Sekce

Galerie

/gallery/Trio.jpg

Rozhovor pro Entertainment Weekly.

Aktualizace!

Entertainment Weekly poseděl s Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem, aby s nimi udělal rozhovor, jakožto s tento týden nejdiskutovanějšími z Twilight vesmíru – jak na obrazovce tak i mimo ni. Všechny tři mladé hvězdy se vyjádřily k intenzivní pozornosti médií, o tom jak se navzájem drží nad věcí. Co si myslí o posledním filmu Breaking Dawn, co nás čeká přes franšízovou cenzuru, a mnohem více. V tomto krátkém náhledu naše hvězdy hovoří o jejich přípravě na závěrečnou kapitolu ságy, která každému z nich změnila navždy život.

 

ENTERTAINMENT WEEKLY: Jste bok po boku na začátku natáčení dvou filmů Breaking Dawn. Podepsali jste smlouvu ještě předtím, než byl scénář Breaking Dawn napsán. Když jste četli knihu, přemýšleli jste, jak to bude vypadat ve filmu?

Kristen Stewart: Jo, určitě. Jak asi bude vypadat Renesmee? Bude to nějaký malý zoubáček (teeth-baby) pobíhající kolem? Bude to zvláštní.

Robert Pattinson: (smích) „Malý zoubáček.“

Kristen Stewart: Jo, ale stejně si myslím, že to bude v pohodě. Jedním z hlavních cílů série je dovést Bellu až do bodu, kdy bude dostatečně zralá, aby zvládla taková těžká rozhodnutí, kterými prochází. V první části Breaking Dawn se stane ženou. Stane se matkou. Dospěje a stane se upírem.  Pokud to chce takhle mladá, musí věřit. Takže jsem vážně nadšená, že si to zahraju.

 

ENTERTAINMENT WEEKLY: Někteří lidé četli Breaking Dawn a označili ho jako pro-životní a mormonský, protože se v něm Bella rozhodne nechat si své dítě, i když to ohrozí její život. Připadalo vám to tak, když jste četli knihu?

Kristen Stewart: Ne, protože to dávalo smysl. Nechce se vzdát svého dítěte, je to zčásti ona. Toto je poslední věc, které se bude muset vzdát, když nebude člověk. Hned potom, co se s Edwardem poprvé vyspí, si říká: „Oh, kurva, možná chci být člověkem trochu déle.“ Dítě je jen ještě silnějším důvodem.

Robert Pattinson: Myslím, že lidé uvažují o mormonských odkazech jen proto, aby mohli publikovat Twilight i v seriózních publikacích jako je New York Times. I Stephenie (Meyer, autorka románů Twilight) řekla, že to s tím vůbec nesouvisí. Je to založené pouze na snu.

 

ENTERTAINMENT WEEKLY:  Breaking Dawn filmy jsou poslední ze série. Jak se cítíte, když všechno skončí tak brzy?

Kristen Stewart: Co se týče natáčení, to bude téměř hotové. Budeme končit březnem.

Taylor Lautner: Poslední natáčecí den posledního filmu bude vážně divný.

Kristen Stewart: Bude to taky smutný. Tohle byla jedna z nejšílenějších zkušeností - moci se vcítit do postav a být s nimi tak dlouhou dobu.

Taylor Lautner: Uzavření toho všeho bude velmi zvláštní.

Kristen Stewart: Bude to pocit, že kapitola skončila.

Taylor Lautner: Velká kapitola.

Kristen Stewart: Budu vypadat asi takhle: „Ale počkejte, ještě je tu tahle scéna...“

 

Druhá část rozhovoru:

ENTERTAINMENT WEEKLY: Cítíte se více v pohodě v centru pozornosti, která se na vás upírá v posledních dnech?

Kristen Stewart: Cítím se pohodlněji, víc svá a méně průhledná. Připadám si, že si ze mě nikdo nemůže nic vzít. Předtím jsem se cítila, jako by můj hrudník byl rozervaný a lidé se do mě mohli dostat, prozkoumat mě a vzít si cokoliv, co chtěli. Bylo toho prostě hodně najednou a to mě prostě vyděsilo.

 

ENTERTAINMENT WEEKLY: Nedávno se ti dostalo hodně kritiky, kvůli tvému přirovnávání útoků paparazzi k znásilnění. Ta poznámka se roznesla velmi rychle a ty ses omluvila.

Kristen Stewart: Jsem na tohle a podobná témata citlivá. Je to jedno z témat, které pro mě hodně znamenají. Natáčela jsem jeden film týkající se znásilnění (2004, Speak) a ještě jeden, kde postava měla hroznou zkušenost se znásilněním (2010, Welcome to the Rileys). S lidmi jsem o tom hodně mluvila. Použila jsem špatné slovo. Měla jsem říct „omezování svobody“. Ale jsem mladá a citlivá. Takhle to prostě občas je. Asi jsem to neměla říkat, ale mám pocit, že to lidé tak řeší jen proto, že jsem to já. Bylo to jako: „Roztomilý! Do ní!“ Pak to lidé využijí k tomu, že jsem morálně zvrácená, což je nechutné. Přivádí mě to do rozpaků, protože jsem toho byla součástí.

 

ENTERTAINMENT WEEKLY: Viděla jsi, jak se to všechno vyvíjí a pak sis řekla: Musím vydat omluvu?

Kristen Stewart: Ne, já byla v Koreji, když se to všechno pokazilo. Můj publicista mi zavolal a řekl, že RAINN vydalo to strašlivé prohlášení.

Robert Pattinson: Kdo je Rain?

Kristen Stewart: Však víš, Národní síť - Znásilnění, zneužívání a Incestu (RAINN)

Robert Pattinson: Žádné z těchto sdružení nevydalo prohlášení (oponuje Kristen), aniž by je vyzval nějaký jiný informátor – který to směřoval přímo, aby zvedl návštěvnost na svých internetových stránkách. Celý tenhle systém internetových novinářů, kde není nikdo veden k odpovědnosti, je téměř celý o nenávisti. Všem těmhle lidem to prochází, protože nemají k nikomu odpovědnost. Všechno, co potřebují je napsat lascivní titulek, na který lidé kliknou. Je to snadné. V tomhle je docela dobré být součástí Twilight filmů, protože pořád dáváte tolik rozhovorů a můžete se bránit. To je jediná cesta. Všichni z nás držící při sobě. Existuje strašně moc malých mimoňů za jejich počítači, na jejich malých blozích.

Kristen Stewart: Vidíte, jak to myslím? Ukřižování. Můžeš říct mnohem víc než já. Je to šílený.

Robert Pattinson: To vůbec není pravda. Kdy jsem něco (kontroverzního) řekl?

Kristen Stewart: Jsi vážně dobrý, ale ty bys mohl říct: „Zrovna jsem se vysral královně (Alžbětě II.) do obličeje." A lidi jen: „Oh, miluju ho! Miluju ho!“

Entertainment Weekly

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

SarkaS

6)  SarkaS (09.09.2010 14:34)

Oba jsou to chudáci. Její prohlášení může každý z nenávisti zveličit a jeho zase nikdy nikdo neposloucha, jde jim jen o tváričku případně jen o představu... chudáci, sláva není snadná:( :p

Ajjinka

5)  Ajjinka (24.06.2010 21:34)

Kristen je svá a tim je úžasná. Hollywood nepotřebuje žádný další vyfiknutý holky s naklonovanym mozkem ;)

Spíš Emma byla trošku mimo, prej teď chodí s Oregánem :D

ivv

4)  ivv (24.06.2010 21:32)

no ta kristen sa nezda, tu nebude mat nikto rad, taka nova debra winger. ale v leno show bol rob s emmou roberts a mala som pocit, že bol trocha v rozpakoch

Ajjinka

3)  Ajjinka (23.06.2010 21:21)

Přidána druhá část rozhovoru

2)   (23.06.2010 13:12)

Ach ne. Já nechci aby něco skončilo... Ty filmy mi posouvají čas....když jsem se koukala na New Moon tak jsem si říkala ještě půl roku a bude Eclipse. Ted už je za 7 dní a mě to uteklo strašně rychle...ani jsem si to neuvědomila a vrátila se mi kamarádka z Ameriky a já si uvědomila že je konec dalšího roku a bude konec třetího dílu!!! Bože newm co budu dělat až to všechno skončí!!! Stephenie by měla začít psát pokračování jinak se z toho zdrcnu!!!!

Karolka

1)  Karolka (23.06.2010 12:01)

A jak budu vypadat já, až tohle všechno skončí??? :'-( :'-( :'-(

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse - Bella a Edward