Sekce

Galerie

http://stmivani-ff.cz/gallery/bels1.jpg

Šokující zpověď!

Dotazovaná se svěřuje:

Jsem zvrácená, přiznávám!"

Dlouho utajované podrobnosti o vztahu mezi Ajjou a Jacobem jsou tu!

Komu vzkazuje: "Jděte do pekla!"?

Odhalení:

Jitrnice zvládám, jenom když jsou z pytle ven!"


Co dalšího nám na sebe Ajjinka práskla?

Čtěte dnešní Zpovědnici!!!

Tak, Ajjinko, jde se na to. Bojíš se? Správně. Na rozjezd zahřívací otázka ohledně tvorby. Jaká je tvoje nejoblíbenější vlastní povídka a kolika způsoby jsi v ní zabila Jacoba? Jak vznikla a co si o ní myslíš s odstupem času?

Zahřívací otázka? Překlep? Podpásovku hned na začátku jsem teda rozhodně nečekala!

Já mám problém, jsem děsně sebekritická, takže pochybuju, že někdy bude existovat nějaká moje tvorba, ke které bych neměla žádné výtky. Vždycky tam něco bude, tím jsem si víc než jistá.

Ale povídka, která mi tak nějak nejvíc přirostla k srdci, je právě rozpracovaná – a to No Hope. Těžko říct, čím přesně to je, ale Bella se mi nějak vymkla z kontroly a dělá si, co chce :) A já miluju, když ji při tom můžu sledovat. Navíc jsem si zamilovala městečko, kde je zakomponovaný celý děj, jednou se tam pojedu podívat. Prostě pojedu! :)

Co se týče Jacoba, toho jsme s Ree zabily (zatím) jen jednou. Byla to samozřejmě nešťastná nehoda. Blechy jsou prostě svině.

Co si myslíš o portálu Bez Hranic a chystáš nějaké originální povídky bez Belly a Edíka? Máš je vůbec ještě ráda?

Nehranice byly rozhodně výborným nápadem, protože co si budeme povídat, samá Bella, samej Edward… člověku z toho brzy začne hrabat. Navíc se tam skvěle projeví, jestli někdo má, nebo nemá vlastní fantazii (zdravím, Neb!).

Edwarda a Bellu mám ráda pořád, ale nějak je nehrotím. Stejně jako oni nehrotí mě :D

A jestli něco chystám já? Možná chystám, ale nic… jakože převratného.

Jednou jsem tě slyšela se vyjádřit, že proti Jacobovi vlastně osobně nic nemáš, jenom proti Tayovi. Kterého herce bys jako Jakea teda skousla? Když přihodíš fotku, nebudu se zlobit.

No, takhle… :D Proti Jacobovi nic nemám, ale to až tak v Breaking Dawn, kdy konečně začne dělat do někoho jiného, než je Bella (teda… taky to nemusela být zrovna Nessie, ale třeba Mike). Bellu mám totiž až příliš zafixovanou s Edwardem, takže v prvních třech dílech ho beru jako křena navíc. A tak už to i zůstane.

K Tayovi se nebudu vyjadřovat. Nevadil mi v Twilight – tam naopak drží místo mé oblíbené scény, kdy ho Bella praští dveřma náklaďáčku (pro fajnšmejkry 05:10) :D

A jinýho herce? Mmm… Zaujal mě Kyle Dayton, kterého holky z Hillywood show nacpaly do svých parodií. To je… eh… sympatický mladík.

 

kyle

(Jo, máš pravdu, je to takové štěňátko...)


A jdeme na otázky na tělo. Jaký je tvůj největší sen?

Momentálně snad to, aby nenásledovala další otázka? :D Eh, tak ne…

Můj největší sen je nereálný a to doslova. Chtěla bych umět vracet čas, protože bych plno věcí udělala jinak. Mohla bych se taky zpětně podívat na něco, co už jsem prožila, to by bylo parádní.

Ale reálnější je odjet do Karibiku, pořídit si tam vlastní ostrůvek, kolem kterého bych měla ohradník z něčeho zatraceně pevného proti žralokům. Tam bych byla spokojená :D

Jaké vlastnosti máš na lidech nejraději a jaké tě dokážou nejvíc nas- ehm, nasupit?

Jednoznačně zbožňuju lidi se smyslem pro humor, jakmile je někdo přirozeně vtipný, má u mě hned plusové body. Určitě si vážím upřímných lidí, protože na moc takových v dnešní době člověk nenarazí. Především mi ale dotyčný musí tak nějakou sednout, musíme se mít o čem bavit, jinak je to v čudu. Mám ráda veselé optimisty, kteří si sami ze sebe umí udělat srandu.

Naopak bych vraždila (minimálně pohledem) namyšlený lidi, lháře, podvodníky, nebo ty, co se před každým přetvařujou.

Fuj a taky nesnáším lidi, co kopírují články! Do pekla s nima! :P

Máš nějaký film, který si můžeš pustit třeba po páté? A po půlnoci?

Po páté většinou na filmy nekoukám, a když jo, určitě to bude nějaká volovina, páč zároveň budu dělat x miliónů věcí :D

Ale jelikož jsem nadšený filmový fanoušek, celkově moc často na filmy víc jak jednou nekoukám. To už musí být fakt poklad, aby stál za repete, radši si dám něco nového. Ale dřív takových filmů bylo hodně. Rozhodně pořád můžu Piráty z Karibiku (Team Sparrow!) a Harryho Pottera (Team Sirius!). Ty můžu vidět pořád.

Po půlnoci koukám zásadně na horory. Ale nikdy ne sama, protože bych se asi pos- :D Přičemž je mi tak nějak jedno, jestli na mě z obrazovky stříkají hektolitry krve, nebo je to nějakého psychoušského rázu, můžu všechno. Jsem zvrácená, přiznávám :)

Koho bys chtěla šmírovat klíčovou dirkou?

Pokud máš na mysli třeba ve sprše, tak mě teď napadl Elijah Wood :D Chtěla bych vědět, jestli je vážně tak maličkej. A jestli všude.

Ale klíčová dírka je dost nepraktická, radši bych načumovala třeba oknem :D

Chystáš se na cestu a nějak tušíš, že letadlo spadne a ty zůstaneš sama na pustém ostrově. Jakou knížku si s sebou vezmeš? Jaké další nezbytnosti si přibalíš do svého batůžku?

Kdybych tušila, že se letadlo vážně zřítí, vzala bych si určitě Příručku mladých svišťů. Ta by se asi nejvíc hodila. Jinak nepohrdnu žádným dobře napsaným fantasy. Odstartoval to Harry Potter, což je taková klasika. Uh, ale toho bych si s sebou nevzala. Sága prokletých je taky dobré čtivo, ale taky by zůstala v poličce. Pán prstenů je taky parádní, ale kdybych spadla do moře, táhnul by mě ke dnu. Hm… Asi bych to vážně viděla jen na tu Příručku :D

Nezbytnosti? Jsem praktická holka, takže kanady, celtu a ešus :D

Na pozítří je nahlášen konec světa. Jak strávíš zítřek? S kým, kde a na čem?

Fajn, takže cenzurovaná verze by zněla asi takhle: Vyloupila bych banku, šíleně bych se opila a skočila bych padákem! :D A šla bych se podívat na pitvu. Hrozně by mě totiž zajímalo, jestli bych se pob- :D

Máš ráda rizoto? Dušenou mrkev? Horké mléko? Lékořici? Smaženici? Jitrnice? Mozeček? Čí?

Rizoto je prima, ale nesmí v něm být hrášek. Ale jak mi neustále máť připomíná, prostě tam patří. Naštěstí má Britt (odpadkový koš v moderním provedení) hrášek rád :D

Dušená mrkev chce zadusit i mě, ble.

Horký mlíko? S kakaem, proč ne! :D

Lékořici nevedu, radši využívám jiných zelených rostlin.

Smaženice… Uh, jsem divná, ráda sbírám houby, ale nejim je. A smaženice mi navíc vyloženě smrdí :D

Jitrnice, ty můžu jedině v Dařbujánovi a Obušku z pytle ven.

Mozeček… fuj :D A čí? Tvůj? :D

Jaký je tvůj nejoblíbenější vtip? Ne, prosím, neříkej ten o tom hadovi.

Miluju tenhle :D

To takhle jde chlap po lese, zabloudí, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká - hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli "půjčí". Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí:
„Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!"
A matka na to:
„Prohráls, jdeš vysypat koš!“

Máš ráda kulaté nebo hranaté?

Kulaté. Krokety jsou totiž mnohem lepší než hranolky.

No vidíš a je konec. Ani to nebolelo. Zeptám se jen na poslední otázečku: Budeš mě chtít zabít, až se zase sejdeme?

Myslím, že po tomhle už se nesejdeme! :D

 

No není to miláček?

Povídky od Ajjinky

Přidat komentář

Autor:

Text:

Komentáře

1 2   »

37)  LesSife (15.02.2020 00:13)

Trazodone 100mg [url=http://cheapcialisir.com]Cialis[/url] Nizagara 100 <a href=http://cheapcialisir.com>Cheap Cialis</a> Clomiphene Citrate 50 Mg Men

36)  Popoles (04.10.2010 22:12)

Děvčata, já z vás asi chcípnu
Všechny palce hore, tohle bylo úžasné...

Ajjinka

35)  Ajjinka (04.10.2010 21:35)

Není za co, i když zpětně koukám, že to stručně nebylo

ambra

34)  ambra (04.10.2010 21:33)

Ajji, děkuji za odpověď. ;)

Ajjinka

33)  Ajjinka (04.10.2010 21:31)

Crystal: Máme s Jackem velmi pěkný vztah a kapitáne už mu dávno říkat nemusím

henna

32)  henna (04.10.2010 20:57)


Holky, vy mi to snad děláte naschvál. Já se válím smíchy po zemi a ségra na mě čučí jako na blázna.

Noth

31)  Noth (04.10.2010 15:26)

Crystal:

Jen menší technická:
Sparrow, je to přeci vrabčák, no ne?;)


To tu nikdo nedokáže plnohodnotně docenit Bruce?

Stebluska17

30)  Stebluska17 (04.10.2010 15:17)

Úžasnej rozhovor!!! Harry Potter ou jé!!!

29)   (04.10.2010 15:05)

Ajjinko, promiň, že tě opravuji, ale jsem si jistá, že by to tak chtěl... takže pro příště - Team KAPITÁN Jack Sparrow :D

28)  Aalex (04.10.2010 06:44)

Vážně, vážně jsem se pobavila.

Ajjinka

27)  Ajjinka (03.10.2010 23:27)

Uí, toho jsem se bála, že někdo bude chtít, abych o sobě něco řekla, páč to já neumím Ale dobře, že jsi to ty, tak to zkusím!
Stále jsem "pilně" studující žákyní nástavbového studia (a ne, opravdu nenahazuju baráky, aby si někdo nemyslel ). V červnu jsem zdárně složila závěrečný zkoušky, ale jelikož mě - v debilním věku - vybrané povolání nijak neuchvátilo (šmik, šmik!), dodělávám si maturitu Zájmy, zájmy,... dřív jich bylo hodně, ale žádnýmu jsem se nevěnovala naplno, což jsem teda nenapravila doteď Roky jsem byla (v podstatě stále jsem, ale v menší míře) velkým zastáncem kynologie. To od doby, co jsem si pořídila štěkací příšeru. Spolu jsme dělali sportovní výcvik a bavilo nás to. Teď jsme ale zlenivěli a chodíme jen na procházky tady po okolí
Jinak miluju filmy, s čímž jsou spojené i návštěvy kina, baví mě focení a sem tam zkouším něco uplácat s grafikou. Mojí nejoblíbenější činností je spánek, hned na druhém místě je... spánek Nesnášim ranní vstávání a nepříjemný důchodce v MHD. A někdy mám stavy, kdy bych se nejradši zavřela někam do skříně, odkud bych nikdy nevylezla
Slavná saunová scéna? Hehe Mmm, a já a sauna? No, řekněme, že než v ní jen tak sedět a čumět, se tam dají dělat mnohem zajímavější věci. Já k ní mám rozhodně kladný vztah!

ambra

26)  ambra (03.10.2010 22:54)

Berunky, děkuju, nezklamaly jste, slzím smíchy...
Ajji, nejdřív mě napadla trapná otázka, co Ty a sauna, ale pak jsem si ji rozmluvila (pro Ty, co zatím nečetli jednu z nejromantičtějších povídek E+B, narážím na slavnou saunovou scénu z Ajjinčiny povídky Beautiful Evil;) ), takže jinak: Můžeš maliliko víc o sobě? Studuješ nebo pracuješ? Tvoje zájmy? A co Ty a sauna?

Ajjinka

25)  Ajjinka (03.10.2010 21:59)

Anni, podle čeho vybírám povídky ke čtení? Dřív mě musela zaujmout první kapitola, teď už mě musí zaujmout samotný název, abych článek vůbec otevřela. Otevřeně se přiznávám, že na čtení FF mě už moc neužije
A komedie? To je těžký... Miluju Jima Carreyho a jeho Ace Venturu, Charlieho Sheena a jeho Žhavé výstřely, ale plno dalších. Jednu jedinou oblíbenou určit nedokážu

Jenny, z hygienických důvodů s klukama na veřejný záchody nechodim, takže by lidi nic neslyšeli A kdyby slyšeli, byla bych tak pod obraz, že by mi to bylo jedno
To mi připomnělo skupinu na FB "Nesnáším, když ser* a hovno mi ohodí prde* vodou"

24)   (03.10.2010 21:54)

Ajji, přiznám se, že o Novém munišu jsem nevěděla, takže jsem naprosto ráda, že jsem se tě zeptala. Jen jsem si totiž vzpomněla na Járu, když jsi psala o bouchání Jacoba dveřma
Ale mám další otázku
Jak by ses cítila v domě plném Cullenů, když bys vylezla ze záchodu, kde jsi nebyla jen čůrat(ale i něco víc ) a věděla, že to všichni slyšeli?

Anna43474

23)  Anna43474 (03.10.2010 21:49)

Chudák upír...

A můžu ještě dvě??? Tak jo. Podle čeho si vybíráš povídky, které budeš číst??? A která je tvoje nejoblíbenější komedie??? (To by mě zajímalo )

Ejdriana

22)  Ejdriana (03.10.2010 21:41)

Ten vtip neměl chybu:-D

Ajjinka

21)  Ajjinka (03.10.2010 21:40)

Anni, jsem tvor zvídavý, takže bych se ho zeptala, jestli jsou upíři vodiví A pokud jo, jestli by mi to nemohl názorně ukázat

Anna43474

20)  Anna43474 (03.10.2010 21:30)

Já má taky jednu otázku na tělo (nekousat, prosím):

Co bys udělala, kdybys o půlnoci za novu v temné špinavé úzké uličce, nejlépe slepé, narazila na upíra???

Ajjinka

19)  Ajjinka (03.10.2010 21:18)

Jenny, i ty draku! Takže postupně:
Když jsem přidávala I just wanna Be OK, trochu mi cukaly koutky, ale rozhodně jsem nečekala, že se to tak chytne
Kachnu a králíka jsem jedla, ale neholdoju ani jednomu. S myší ještě zkušenost nemám a pevně doufam, že ani mít nebudu?
Radši mám hady, ale mazlit bych se s nimi nemusela
Jacob... Až tak mi s Nessie nevadí, takže to ještě skousávám, budiž jim tedy požehnáno :D
Sajrajt jsem samozřejmě viděla, Ruwin je naprosto dokonalá! Akorát dneska jsem umírala u další části eNeM

Ajjinka

18)  Ajjinka (03.10.2010 21:00)

Míšo, rozhodně Starověk. Sice bych byla nejspíš otrok a dostávala bych bičem, ale i ten někdy může vytvořit zajímavý vzory, ne?

Noth, tohle bylo nejspíš absolutní ne. Nenuť mě o tom víc přemejšlet, bolí to A na jaký otázky bych odpověděla absolutním NE náhodnému kolemjdoucímu? Tak jednoznačně:
- "Prodávám dítě, levně. Koupíš?"
- "Mám HIV a je to super, chceš taky?"
- "S dovolením?"

1 2   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek