nám pustí Stmívání, pro nás tehdy naprosto neznámá věc. Můj první dojem, no, nic moc.
Kamarádka viděla, že se nudíme, a tak nám pustila jen to nejdůležitější. Vážně nás to nenadchlo. Z narozenin jsem odcházela opilá - dětským šampaňským, samozřejmě - a na Stmívání jsem ani nepomyslela. Až když byl pomalu konec školního roku a ve škole už jsme se neučili, učitelku češtiny napadlo, že si pustíme film. Samozřejmě, co jiného než Stmívání.
A už to bylo. Do knížek se mi moc nechtělo, protože jsem si byla jistá, že se mi filmy zprotivý, ale šla jsem do toho a nelituju.

53)  Petris (03.01.2012 08:52)

U mě klasika. Uplně náhodou a dost dlouho po vypuknutí twilight mánie jsme s manželem zkoukli film na HBO, film jehož název nám nic neříkal, už po 10 minutách jsem se musela mého muže zeptat( ještě dřív než se provalilo, že je Edward upír) jestli mu on připadá tak krásnej a dokonalej a ona tak nemožná. Odvětil, že se mu Bella docela líbí. Pak následovalo shánění knížek, které místní knihovna..vážně nechápu..neměla, takže jsem to všechno přelouskala online na netu. Mezitím jsem si samozřejmě dokola pouštěla nejdřív celý film a pak už jen vybrané záběry.. Edwarda..Pak jsem objevila obrázky na netu a zase tupě zírala a nakonec ff, ale tomu jsem se dlouho bránila, nechtěla jsem si kazit svůj sen. Asi jsem nedřív nečetla tu správnou, dobrou povídku.. no a pak to pokračuje už naprostou závislostí na Vaší tvorbě, kolik Edwardů jsem už díky Vám poznala!!!

Marcelle

52)  Marcelle (03.01.2012 08:02)

Jak to tady tak čtu, tak se nestačím divit, moje dcera mně přesvědčovala, že jen já jsem takovej blázen a že to není normální........jsem moc ráda, že v tom nejsem sama a zvlášť ve svém věku (bude mi zanedlouho 40). Dostala jsem se ke Stmívání právě přes dceru, koukala na Nový měsíc a já zahlídla jen vlky a zajímalo mně co to je za kravinu Letos na jaře (vlastně v loni :-D) četla Stmívání a já jsem jí knížku sebrala, protože jsem zrovna neměla co číst a to byl můj konec. Myslela jsem, že mým věku už to fanouškovský šílenství nehrozí a ejhle...ono přišlo, sice nelepím po zdech plakáty (to by doma asi neprošlo), ale nakoupila jsem komplet knížky včetně průvodců a filmy a znám všechno skoro nazpaměť. Dokonce syn mi k ježíšku nadělil hrnek s Edwardem, kafe už z jinýho nepiju :-D Samozřejmě jsem si na netu hledala drby, fotky a tak, znáte to :-D a narazila jsem na FF povídky a těm jsem propadla snad ještě víc. Jsem velmi vášnivá čtenářka a přes počáteční čtení všeho (včetně hrůz) jsem se propracovala ke kvalitním pisatelkám spisovatelkám. Chtěla bych jim všem poděkovat, velice to obdivuju, protože já jsem fakt dobrá jen na to čtení. P.S.: Zjistila jsem, že moje dcera kamarádí s Ajjinkou a vůbec netušila, že je taky FF pisatelka a blázen do Stmívání. ;)

Sky

51)  Sky (02.01.2012 23:39)

Wow, niektoré sú skutočne dobré! :D

To ja mám iba obyčajný príbeh, mno...

Cez prázdniny sme s kamarátkami "blbli" - tenis, bedminton, volej a táák ďalej. Raz začali hovoriť niečo o Edwardovi - v tej chvíli som si pomyslela, že je to zasa nejaká konina, a prestala počúvať po slove kniha. V tej dobe som o knihy nejavila absolútny záujem a keď už som musela niečo prečítať, boli to časopisy. A keď začali hovoriť aký je úchvatný a že v tom filme ho hral nejaký Rob Pattinson (prirovnávali ho k nejakej zelenine xD) a že ten je sladký či čo a bla, bla, bla... Priznám sa, že ďalej som nepočúvala, pretože ma to prestalo baviť po slove upír. Jasné, ďalší horor a tie ja nemusím... Potom mi akosi do hlavy natĺkli, že je to vlastne nejaký druh románu a že už vyšli tri časti a ony sa neuveriteľne tešia na štvrtú a... no opäť som prestala počúvať. ( ) Nakonie som išla kamarátke, ktorá mala prvú knihu a s menším sebazaprením som si ju od nej požičala. Po ceste domov som nezabudla podotknúť: "Ak ti ju zajtra vrátim tak sa nečuduj. Pri ničom dlho nevydržím a ak je to kniha... Veď ma poznáš." Pri tom sme sa smiali, pretože ma všetky dobre poznajú a vedeli, že nečítam.
Dostala som sa domov a v telke nič nešlo, tak som zobrala knihu a BUM-PRÁSK, bolo to! Čítala som do večera, pokým ma nezahnali a ráno som si nastavila budík na siedmu, aby som čítala! Chápete to? Bože, už vtedy mi z toho hrabalo... No, ale na druhý deň do večera som ju dala a už zháňala druhý diel. Ten som mala za rekordný deň prečítaný a tretí už bol na ceste. Medzi tým všetkým som si stihla pozrieť tak päťkrát film a niektoré scény pozerám dodnes...
A ešte jedna taká príhoda, keď vyšla štvrtá časť, mali sme ju objednanú a v deň vydania bola na pošte a so sestrou sme sa dohodli, že ona si ju prečíta skôr... No ale ja už som raz taká, že o siedmej, ako otvorili poštu som tam bola prvá a hneď si ju vyzdvihla, doma rozbalila a pozerala na ňu ako na spasenie a k tomu tá záložka... Skoro som sa rozpustila blahom. A keďže sestra mala vo zvyku stávať neskoro o jedenástej, tak som akosi nakukla a mala dovtedy, kým sa ona zobudila, prečítanú prvú knihu Belly. Njn, stihli sme sa pohádať, ale nakoniec som vyhrala a úspešne dočítala Úsvit.

No... tak takto to nejako bolo. Síce také otrepané, ale rada na to spomínam. :)

dorianna

50)  dorianna (02.01.2012 23:30)

mě vyřaďte rovnou, u mě není nic originálního a o ceny nestojím )))

ambra

49)  ambra (02.01.2012 23:25)

Míšo, klidně si to dobarvi! Takže to budou kalendáře Breaking Dawn, už jsou objednané.;)

MisaBells

48)  MisaBells (02.01.2012 23:15)

chjo, to vědět dřív, vylíčím to barvitěji...

Ajjinka

47)  Ajjinka (02.01.2012 23:02)

tak... že seš to ty

ambra

46)  ambra (02.01.2012 22:59)

ROFL!

Ajjinka

45)  Ajjinka (02.01.2012 22:55)

Šlo by?

ambra

44)  ambra (02.01.2012 22:39)

Ree, sponzor říká ano;) .*fworks* Tak ženy a dívky, přidávejte příběhy, já jdu něco objednat .

«   1 2 3 4 5 6 7   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek